Kvalitní pokrývačské práce prováděné zkušenými pokrývači = základ dobré střechy

Mít střechu nad hlavou, to je tak trochu okřídlená fráze. Ale ať chceme nebo ne, bez střechy to zkrátka většinou nejde. Existují střechy ploché nebo šikmé, oblíbené jsou také střešní nástavby či vestavby. To vše se neobejde bez kvalifikované klempířské a pokrývačské práce. Přestože postavit nebo zrekonstruovat střechu není nic jednoduchého a většinou ani levného, vy se toho rozhodně bát nemusíte. O pokrývačské práce a veškeré další související služby okolo vaší střechy se pro vás za dostupných finančních podmínek postará DVS line Uherské Hradiště.


DVS line: váš parťák nejen pro pokrývačské práce

Společnost DVS line z Uherského Hradiště se zabývá kompletní realizací střech a zajistí také mnoho dalšího okolo vaší stavby. Po teoretické stránce realizace vaší střechy každou zakázku zaštítí stavební inženýři spolupracující se špičkovými externími projektanty, statiky nebo soudními znalci. O samotné technické provedení v rámci realizace střech se starají vysoce kvalifikované a zkušené montážní čety, a to především pracovníci takových profesí, jako jsou klempíři, pokrývači, tesaři nebo izolatéři.

Firma byla zařazena do seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám, podporovaného Státním fondem životního prostředí ČR.

Pokrývači proškolení u významných výrobců střešních krytin

Naši pokrývači vám v rámci pokrývačských prací pokryjí střechu jakýmkoli dostupným druhem střešní krytiny. Díky profesionálnímu vyškolení našeho týmu pokrývačů u všech významných výrobců střešní krytiny náš personál stoprocentně ovládá své řemeslo. Běžně tak pokrývači společnosti DVS line provádí pokrývačské práce betonové střešní krytiny, pálené střešní krytiny, cementovláknité i asfaltové střešní krytiny, plechové střešní krytiny a dalších.

Za naše kvalitní pokrývačské práce mluví naše reference

Mezi naše úspěšné realizace, na kterých mohou zákazníci spatřit stopy naší precizní pokrývačské práce, jmenujme alespoň jednu z nich, oceněnou v celostátní soutěži „střecha a detail“ cechem klempířů, pokrývačů a tesařů – střechu kostela v Kunovicích. Tato realizace společnosti DVS line získala v kategorii „pokrývač“ třetí místo. Dále je společnost držitelem certifikátu pro nejlepší pokrývačské firmy od společnosti Tondach a práci našich pokrývačů ocenila také například společnost Bramac v rámci „pokrývačské olympiády“. Jako další z realizací nominovaných v soutěžích pokrývačských prací pak zmiňme ještě zdařilou realizaci ploché střechy dětské onkologie v pražském Motole s téměř třemi tisíci metry čtverečnými střešních zahrad.

Pokrývačské práce nejen na Slovácku, ale po celé ČR

Společnost DVS line poskytuje kvalitní pokrývačské práce a mnoho dalších služeb spojených s realizací střech klientům po celé České republice, ale zajímavé práce realizovala také v zahraničí. Přesto se cítíme být svázáni s naším domácím regionem, kterým je Slovácko, a proto si klademe za cíl odvádět kvalitní práci v celém našem spektru včetně prací pokrývačských především „u nás doma“.  Samozřejmostí našeho servisu při komplexních realizacích střech včetně klempířských a pokrývačských prací je bezplatné poradenství, během kterého pro vaši střechu najdeme optimální řešení veškerých oprav a vytvoříme také cenovou kalkulaci.

Hledáte to nejlepší pro vaši střechu? Nejen pro kvalitní pokrývačské práce, ale pro kompletní realizaci střech kontaktujte profesionály DVS line. Více informací o společnosti včetně veškerých zajímavých referencí nejen na naše pokrývačské práce najdete na webových stránkách www.dvsline.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dvsline.cz

Vydáno 11.02.2014
333 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

I střecha musí být bezpečná. Pořiďte si střešní záchytný systém Rothoblaas, vyplatí se vám to!

I střecha musí být bezpečná. Pořiďte si střešní záchytný systém Rothoblaas, vyplatí se vám to!
Realizací střech pro rodinné domy, ale i obchody a průmyslové objekty, se ve společnosti DVS LINE úspěšně zabýváme již řadu let. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru proto víme, že stavbou střechy to nekončí. Každá nová střecha totiž musí splňovat určité bezpečnostní předpisy. Proto vám kromě ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DVS line, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
DVS line, a.s.
www.dvsline.cz
Adresa

Adresa

Sokolovská 572
Uherské Hradiště 686 01

dvs@dvsline.cz
+420 777 704 466


Najdete nás také zde:

ARES
captcha