Audiovizuální prezentace od profesionálů z renomovaného video studia, Praha

POLAS VIDEOSTUDIO Kameranam Praha, natáčení videa

Audiovizuální prezentace od profesionálů z renomovaného video studia, Praha

POLAS VIDEOSTUDIO
Kameranam Praha, natáčení videa
Mediální trénink od Polas videostudia Praha je pro účastníky skutečným přínosem

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie i individuální péče o klienta jsou hlavními důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci. Mezi vyhledávané služby patří i mediální tréninky ve studiu.


Proč si zvolit mediální trénink?

Vystupovat v médiích, zvládat s tím spojené stresové situace, mít schopnost vhodně prezentovat společnost, kterou zastupujete, či správně zvládnout komunikovat krizovou situaci – to jsou dnes běžné požadavky nejen na pracovníky vrchních pater managementu. Praxe ukazuje, že nevhodnou formulací, zveřejněním nežádoucích informací či jen nepřiměřeným gestem lze způsobit nedozírné škody. To vše je obecně známo. Mnozí se však stále ještě domnívají, že postačí, aby se ve firmě sešli ti méně zkušení s ostřílenějšími kolegy, kteří jim své zkušenosti z kontaktu s médii prostě předají. V lepším případě se pozve jeden odborník na rétoriku a celé se to zaznamená na turistickou kameru.  

Toto „home made“ pojetí ovšem opravdu nelze doporučit. Velmi stručně řečeno: prostě nepřipraví účastníky školení na prvky, které pak v praxi přinášejí nejvíce stresových faktorů a vytvářejí tak „příhodné“ podmínky pro onu fatální chybu   

Kvalitní mediální trénink vyžaduje dobrý teoretický základ a spoustu praktického drilu

Lektoři, kteří vedou mediální trénink, musí být nejen fundovanými odborníky v oblastech rétoriky, řeči těla, společenského chování, oblékání a mnoha jiného, ale rovněž zkušenými praktiky z oblasti médií (nejlépe rozhlasoví a TV redaktoři s delší praxí). A protože v rámci tréninku plní funkci jakéhosi učitele či kouče, měli by to být jedinci obdaření empatií, schopností správně vyložit a podat vše potřebné, kteří se s klienty ochotně podělí i o pár zákulisních triků, jež při ostrém vysílání přijdou vhod.  

V rámci samotného tréninku přicházejí ke slovu aktuální témata, týkající se klientské společnosti či respondentů osobně. Nacvičují se situace krizového charakteru, „přepadení“ tv štábem na ulici, vyřízení telefonátu nahrávaného pro účely reportáže a mnoho dalšího. Záznam každé realizované části tréninku se pečlivě znovu prochází, probírají se chyby, jejich náprava, detaily. Poté se vše znovu testuje před kamerami, dokud není výsledek precizní.

Atmosféra televizního studia je pro mediální trénink nezbytná

Simulace prostředí, především TV studia, ale i rozhlasové kabiny, maskérny a atmosféra těchto prostor má v tréninku absolutně nezastupitelnou úlohu. Mnohokrát se potvrdilo, že i velký suverén, který nemá sebemenší problém vystoupit před velkým auditoriem posluchačů, může ve chvíli, kdy na něho zamíří světla, kamery a rozsvítí se červené světlo, takříkajíc „zamrznout“ či svůj výstup pokazit. I dle samotných klientů, kteří absolvovali proškolení ve stylu z prvního odstavce a poté, třeba v rámci jiné společnosti, v našem studiu, je role imitace reálných situací v médiích pro zdárný výsledek nezbytně nutná. Poznat atmosféru skutečného televizního studia zkrátka považují i respondenti za nepostradatelnou zkušenost.

Více informací včetně videa najdete na http://www.polas.cz/cz/skoleni.htm


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.polas.cz/medialni-trenink/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Interní komunikace ve firmě prostřednictvím intranetového videokanálu

Interní komunikace ve firmě prostřednictvím intranetového videokanálu

V poslední době se nám ve studiu sešlo několik poptávek po zajištění interní komunikace intranetovým video kanálem. Protože obvykle klienti tápou, jak vůbec celou věc pojmout a uchopit, přinášíme k tomuto tématu naše zkušenosti a postřehy z praxe. Mnohé z nich platí i obecně. Přečtěte si tipy od Videostudia POLAS Praha.

Vydáno 27.04.2018
Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie, individuální péče o klienta a znamenitý poměr užitné hodnoty výsledného produktu a jeho ceny - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.

Vydáno 19.01.2013
Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Jak vyrobit video, aby opravdu zaujalo? Aby bylo video úspěšné, musí přesně odpovídat svému účelu, divácké cílové skupině a době vzniku, a to obsahem i formou. Zní to jednoduše, ale praxe často ukazuje pravý opak. A výsledný efekt Vám opravdu zaručí pouze video plnící uvedené zásady. Přečtěte si proto tipy od POLAS videostudia Praha.

Vydáno 03.03.2017
On-line přenosy z virtuálního studia pro panelové diskuze, přednášky, internetové kurzy, e-learning i eventové akce

On-line přenosy z virtuálního studia pro panelové diskuze, přednášky, internetové kurzy, e-learning i eventové akce

Virtuální studio, například v korporátním designu, je dalším tipem od Polas Videostudia Praha. Využít ho můžete pro různé diskuse, meetingy, on-line přenosy, přednášky, internetové kurzy, školení, produktová, promo či in-store videa, ale i eventové, veřejné či společenské akce. Takové vysílání z virtuálního 3D prostředí diváky zaujme, pobaví, vypadá skvěle a nemusí vás stát balík!

Vydáno 02.05.2016
Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.

Vydáno 24.06.2015
Natáčení videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace

Natáčení videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace

Video je pořád v kurzu. A zřejmě bude čím dál víc. Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Natáčení kvalitního videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace garantuje stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie i individuální klientská péče - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.

Vydáno 20.08.2014Vydáno 29.01.2014
660 Zhlédnutí
Topováno 23.02.2016

Videa na klíč, virtuální studio

Videa na klíč, virtuální studio

Zakázková tvorba videa, pořadů a spotů na klíč

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Natáčení ve studiu, audiovizuální postprodukce a digitalizace

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství v oblasti audiovizuální tvorby