Dřevoplastové terasy předčí vaše očekávání

Hledáte-li bezúdržbovou terasu kombinující vysokou odolnost, dlouhou životnost a přírodní vzhled dřeva, je dřevoplastová terasa optimálním řešením. Není divu, že je dřevoplast stále více využíván i zahradními architekty. Jeho vlastnosti jsou totiž unikátní.


Dřevoplastové terasy (nebo také WPC terasy) jsou vyrobeny z kvalitní dřevité moučky doplněné o polymery eliminující nežádoucí vlastnosti dřeva, kterými jsou především náchylnost k napadení dřevokaznými škůdci, plísněmi, hnilobou či změna vzhledu i struktury působením vnějších vlivů. Tímto spojením materiálů jsou zaručeny unikátní vlastnosti dřevoplastové terasy, která je na první pohled k nerozeznání od přírodní dřevěné terasy.

A jaké jsou výhody WPC terasy oproti jiným materiálům?

·         Vysoká odolnost

Dřevoplastové terasy jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům, dřevokaznému hmyzu, hnilobě, plísním, nekroutí se, odolávají dokonce i slané vodě a chloru. Polymery vyskytující se ve WPC materiálu zajišťují také neměnnost vlastností v případě teplotních výkyvů.

·         Znatelná úspora nákladů

V případě, že se při realizaci dřevoplastové terasy obrátíme na zkušenou firmu, která dbá na použití kvalitních materiálů a technologií zpracování, bude životnost WPC terasy delší než 40 let, a to bez nutnosti ochranných nátěrů a renovací. 

·         Bezpečnost i pro nejmenší

Na rozdíl od klasických dřevěných teras jsou dřevoplastové terasy opatřeny protiskluzovou povrchovou úpravou a není třeba se obávat ani poranění od třísek.

·         Mnohostranné využití

WPC terasy lze díky jejich variabilitě instalovat například i kolem bazénů, na balkony, pergoly, ploty, mola či jako obklady v exteriéru i interiéru. Použitím dřevoplastu získáte nejen praktickou a odolnou podlahu, ale také moderní designový prvek.

·         Jednoduchá údržba

Na rozdíl od jiných materiálů je dřevoplast velmi nenáročný na údržbu. Bez impregnace, lakování, olejování a další běžné péče o povrch si dřevoplastové terasy zachovávají původní vzhled, vystačíte si se smetákem, hadrem a jarovou vodou.

Dřevoplastové terasy od profesionálů v oboru

Stejně jako u pokládky podlahy, i u WPC teras platí, že při neodborném položení jsou i vynikající vlastnosti dřevoplastu k ničemu. Spolehněte se tedy na profesionály s dlouholetými zkušenostmi, kteří nejen provedou odbornou montáž, ale také poskytnou bezplatné poradenství. Centrum teras nabízí dřevoplastové terasy Grinwood špičkové kvality a další dřevoplastové výrobky se zárukou 15 let. Při objednávce nad 30m2 vám zboží navíc dopraví zdarma po celé ČR.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.centrum-teras.cz

Vydáno 18.02.2014
716 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CENTRUM-TERAS.CZ
WEBOVÁ STRÁNKA
CENTRUM-TERAS.CZ
www.centrum-teras.cz
Adresa

Adresa

Samota 197
Olomouc 783 01

info@centrumteras.cz
+420 588 008 057


Najdete nás také zde:

ARES
captcha