Moderní sanitární příčky mají univerzální využití

Nevzhledné šedé kabinky v prostorách zařízení pro širokou veřejnost už jsou minulostí. Dnes už existuje řešení, které splňuje nejen hygienické, ale i estetické požadavky. Řeč je o moderních sanitárních příčkách, které splňují veškeré požadavky pro použití v tzv. suchých i mokrých interiérech.


Sanitární příčky a další sanitární oddělovací systémy mají díky jednoduché montáži, trvanlivosti i nárokům na údržbu mnohostranné využití, např. ve sportovních areálech, zdravotnických zařízeních, krytých i venkovních bazénech, průmyslových budovách, školách a dalších veřejných prostorách, kde je třeba striktně dodržovat hygienické předpisy.

Výhody sanitárních příček

·         Univerzální využití

Sanitární příčky lze využít např. jako WC příčky, na oddělení sprch u veřejných bazénů, ve venkovních i vnitřních převlékacích prostorách pro oddělení kabinek apod. Díky možnosti výběru z mnoha barevných variant je také sladění s okolím maličkostí.

·         Snadná montáž

Oddělovací sanitární příčky jsou zhotoveny z lehkých stěnových prvků a lze je namontovat téměř do každého prostoru, pro zpracování návrhu postačí většinou jen půdorys místnosti. Tyto systémy jsou výhodné jak z hlediska nízkého zatížení stropů, tak i pro snadnou a rychlou instalaci „za sucha“ s jednoduchým řešením vyrovnání případných podlahových nerovností. 

·         Jednoduchá údržba

Sanitární příčky jsou opatřeny snadno omyvatelnou povrchovou úpravou, která je zároveň odolná proti usazování vodního kamene a šetrným chemickým úklidovým prostředkům.

·         Výběr designových doplňků

Společně se sanitárními příčkami lze objednat také designové zásobníky na toaletní papír a jiné hygienické potřeby, WC štětky, háčky na odkládání šatů a další související sortiment. Samozřejmostí jsou sladěné kliky, které jsou součástí oddělovacího systému.

Specializovaná firma poskytne optimální řešení

Firma Ing. Vladimír Rosenbaum – RVR poskytuje kompletní servis v oblasti stavebních systémů pro využití v bytových i nebytových prostorách po celé ČR. Specializací společnosti jsou certifikované sanitární příčky a celé sanitární systémy, v další pestré nabídce najdete např. koupelnové radiátory, sprchové kouty, dveře a zárubně a další stavební prvky.

Další informace o sanitárních příčkách a dalších produktech a službách firmy Ing. Vladimír Rosenbaum – RVR najdete na webových stránkách www.rvrjilove.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rvrjilove.cz

Vydáno 12.02.2014
418 Zhlédnutí
Topováno 14.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sanitární příčky – základ pro soukromí ve veřejných prostorech

Sanitární příčky – základ pro soukromí ve veřejných prostorech
Asi těžko si dokážeme představit veřejné prostory, které jsou vybaveny toaletami, sprchami či šatnami, bez prostředků sloužících k ochraně soukromí. Důraz na zajištění soukromí v těchto prostorech je mnohem výraznější než kdekoliv jinde. Proto je třeba si uvědomit důležitost sanitárních příček, ...

Sprchové kouty, které budou slušet každé koupelně

Sprchové kouty, které budou slušet každé koupelně
Sprchový kout pro mnohé představuje nedílnou součást koupelny. Často nahrazuje vanu, ať už z důvodu úspory místa nebo zkrátka podle preferencí majitele. Pokud i vy hledáte to pravé řešení pro vaši koupelnu, obraťte se na firmu ing. Vladimír Rosenbaum RVR. Na českém trhu působíme od roku 1998 a ...

Společnost RVR dodá krásné interiérové dveře, praktické sanitární příčky i sprchové kouty

Společnost RVR dodá krásné interiérové dveře, praktické sanitární příčky i sprchové kouty
Sanitární příčky od RVR jsou ideálním řešením oddělení společných sprch, toalet nebo převlékacích kabin. Kromě nich se společnost RVR zabývá i návrhem, výrobou a montáží sprchových koutů a interiérových dveří. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která dodržuje termíny i cenovou kalkulaci a navíc si ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR
www.rvrjilove.cz
Adresa

Adresa

Holíkova 471
Jílové u Prahy 254 01

r.v.r@worldonline.cz
+420 241 951 361


Najdete nás také zde:

ARES
captcha