Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Vydáno 18.02.2014
457 Zhlédnutí
Topováno 25.08.2016

MBA: Cesta k zisku vysokých manažerských pozic

Inovační program Master of Business Administration, zkráceně MBA, je vyvíjen v souladu s výsledky průzkumů zaměstnavatelů v USA, Evropě a Číně a reaguje na aktuální požadavky klíčových zaměstnavatelů. Těžiště programu tvoří předávání praktických zkušeností s cílem stát se odborně uznávaným vedoucím pracovníkem na všech úrovních řízení organizace.


Absolvent programu MBA je osobností s rozvinutou sebedůvěrou, strategickým myšlením a motivačním jednáním. MBA studium je obvykle koncipováno jako ekonomicko-manažerské a na trhu nejčastěji vnímáno jako rozšíření stávajících odborných, např. technických, znalostí. Často je tedy vítáno u kandidátů, kteří se z odborných pozic posunují na top manažerské pozice, např. výrobních či technických ředitelů. Na těchto pozicích je takové MBA studium velkou výhodou pro firmu i pracovníka.

MBA na Vysoké škole finanční a správní

Studijní program MBA otevíráme dvakrát do roka, na jaře a na podzim, a to již od roku 2002. V létě roku 2013 byl proveden nábor dalších nových zkušených a talentovaných lektorů do programu MBA, za účasti akademických pracovníků z City University of Seattle. A v říjnu 2013 byly úspěšně otevřeny dvě skupiny nových studentů programu MBA a to již v pořadí 25. a 26. skupina v historii VŠFS.

Studium v USA s programem Mobility

V průběhu studia MBA na naší univerzitě nabízíme jedinečnou možnost vycestovat do města Seattle, USA a zúčastnit se 3 měsíčního studijního pobytu v rámci mobility programu. Nabízí se tak výjimečná zkušenost s životem a studiem přímo na City University of Seattle. Možnost vycestování do USA nabízíme již po prvních třech měsících studia MBA.

Uplatnění absolventa mezi TOP manažery

Absolventi studia nalézají uplatnění především v managementu jak tuzemských, tak zahraničních korporací. Držitelům MBA poskytuje titul nespornou výhodu na pracovním trhu. Zaměstnavatelé vědí, že základem úspěchu jsou kvalifikovaní zaměstnanci, zvlášť pokud se jedná o top manažerské posty. A právě MBA bývá často rozhodujícím ukazatelem. Lepší platové ohodnocení je pak logicky důsledkem kombinace pracovních zkušeností a rozšířeného vzdělání. 

Jarní běh studia MBA zahajujeme již 27. 3. 2014

Již nyní mají uchazeči o MBA možnost přihlásit se do nové nadcházející kohorty studia, která bude zahájena v březnu 2013 a to přesně dne 27. 3. 2014 slavnostním zápisem do studia, MBA Orientation day. Pro více informací kontaktujte náš MBA tým na:

 

tel.:      +420 210 088 816

mob.:   +420 724 681 762

e-mail.: mba@vsfs.cz

petr.castka@vsfs.cz


Pro podrobnější informace lze navštívit také stránky univerzity www.vsfs.cz/en


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vsfs.cz/mba