Penzion Kristýna Novosedly a vinařství Víno Kovacs: Ubytování na Pálavě a výborné víno v jednom

Pálavské vrchy, Aqualand Moravia, Novomlýnské nádrže a neodmyslitelná vinařská turistika či cykloturistika. Ať už plánujete o své dovolené na Pálavě stihnout tohle všechno nebo mnohem víc, skvělou variantu ubytování na Pálavě vám k tomu poskytne rodinný Penzion Kristýna Novosedly. Tak vezměte kola i děti a hurá na jižní Moravu!


Proč jezdit k moři, když je dovolená na Pálavě tak krásná?

Při ubytování v Penzionu Kristýna Novosedly nacházejícího se v jedné ze čtyř největších českých vinařských obcích to budete mít doslova, coby kamenem dohodil jak do vinohradu, zmíněného aquaparku Aqualand Moravia, tak třeba na cyklostezky okolo Mikulova. Díky své výhodné lokalitě v klidné části obce a příjemnému prostředí je tento penzion skvělým místem jak pro rodinnou dovolenou na Pálavě, tak pro firemní večírky, akce s obchodními partnery, ale i svatby a jiné oslavy.

Ubytování na Pálavě pro firemní večírky i rodinnou dovolenou

Celková kapacita Penzionu Kristýna Novosedly je 36 osob rozdělená do devíti dvou až čtyřlůžkových příjemně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením a všudypřítomným WiFi připojením k internetu. Po probuzení v našem penzionu pro vás rádi připravíme jako správný start do nového dne chutnou snídani. Stejně tak připravujeme v průběhu dne obědy a večeře. V případě, že dáváte oproti ubytování v penzionu přednost raději spaní pod vlastní střechou, můžete u Penzionu Kristýna Novosedly bez obav zaparkovat také s vlastním přívěsem či karavanem nebo si postavit stan na našem pozemku.

Stylová restaurace i degustace vlastní produkce vín značky Víno Kovacs

Zvolíte-li kteroukoli z variant ubytování nebo na Penzion Kristýna Novosedly narazíte náhodou, jistě rádi využijete také posezení v naší restauraci a vinárně s tolik oblíbenou ochutnávkou vín našeho rodinného vinařství Víno Kovacs. Nejprve místní moravské speciality na talíři, pak kvalitní káva v hrníčku a následně naše vlastní produkce vín ve skleničce vám dozajista vytvoří úsměv na tváři a naladí vás na veselou notu. Rádi pro vás připravíme nejen posezení s dobrým jídlem a vínem, ale také řízenou degustaci našich vín v našem vinném sklepě s úctyhodnou kapacitou 80 - 100 osob. Od pondělí do pátku navíc nabízíme denní menu.

Penzion Kristýna představuje Baby Friendly ubytování na Pálavě

Rozhodně se nemusíte bát vzít na dovolenou na Pálavě své ratolesti. Penzion Kristýna Novosedly je totiž i na vaše dítka vždy připraven. Součástí našeho areálu je nejen letní terasa a půjčovna kol, ale také dětské hřiště. Děti do tří let u nás mají pobyt zdarma a k dispozici dostanete na váš pokoj samozřejmě také dětskou postýlku. Nejen děti jistě zaujme možnost projížďky na oblíbených ponících.

Další informace nejen o možnostech ubytování na Pálavě, ale také o službách naší restaurace a vinného sklepa vinařství Víno Kovacs najdete na webových stránkách našeho rodinného Penzionu Kristýna Novosedly www.penzion-novosedly.cz. Proč jezdit k moři, když dovolená na Pálavě je tak krásná?

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.penzion-novosedly.cz

Vydáno 17.02.2014
713 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2014
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Víno Kovacs - Penzion Kristýna Víno Kovacs, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Víno Kovacs - Penzion Kristýna
www.penzion-novosedly.cz
Adresa

Adresa

č.p. 8
Novosedly 691 82

info@penzion-novosedly.cz
+420 601 594 555


Najdete nás také zde:

ARES
captcha