Čistící stroje a odmašťovací stroje pro strojírenské firmy

Nedílnou součástí strojírenství je vedle samotné produkce strojírenských výrobků také důkladná péče o stroje a zařízení, ale také o výrobky během jejich úpravy. Aby vše dlouho fungovalo, jak má, je potřeba mnoho součástí při strojírenských procesech čistit a odmašťovat. Ke správnému čištění a odmaštění jsou pak nutné čisticí a odmašťovací stroje vysoké kvality, ideálně také v kombinaci s účinnými, ale zároveň ekologickými odmašťovacími prostředky. Jaké odmašťovací stroje i prostředky zvolit, vám poradí SUMMA Šumperk.


Ekologické čištění a odmašťování ve strojírenství

Společnost SUMMA Šumperk se zabývá vývojem a výrobou čisticích strojů a odmašťovacích strojů s mechanickým pohonem. Čisticí a odmašťovací stroje slouží k odmašťování součástí a dílů jako takzvané mezioperační čištění, tedy například po obrábění, po tváření, po kalení, ale také před ním. Vhodné jsou před samotnou montáží nebo při přípravě povrchů před lakováním. Díky čisticím a odmašťovacím strojům je tak možné dosáhnout vysokého stupně čistoty, který je při manipulaci a jejich dalším zpracování potřebný. Mezi mnoha specializovanými čisticími stroji vyráběnými ve společnosti SUMMA najdete například také ultrazvukové vany nebo také zařízení pro sběr olejů.

Odmašťovací stroje i ekologické odmašťovací prostředky

U námi vyráběných a dodávaných čisticích a odmašťovacích strojů pro strojírenské provozy je možné využít kombinace různých typů technologií, jako je například tlakový postřik, ponor s tlakovým vířením, ponor s ultrazvukem či sušení pomocí vakua. Čisticí a odmašťovací stroje pro strojírenský průmysl však nejen vyvíjíme a vyrábíme. Jako součást komplexního návrhu řešení technologie odmašťování stejně tak navrhneme vhodné ekologické odmašťovací prostředky. Rovněž vám poradíme, jak zlikvidovat již použité vyčerpané lázně.

Odmašťovací stroje pro průmysl v Česku, Polsku, Maďarsku, Rusku, Ukrajině a Německu

Zásadním cílem při vývoji nejen odmašťovacích strojů je vytvořit takové technologie, které nezatěžují životní prostředí. To se nám daří již třiadvacet let, přesněji od roku 1991, kdy byla naše firma založena. Mezi hlavní odběratele čisticích strojů a odmašťovacích strojů pro průmysl jsou přední strojírenské firmy nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Polsku, Maďarsku, Rusku, Německu či na Ukrajině.

Pro kompletní informace o produktech společnosti SUMMA, jako jsou čisticí stroje, odmašťovací stroje a zařízení a související služby neváhejte navštívit webové stránky společnosti www.summa.cz, na kterých také naleznete veškeré kontakty na naše pracovníky připravené vám ochotně kdykoli poradit s řešením i pro váš strojírenský provoz. Spolehněte se na kvalitu ekologického čištění a odmašťování SUMMA Šumperk!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.summa.cz

Vydáno 17.02.2014
999 Zhlédnutí
Topováno 08.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zařízení ATOLL pro průmyslové čištění a odmašťování

Zařízení ATOLL pro průmyslové čištění a odmašťování
Zařízení ATOLL, vyvíjené a dodávané firmou SUMMA Šumperk, je určené pro profesionální průmyslové čištění a odmašťování. Jde o kompaktní a výkonné jedno či více komorové zařízení, které čistí pomocí vodou ředitelných prostředků.
PODSTRÁNKY

Zařízení pro robotická pracoviště

Zařízení pro robotická pracoviště
Zařízení pro robotická pracoviště odmašťovacích procesů

Průběžná odmašťovací zařízení

Průběžná odmašťovací zařízení
Průběžná odmašťovací zařízení – výroba, dodání, uvedení do provozu, servis

Karuselová zařízení

Karuselová zařízení
Výroba karuselových zařízení - průmyslové odmašťovací a čisticí stroje z nerezové oceli
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SUMMA spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SUMMA spol. s r.o.
www.summa.cz
Adresa

Adresa

Krenišovská 724
Vikýřovice 788 13

summa@summa.cz
+420 583 223 196


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha