Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.

Montáž ocelové konstrukce a schodiště Brno

Rozsah našich služeb jistě oceníte

Naše nabídka služeb, prací a dodávek pokrývá poptávku průmyslových odvětví, jako jsou gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Pro uspokojení potřeb našich zákazníků máme k dispozici 10 až 30 pravidelně školených pracovníků. Pokrýváme profese montér - zámečník, montér - svářeč, montér potrubních rozvodů a řidič vysokozdvižných vozíků.


Bez certifikátu ani ocelovou konstrukci nesmontuješ

Snažíme se plnit vaše přání a požadavky, tak abyste s našimi službami byli vždy spokojení. Proto dbáme na to, abychom se neustále zlepšovali. Od roku 2006 je společnost držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Podmínky této normy dodržujeme neustále a pravidelně provádíme recertifikační audity.


Od montáže ocelových konstrukcí, strojů, zařízení a potrubí až po stěhování strojů a dodávky oceli

Naši profesionální pracovníci vám umí pomoci s množstvím montážních, stavebních, stěhovacích i výrobních prací. Montujeme technologické celky a zařízení, vyrábíme a montujeme potrubní průmyslové rozvody i ocelové konstrukce, provádíme zakázkovou zámečnickou výrobu i elektroinstalaci strojů a zařízení, montáže a demontáže vzduchotechnických zařízení, stěhujeme stroje a zařízení, zajišťujeme dodávky oceli, povrchové úpravy, revize elektro i tlakových nádob. Na vše máme své profesionální a odborně proškolené pracovníky s množstvím praktických zkušeností. S námi se vám nemůže stát, že by dělník něco pokazil pro svou nevědomost či nezkušenost.

Montáž ocelové konstrukce


Volte spolehlivost – na montážích ocelových konstrukcí, strojů či potrubí jde totiž hodně věcí pokazit

Nespokojujte se s průměrnými službami, průměrnými dělníky či průměrnými materiály. Chtějte to nejlepší. Ručíme za to, že budete s provedením práce i celkovou kvalitou služeb zcela spokojeni. Víme, jak dokáže rozčílit neprofesionalita pracovníků. S námi to ale nikdy nepoznáte. U nás bezvýhradně platí: náš zákazník, náš pán. Chceme, abyste se vraceli za kvalitou našich služeb. Proto dbáme na to, aby námi prováděné montáže i jiné práce dosahovaly těch nejvyšších kvalit a abychom se na naše pracovníky mohli zcela spolehnout.

Používáme pouze ty nejlepší materiály, protože ty jsou základem pro dlouhou životnost výrobků a zařízení. Důvěřujte firmě, která má za sebou mnohaleté působení, tým profesionálních pracovníků a množství maximálně spokojených zákazníků. Přesvědčte se na webových stránkách www.montema.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://montema.cz/cs/

Vydáno 20.02.2014
797 Zhlédnutí
Topováno 11.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice
Specialistou na montáž a demontáž výrobních linek, technologií a technologických celků je firma MONTEMA, spol. s.r.o. z Otrokovic. Montujeme technologické celky, výrobní linky, zařízení, stroje, ocelové konstrukce i potrubní rozvody. Kvalitní a rychlou montáž i demontáž zajišťuje tým zkušených ...

Stěhování strojů je naší doménou

Stěhování strojů je naší doménou
Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský ...

Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic
Firma MONTEMA, spol. s.r.o. sídlí v Otrokovicích a poskytuje kompletní služby v oblasti průmyslových odvětví, jako je gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Zabývá se službami, prací i dodávkou materiálu. Zaměřuje se na potrubní průmyslové rozvody.
PODSTRÁNKY

Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Výroba a montáž ocelových konstrukcí
Výroba a montáž ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických výrobků

Stěhování strojů a strojních zařízení

Stěhování strojů a strojních zařízení
Stěhování strojů a technologií ve výrobních provozech

Montáž a demontáž technologických celků

Montáž a demontáž technologických celků
Montáž a demontáž technologických celků a zařízení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MONTEMA, spol. s r.o. Montážní firma Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
MONTEMA, spol. s r.o.
montema.cz
Adresa

Adresa

Objízdná 1898 (areál Moravan, budova 41)
Otrokovice 765 02

machu@montema.cz
+420 577 932 683


Najdete nás také zde:

ARES
captcha