Moravia ZNOJMO s.r.o.
Velkoobchod s mléčnými výrobky a uzeninami české výroby pro Znojmo a okolí

JIMA – SPOL, s.r.o. je součástí skupiny Interlacto a zajišťuje dodávky kvalitních mléčných, uzenářských a lahůdkářských výrobků od prověřených českých výrobců do prodejen a provo-zoven na Znojemsku a v Moravském Krumlově.

máslo, Moravia ZNOJMO s.r.o.

Pestrý sortiment zboží

Pestrý sortiment velkoobchodu JIMA – SPOL zahrnuje české výrobky renomovaných značek Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk, Masozávod Krahulčí, Kostelecké uzeniny, a spousty dalších tuzemských výrobců kvalitních mléčných a uzenářských výrobků či lahůdek.

Sortiment zboží


ZARUČENĚ ČERSTVÉ, ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ ČESKÉ VÝROBKY

Skladování čerstvých potravinářských výrobků je zajištěno v moderně vybavené chladírně, rozvoz je pak realizován ve speciálních chladírenských vozech, které zaručují zachování optimální teploty po celou dobu transportu dle platných norem. Na pulty a do kuchyní se tak dostanou pouze čerstvé a kvalitní mléčné výrobky, uzeniny a lahůdkářské zboží.


V SORTIMENTU VELKOOBCHODU S MLÉČNÝMI VÝROBKY A UZENINAMI NAJDETE

- čerstvé a trvanlivé mléko jak pro malospotřebitele, tak i velkoobjemový odběr pro prodejny či jídelny
- sýry mnoha druhů, tvaroh, máslo, šlehačka, podmáslí a další mléčné výrobky
- jogurty a mléčné deserty
- šunky, měkké i trvanlivé salámy, klobásy, uzená masa, párky a další uzenářské výrobky


JAKÉ JSOU MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE S JIMA – SPOL S.R.O. ZNOJMO?

ROZVOZ MLÉČNÝCH VÝROBKŮ A UZENIN
Objednané zboží vám přivezeme v předem domluvené době, aby se na pulty nebo do provozoven dostalo včas.

PRODEJNA CASH & CARRY – VELKOOBCHOD PRO DROBNÉ ŽIVNOSTNÍKY
Přímo v areálu JIMA – SPOL nabízíme drobným živnostníkům možnost odběru mléčných výrobků a uzenin za velkoobchodní ceny.

AMBULANTNÍ PRODEJ UZENIN A DALŠÍHO ZBOŽÍ
Pětkrát do týdne vyjíždíme s chladírenským vozem „do terénu“, kde přímo z vozidla realizujeme ambulantní prodej, především uzenářských výrobků, ale i dalšího zboží z naší nabídky.Kontakt na velkoobchod s mléčnými výrobky a uzeninami v případě vašeho zájmu o spolupráci najdete na webových stránkách společnosti JIMA – SPOL.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jimaspol.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.

Vydáno 18.02.2018
JIMA-SPOL představuje novou řadu produktů, nechybí bezlaktózový sýr ani tvaroh

JIMA-SPOL představuje novou řadu produktů, nechybí bezlaktózový sýr ani tvaroh

Alergie jsou v dnešní době čím dál častější. Plno lidí nesnese ořechy nebo lepek. Obvyklá je také intolerance na laktózu obsaženou v mléčných výrobcích. Ta vám však už nemusí bránit v tom, abyste si zase užili jejich chuť - společnost JIMA-SPOL přichází s novou řadou bezlaktózových sýrů a tvarohů, které plně nahradí klasické mléčné produkty.

Vydáno 22.02.2017
Sýr Herold – poctivý sýr prvotřídní kvality

Sýr Herold – poctivý sýr prvotřídní kvality

Sýry jsou pro spoustu lidé neodmyslitelnou součástí jídelníčku. Nejen že jsou vynikající na chuť, ale dodávají tělu také některé důležité látky, jako například bílkoviny, vápník a řadu dalších prospěšných složek. Sýry je možné konzumovat na mnoho způsobů a jsou velice variabilní. Některé sýry jsou schopny posloužit stejně tak dobře na obyčejnou rychlou večeři, jako na luxusní občerstvení pro vzácné hosty. To platí i pro originální český sýr Herold, který vás nadchne svou plnou a lahodnou chutí.

Vydáno 03.03.2016
Domácí kvalitní sýr Montana – jemný ementál ohromí chuťové buňky

Domácí kvalitní sýr Montana – jemný ementál ohromí chuťové buňky

Sýr. Snad každý ho má doma v ledničce. Tvoří součást jídelníčku většiny z nás. Mnozí lidé by si bez sýru nedovedli svůj život ani představit. Hodí se k mnoha jídlům a dotváří tak chuť i celkový dojem z nich. Dáváme si ho grilovaný, vařený, pečený, syrový, smažený, uzený, s přílohami i bez nich, a používáme ho i do různých omáček či zálivek. Existuje obrovská spousta druhů sýrů. Lidé se však často bojí poznávat nové věci a zůstávají u základních a tradičních sýrů. A to je škoda, protože svět sýrů nabízí širokou škálu možností a chutí, které by si každý měl alespoň občas dopřát.

Vydáno 01.04.2015Vydáno 04.02.2014
981 Zhlédnutí
Topováno 07.05.2014

Mléčné výrobky

Mléčné výrobky

Velkoobchodní prodej mléčných výrobků značek Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk

Uzenářské výrobky

Uzenářské výrobky

Velkoobchodní prodej uzenářských produktů z Masozávodu Krahulčí a Kostelecké uzeniny

Velkoobchod s potravinami

Velkoobchod s potravinami

Zásobování potravinami, velkoobchodní prodejna Cash&Carry, ambulantní prodej uzenin