Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží pomáhat, ušetřit a usnadnit provoz organizace CHARITA Ostrava věnováním kopírovacího stroje.


Společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je ryze česká společnost, která působí na českém trhu již od roku 1995 a  patří k těm společnostem, které jsou hodnoceny a oceňovány jako nejlepší prodejci značky SHARP v České republice. Zabývá se prodejem, poradenstvím a servisní činností zaměřenou na kopírovací stroje a tiskárny. Všichni víme, že kancelářská technika v dnešním světě je každodenní nutností při práci ve všech rozličných oblastech lidského života.

SHARP CENTRUM Ostrava je společnost, která sice působí v technické oblasti, ale filozofie společnosti je také myslet na druhé, pomáhat konkrétními skutky na potřebných místech. Cílem této konkrétní charitativní akce byla úspora díky kvalitním strojům jako je například běžná kopírka.

Věnováním kopírovacího stroje SHARP AR M207 v hodnotě 15.000 Kč společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. pokračuje v pomoci organizaci Charita Ostrava. Základním a hlavním posláním této neziskové organizace je pomoc lidem v nouzi bez ohledu na jejich rasu, národnost, postavení či vyznání.

Smyslem věnování tohoto konkrétního daru Charitě Ostrava je i to, že podpora podstatného účelu této společnosti – pomoc potřebným - je taktéž vyjádření důvěry v jejich činnost, která není vždy v každodenním běžném dni zcela jednoduchá.

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava  spolupracuje s Charitou již dlouhodobě. Za zmínku stojí například to, že se v zimních měsících finančně podílí na stavbě tolik potřebných stanů pro bezdomovce a rovněž poskytuje jednotlivým pobočkám Charity finanční obnosy na jejich provoz.

Vedení společnosti SHARP CENTRUM Ostrava  se plně ztotožňuje s jejich mottem, které zní: Na světě je tolik nelásky, že není jiná možnost, než dávat lásku“.

Je třeba zmínit i to, že tyto konkrétní pomoci jsou jen částí toho, kde společnost SHARP CENTRUM Ostrava pomáhá. Například v  letošním roce krásným hodnotným dárkem také podpořila a udělala obrovskou radost i dětem z Dětského domova Mašťov.

Společnosti SHARP CENTRUM Ostrava v čele s jejím jednatelem panem Milošem Völklem není lhostejný osud lidí. Velká radost a upřímné poděkování je povzbuzujícím impulsem. A v tomto smyslu budou i nadále pokračovat. Tedy pomoci těm, kteří pomoc a podporu potřebují zejména v ostravském regionu.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://sharpostrava.cz

Vydáno 16.11.2012
476 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky
Potřebujete rychle zařídit novou kancelář? Hledáte nejnovější a nejmodernější vybavení? Technicky nenáročné, které bude jednoduché na obsluhu, nebo zařízení, které vydrží vysoké zatížení a bude i nadále spolehlivé? Pak se obraťte na společnost SHARP CENTRUM Ostrava.

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava patří ke společnostem, kterým není lhostejný osud jiných. Proto pomáhá dětem z dětských domovů, konkrétně Dětskému domovu Mašťov.

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let
Letos v létě je to právě dvacet let, co na českém trhu začala působit společnost SHARP CENTRUM Ostrava, stálice v oblasti prodeje kvalitních kopírek a tiskáren. Od samého jejího začátku stojí za úspěchy firmy její majitel Miloš Völkl, který se sám v oboru kopírovacích zařízení a tiskáren pohybuje ...

Co má společné charita a kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.

Co má společné  charita a  kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.
Pro společnost SHARP CENTRUM Ostrava. s.r.o byl rok 2012 velice zdařilým rokem v oblasti prodeje kopírovacích strojů značky SHARP a společnost znovu obhájila svůj post nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě. A v tomto trendu pokračuje i v letošním roce 2013. A Charita Ostrava nedá na tuto ...

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se už téměř 20 let zabývá prodejem kopírovacích zařízení a tiskáren. Díky vstřícnému přístupu ke klientům pravidelně získává ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP CENTRUM Ostrava v Moravskoslezském kraji. Osobní přístup má vedení firmy i k dění na Ostravsku. ...

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.
Toto zajímavé setkání firmy SHARP CENTRUM Ostrava a populární česko-německé zpěvačky Debbi se uskuteční na oslavách 20. výročí založení organizace Církevní středisko volného času sv. Jana Bosky v Havířově v rámci kulturní akce „Don Bosko fest“. Síla této české společnosti SHARP CENTRUM Ostrava tkví ...

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.
Ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je společností, která již řadu let kraluje ve světě kopírek. Rok 2012 byl dalším úspěšným rokem, kdy byla tato společnost vyhodnocena a oceněna jako nejlepší prodejce značky SHARP na Moravě. Společnost kraluje také v oblasti charitativní práce a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
sharpostrava.cz
Adresa

Adresa

Chocholouškova 1238/9
Ostrava-Moravská Ostrava 702 00

v.dolezal@sharpostrava.cz
+420 596 618 540


Najdete nás také zde:

ARES
captcha