Penzion U Zámku – levné ubytování v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu

Lednicko-valtický areál je součástí světového a kulturního dědictví UNESCO a patří bezesporu k nejkrásnějším místům jižní Moravy, které stojí za to navštívit. Abyste si i s celou rodinou výlet užili se vším všudy, využije levného ubytování v Penzionu u Zámku, který se nachází hned v sousedství lednického zámku a zámeckého parku.


Ubytování v Lednici uprostřed historických a kulturních památek

Nekuřácký Penzion U Zámku Lednice nabízí levné ubytování pouhých 50 m od vstupu do překrásného zámeckého parku známého nejen bohatou flórou dokonale propojenou s okolní krajinou, ale také minaretem, skleníkem, replikou římského vodovodu či umělou jeskyní Peklo. V tomto rozsáhlém objektu se pravidelně pořádá také spousta kulturních a společenských akcí, ať už jde o hudební produkci, krojované hody nebo dokonce chrtí dostihy.

Lednicko-valtický areál však nabízí daleko víc. Nachází se zde velké množství historických a kulturních památek, např. barokní zámek ve Valticích, Kolonáda na Reistně, Lovecký zámeček Rendez-vous zvaný také Dianin chrám, staroslovanské hradiště u Břeclavi a spousta dalších míst, které by neměl opomenout navštívit každý, kdo zavítá do těchto krásných, bohatou historií opředených končin.

Prohlídka zámku Lednice je krásným zážitkem

Zámek Lednice, jeden z nejkrásnějších zámků v České republice, je pro veřejnost přístupný v sezóně od dubna do října, stejně jako minaret, Janův hrad a další zajímavosti nacházející se v přilehlém zámeckém parku. Honosné sídlo Lichtenštejnů je tak rozsáhlé, že jedna prohlídka určitě stačit nebude. Pokud si chcete vychutnat historii tohoto unikátního komplexu dokonale, vyhraďte si na jeho návštěvu minimálně víkend.

Levné ubytování Lednice na Moravě

V rodinném penzionu lze objednat jak standardní dvoulůžkové pokoje, tak i apartmány pro 4 osoby s možností přistýlek. Součástí levného ubytování je i kompletně vybavená společná kuchyně, úschovna kol zdarma či parkování v uzavřeném dvoře. V přízemí penzionu se nachází i prodejna potravin, využít můžete také možnosti objednat si předem snídaně jako součást ubytovacích služeb.

Pro více informací o levném ubytování v Penzionu U Zámku a Lednicko-valtickém areálu najdete na webových stránkách www.penzionuzamku.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.penzionuzamku.cz

Vydáno 20.02.2014
752 Zhlédnutí
Topováno 23.05.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion U Zámku Ludmila Machová
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion U Zámku
www.penzionuvinice.cz
Adresa

Adresa

21. dubna 694
Lednice na Moravě 691 44

info@penzionuvinice.cz
+420 775 442 490


Najdete nás také zde:

ARES
captcha