MONTEMA, spol. s r.o.
Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.

Montáž ocelové konstrukce a schodiště Brno

Rozsah našich služeb jistě oceníte

Naše nabídka služeb, prací a dodávek pokrývá poptávku průmyslových odvětví, jako jsou gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Pro uspokojení potřeb našich zákazníků máme k dispozici 10 až 30 pravidelně školených pracovníků. Pokrýváme profese montér - zámečník, montér - svářeč, montér potrubních rozvodů a řidič vysokozdvižných vozíků.


Bez certifikátu ani ocelovou konstrukci nesmontuješ

Snažíme se plnit vaše přání a požadavky, tak abyste s našimi službami byli vždy spokojení. Proto dbáme na to, abychom se neustále zlepšovali. Od roku 2006 je společnost držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Podmínky této normy dodržujeme neustále a pravidelně provádíme recertifikační audity.


Od montáže ocelových konstrukcí, strojů, zařízení a potrubí až po stěhování strojů a dodávky oceli

Naši profesionální pracovníci vám umí pomoci s množstvím montážních, stavebních, stěhovacích i výrobních prací. Montujeme technologické celky a zařízení, vyrábíme a montujeme potrubní průmyslové rozvody i ocelové konstrukce, provádíme zakázkovou zámečnickou výrobu i elektroinstalaci strojů a zařízení, montáže a demontáže vzduchotechnických zařízení, stěhujeme stroje a zařízení, zajišťujeme dodávky oceli, povrchové úpravy, revize elektro i tlakových nádob. Na vše máme své profesionální a odborně proškolené pracovníky s množstvím praktických zkušeností. S námi se vám nemůže stát, že by dělník něco pokazil pro svou nevědomost či nezkušenost.

Montáž ocelové konstrukce


Volte spolehlivost – na montážích ocelových konstrukcí, strojů či potrubí jde totiž hodně věcí pokazit

Nespokojujte se s průměrnými službami, průměrnými dělníky či průměrnými materiály. Chtějte to nejlepší. Ručíme za to, že budete s provedením práce i celkovou kvalitou služeb zcela spokojeni. Víme, jak dokáže rozčílit neprofesionalita pracovníků. S námi to ale nikdy nepoznáte. U nás bezvýhradně platí: náš zákazník, náš pán. Chceme, abyste se vraceli za kvalitou našich služeb. Proto dbáme na to, aby námi prováděné montáže i jiné práce dosahovaly těch nejvyšších kvalit a abychom se na naše pracovníky mohli zcela spolehnout.

Používáme pouze ty nejlepší materiály, protože ty jsou základem pro dlouhou životnost výrobků a zařízení. Důvěřujte firmě, která má za sebou mnohaleté působení, tým profesionálních pracovníků a množství maximálně spokojených zákazníků. Přesvědčte se na webových stránkách www.montema.cz.Více informací naleznete na našich stránkách  http://montema.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Stěhování strojů je naší doménou

Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.

Vydáno 03.03.2015
Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Firma MONTEMA, spol. s.r.o. sídlí v Otrokovicích a poskytuje kompletní služby v oblasti průmyslových odvětví, jako je gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Zabývá se službami, prací i dodávkou materiálu. Zaměřuje se na potrubní průmyslové rozvody.

Vydáno 13.02.2018
Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Specialistou na montáž a demontáž výrobních linek, technologií a technologických celků je firma MONTEMA, spol. s.r.o. z Otrokovic. Montujeme technologické celky, výrobní linky, zařízení, stroje, ocelové konstrukce i potrubní rozvody. Kvalitní a rychlou montáž i demontáž zajišťuje tým zkušených techniků. Své služby poskytujeme po celé České republice.

Vydáno 24.01.2017Vydáno 20.02.2014
782 Zhlédnutí
Topováno 11.04.2018

Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Výroba a montáž ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických výrobků

Stěhování strojů a strojních zařízení

Stěhování strojů a strojních zařízení

Stěhování strojů a technologií ve výrobních provozech

Montáž a demontáž technologických celků

Montáž a demontáž technologických celků

Montáž a demontáž technologických celků a zařízení