Veřejné osvětlení a svítidla, která na ulici potkáváte i Vy

Veřejné osvětlení, dekorativní osvětlení, ale také osvětlení významných architektonických památek nebo tunelů. Doslova tisíce a tisíce svítidel od společnosti Artechnic–Schréder se podílí na osvětlení stovek měst a obcí po celé naší zemi. Tato svítidla veřejného osvětlení najdete téměř všude od Prahy přes Zlín až po Opavu. Nejenže vyrábí svítidla pro veřejné osvětlení, ale společnost Artechnic-Schréder se zároveň aktivně podílí také na jejich vývoji a díky stále přibývajícím referencím si v naší české kotlině buduje stále lepší a lepší jméno. Přečtěte si více o třech jejich kvalitních a zároveň cenově dostupných svítidlech veřejného osvětlení, které potkáváte na ulici i Vy!


Komunikace i těch nejvyšších tříd bezpečně osvítí svítidla TECEO

TECEO je univerzální svítidlo určené zejména pro použití ve veřejném osvětlení ve městech a obcích. Toto svítidlo vyniká svými světelně technickými parametry a lze jej vybavit až 48 LED u typu TECEO 1 a až 144 LED u typu TECEO 2. Svítidla TECEO jsou navíc dokonale chlazena, což zaručuje extrémně dlouhou životnost výrobku. Svítidlo TECEO se vyznačuje také velkým rozsahem možných výkonů a díky tomu je vhodné pro osvětlení jakýchkoli komunikací od nejnižší až po nejvyšší třídy.

Kvalitní konstrukce a LED technologie jako základ pro svítidla veřejného osvětlení

Velkou výhodou Svítidla TECEO je jeho robustní konstrukce. Je totiž vyrobeno z tlakově litého hliníku a samotný optický kryt svítidla pak z extra čirého odolného skla. Díky univerzálnímu držáku je svítidlo možné umístit jak na sloup, tak i na výložník a současně také pohodlně nastavit jeho náklon. Programovatelný předřadník umožňuje nastavit buď stmívání svítidla či funkci konstantního světelného toku. Snadnější manipulaci se svítidlem pak zajišťuje také přímý přístup k jeho elektronické části. Elektrický odpojovač zase zaručuje velkou bezpečnost díky automatickému odpojení svítidla od napětí při otevření krytu. Každá z jednotlivých LED je pak osazena vysoce kvalitní čočkou.

Svítidla SKIDO pro veřejné osvětlení chodníků a komunikací nižších tříd

Dalším zajímavým produktem z nabídky svítidel Artechnic-Schréder jsou kompaktní svítidla SKIDO určená pro efektivní a zároveň bezpečné veřejné osvětlení nižších tříd komunikací a chodníků. Díky použité LED technologii se jedná o ideální náhradu dříve tolik používaných, ale ne příliš efektivních zářivkových svítidel. Optický kryt tohoto svítidla je vyroben z polykarbonátu a celé svítidlo je pak dostatečně kryto proti vniknutí nečistot a vody, takže nehrozí jeho poškození. Součástí je například také vysoce účinný napáječ nebo čočky integrované do optického krytu svítidla. Standardně je svítidlo SKIDO osazeno 6 nejmodernějšími LED Nichia se světelným tokem 1500 lm. Příkon svítidla je 15W.

Svítidla NANO 1 LED, veřejné osvětlení dostupné všem

Posledním typem svítidel od společnosti Artechnic-Schréder, které si v tomto článku detailněji představíme, jsou svítidla NANO 1 LED, která lze stručně nazvat dostupnými svítidly pro osvětlení obcí a měst například v rámci komunikací nižších tříd. Toto svítidlo je standardně vyráběno s teplotou chromatičnosti světla 4100 K (neutrální bílá). Na přání zákazníka lze teplotu chromatičnosti upravit na teplou či studenou bílou. Svítidlo NANO 1 LED je vybaveno uzavíratelným klipem vyhotoveným z kvalitní slitiny hliníku v barvě svítidla a rovněž vysoce účinným těsněním pro krytí celého svítidla.

Více o kvalitních svítidlech pro venkovní osvětlení a dalších produktech společnosti Artechnic- Schréder včetně veškerých kontaktů na naše pracovníky, kteří i Vám vždy rádi poradí s řešením realizace venkovního osvětlení, najdete přímo na webových stránkách společnosti www.artechnic-schreder.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.artechnic-schreder.cz

Vydáno 18.02.2014
346 Zhlédnutí
Topováno 19.02.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Artechnic - Schréder a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Artechnic - Schréder a.s.
www.artechnic-schreder.cz
Adresa

Adresa

Vinohradská 74
Praha 3 - Vinohrady 130 00

jiri.cerny@artechnic-schreder.cz
+420 222 522 930


Najdete nás také zde:

ARES
captcha