CNC výroba přesných strojírenských dílů od společnosti ATURN cnc

Strojírenské díly od společnosti ATURN cnc vynikají vysokou kvalitou a přesností zpracování na CNC strojích pro obrábění. Přidanou hodnotou těchto výrobků, které procházejí přísnými kontrolami, jsou i krátké doby dodání a výhodné ceny.


Kvalita, flexibilita, přesnost a rychlost zpracování strojírenských dílů

Společnost ATURN cnc začínala jako firma zabývající se pouze výrobní kooperací ve strojírenském průmyslu. Dnes, po deseti letech působení na trhu, se vypracovala na stabilní firmu zajišťující i vlastní výrobu přesných strojírenských dílů dodávaných nejen v rámci České republiky, ale také do Německa, Francie, Rakouska či Dánska. K rozšíření výroby i komplexnosti služeb také přispělo v roce 2011 převzetí kompletní výroby strojírenské firmy BaK cnc.

Díky optimalizaci výroby i logistiky jsme schopni vyřídit i rozsáhlé zakázky ve velmi krátké lhůtě a za výhodné ceny.

Přesné CNC obrábění

  • Pro přesné CNC soustružení používáme jedno- a vícevřetenové CNC soustruhy renomovaných výrobců Tajmac – ZPS, Goodway CNC a TOS Kuřim i univerzální hrotové a revolverové soustruhy.
  • Přesné frézování je zajištěno konzolovými a stolovými frézkami F1 J2, VFA 3V, FGU 32, FA 3AH.
  • Máme k dispozici hrotové, bezhroté a rovinné brusky i brusky na otvory.
  • Válcování závitů do průměru 40 mm provádíme na válcovačce GWR80.
  • Nabídka služeb ATURN cnc zahrnuje také svařování a ohýbání menších dílů a výrobu odlitků, výkovků a výlisků.
  • V rámci kooperace výroby strojírenských dílů provádíme také kalení, žíhání a povrchové úpravy ve spolupráci s prověřenými dodavateli certifikovanými dle ISO norem.
  • Pro maximální kontrolu kvality a přesnosti strojírenských dílů jsme vybavení nejmodernějšími spolehlivými měřicími přístroji, mezi které patří také optický profilprojektor VECTOR MICRO Vu.

 

Našimi zákazníky jsou převážně výrobci strojů a zařízení pro letecký a automobilový průmysl, výrobci zbraní, dopravníků, optických, řídících a kontrolních systémů apod. Pro tyto společnosti vyrábíme přesné strojírenské díly z nerezu, oceli, mosazi, Al/duralu, litiny a z plastů. Zabýváme se kusovou i sériovou výrobou strojírenských dílů, lze si tedy objednat výrobky od 10 ks až do 50 000 ks/měsíc. 

 

Více informací o společnosti ATURN cnc naleznete na webových stránkách www.aturncnc.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.aturncnc.cz

Vydáno 30.01.2014
1380 Zhlédnutí
Topováno 15.10.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

CNC obrábění od společnosti ATURN cnc splňuje požadavky ISO normy

CNC obrábění od společnosti ATURN cnc splňuje požadavky ISO normy
Hledáte odborníka na CNC obrábění, který vám vyrobí strojírenské díly přesně podle vašich požadavků? Společnost ATURN cnc je už více jak 10 let předním dodavatelem nejrůznějších průmyslových dílů. Veškeré naše výrobky navíc splňují normy ISO. Záleží nám především na dobře odvedené práci a dobrých ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ATURN cnc, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ATURN cnc, s.r.o.
www.aturncnc.cz
Adresa

Adresa

J. A. Bati 5263
Zlín 760 01

info@aturncnc.cz
+420 606 222 095


Najdete nás také zde:

ARES
captcha