Jimi Tore s.r.o.Kvalitní sekční vrata zajistí bezpečnost a komfort bydlení i průmyslovému provozu

Společnost JIMI TORE, zabývající se výrobou sekčních garážových a průmyslových vrat, navazuje na tradici kvalitní architektury a precizního zpracování materiálů prvotřídní jakosti, kterou lze spatřit všude kolem jejího sídla v Kroměříži. Garážová a průmyslová vrata jsou nejen vysoce odolná, ale mají také nadstandardní estetickou a užitnou hodnotu.


Sekční garážová vrata budou funkční ozdobou vašeho rodinného domu

Nevěříte, že mohou zrovna garážová vrata tvořit dominantní designový prvek vašeho rodinného domu? Sekční garážová vrata od JIMI TORE jsou důkazem, že je to možné. Ale předností těchto vrat není jen vysoká estetická hodnota. Hlavní výhody tkví především v použití těch nejkvalitnějších materiálů od renomovaných evropských výrobců disponujících veškerými atesty garantujícími nevyšší jakost. Ve spojení s moderními technologiemi zpracování a kvalitní povrchovou úpravou můžete mít jistotu, že vám garážová vrata budou dlouho a věrně sloužit.

 

Jsme si plně vědomi, že každý rodinný dům je originální stavba se svými specifiky a různým řešením exteriéru. Výběr vhodné povrchové úpravy garážových vrat je tedy nedílnou součástí architektonického řešení z hlediska exteriéru jako celku. I z toho důvodu rádi vyjdeme vstříc nejrůznějším požadavkům na barevnost, dekory i strukturu povrchu garážových vrat. 

Estetická sekční průmyslová vrata i do nejnáročnějších provozů

Stejně jako u zmíněných garážových vrat, je i u výroby sekčních průmyslových vrat kladen velký důraz na špičkovou kvalitu a moderní design. Průmyslová vrata navíc splňují veškeré technické požadavky na zvýšenou provozní zátěž, maximální bezpečnost a funkčnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

Průmyslová vrata od JIMI TORE nacházejí své využití v mnoha oblastech od běžných průmyslových provozů přes komerční objekty až po exkluzivní autosalony nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku či Německu.    

 

Pokud jde o kvalitu materiálů a zpracování sekčních vrat, nepřipouštíme žádné kompromisy. Přesvědčte se sami, že nabízíme to nejlepší pro váš rodinný dům nebo průmyslový provoz. Navštivte webové stránky www.jimi-tore.cz pro více informací a nechte se inspirovat ukázkou realizovaných zakázek na sekční garážová a průmyslová vrata.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jimi-tore.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Křídlová garážová vrata zaujmou svými uživatelskými vlastnostmi i vzhledem

Křídlová garážová vrata zaujmou svými uživatelskými vlastnostmi i vzhledem

Rodinný vůz, náhradní pneumatiky, nářadí, lyže,... V garáži můžeme najít nejrůznější věci. Jak ale zařídit, aby vaše poklady byly za každých okolností v bezpečí? Odpověď známe ve společnosti Jimi Tore Kroměříž. Nabízíme vám plně funkční a odolná garážová vrata různých typů i povrchových úprav, která skvěle vypadají a můžete se na ně stoprocentně spolehnout.

Vydáno 18.02.2015Vydáno 14.02.2014
359 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2016