Specialisté na ofsetový tisk materiálu Praha - každá zakázka je u nás prioritní

Tomos Praha a.s. tiskárna a knihárna se 70letou tradicí

Specialisté na ofsetový tisk materiálu Praha - každá zakázka je u nás prioritní

Ofsetový tisk, vazba diplomových prací a další knihařské práce od Tomos Praha

Každý je jednou potřeboval nebo potřebovat bude - odpovědi na otázky typu "kde si nechat svázat diplomovou práci", "kde vytisknout svatební oznámení" nebo "kam pro kvalitní vizitky". Nejen v Praze a okolí už si s podobnými odpověďmi dávno hlavu lámat nemusíte. Tomos Praha se totiž profesionálním tiskem a knihařskými pracemi zabývá již dlouhá léta, a díky tomu může svým zákazníkům nabídnout výborné zázemí své tiskárny a knihařství.

Vazba knih, vazba diplomových prací i časopisů - Tomos Praha

Kvalitní tisk a knihařské práce nejen pro vaši propagaci

Potřebujete - li cokoli od tisku vizitek, propagačních materiálů přes vazbu dokumentů či kompletní výrobu knih až po plastové obaly na dokumenty nebo kartonové krabice na míru, u Tomos Praha jste na správném místě. Z oblasti tisku můžete využít například vysoce kvalitní ofsetový tisk z našeho čtyřbarvového stroje KBA, který umožňuje nejen dálkové řízení barevnic, ale také dálkové přednastavení barevného profilu a infrasušení, díky čemuž je ofsetový tisk u Tomos Praha zase o krok napřed.

Kvalitní tisk a knihařské práce


Knihařské práce: Vazba knih, vazba diplomových prací i časopisů

Společnost Tomos Praha nabízí kromě profesionálního tisku také kompletní knihařské práce včetně všech typů vazeb knih. Vyrobíme pro vás vše od kalendářů, přes šanony, leporela až po katalogy a samotné knihy. Pokud máte doma například hromady starších časopisů, které jsou pro vás ale cenné a neradi byste se s nimi loučili vyhozením do sběru, nabízíme vám svázání časopisů po ročnících do pevné vazby. Kterýkoli časopis tak kdykoli v budoucnu pohodlně najdete, přitom budete mít díky pevné vazbě doma pořádek a žádné číslo už se vám neztratí. Pevná vazba je vhodná samozřejmě také pro noviny. Sbíráte-li je tedy z nějakého důvodu, využijte osvědčených postupů z našich knihoven - pevná vazba vám ušetří práci. Také u tohoto typu vazby Tomos Praha nabízí širokou škálu barev desek k výběru, stejně jako podobu tisku na obálce.


Kroužková vazba jako účinná a levná forma svázání dokumentů

Kroužková vazba dokumentů, kterou Tomos Praha svým zákazníkům také nabízí, je ideální pro případ, kdy potřebujete dokumenty svázat extrémně rychle a nechcete do vazby dokumentů investovat zbytečné peníze. Takzvanou kroužkovou vazbu provádíme jak do plastových, tak kovových spirál. Kroužková vazba dokumentů se používá velmi často pro svázání studijních materiálů, seminárních a ročníkových prací a na některých vysokých školách také prací diplomových. Rovněž zde lze kroužkovou vazbu dokumentů barevně přizpůsobit.


Vazba diplomové práce či knihy včetně opravy

Nezabýváme se však pouze samotnými vazbami knih či diplomových prací a podobně. Vazby knih kromě jejich výroby také opravujeme. Poškozenou vazbu zrenovujeme nebo knihu zavěsíme do úplně nových desek. Na desky knihy s opravenou vazbou pak vyrazíme písmo či slepotisk přesně podle vašeho přání.

Areál tiskárny společnosti Tomos Praha najdete v Praze 4 - Michle, doporučujeme však návštěvu zejména naší vzorkové prodejny na Praze 2 na adrese Mánesova 94, kde vám rádi poradíme, která technologie bude pro váš tisk nebo knihařskou práci ta nejvhodnější.

Tomos - kvalitní tiskárna Praha 4


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tomos.cz

Vydáno 21.02.2014
1737 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy
Co si vyberete právě vy? Společnost Tomos Praha a.s. dokáže vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Vyrobí pro vaši společnost plakáty, vizitky, reklamní poutače nebo vám pomohou svázat diplomovou práci. Vyrábí všechny typy tiskovin, jako jsou kalendáře, bloky, nálepky, katalogy, časopisy, reklamní poutače ...

Tiskárna Tomos v Praze je připravena vám vytisknout letáky, obaly, vizitky, reklamní poutače, katalogy a časopisy nebo potisknout desky a šanony

Tiskárna Tomos v Praze je připravena vám vytisknout letáky, obaly, vizitky, reklamní poutače, katalogy a časopisy nebo potisknout desky a šanony
Není jim cizí ani výroba obalů či kartonáž. V dnešní době mají vysoce vyvinuté speciální zařízení, díky kterému mohou své výrobky ještě zlepšovat. Neustále tak investují do nových technologií a rozhodně se to vyplatí, protože kvalita je čím dál preciznější a celkové provedení lepší a dokonalejší.

TOMOS Praha – knihařství, tisk i kartonáž pro každého

TOMOS Praha – knihařství, tisk i kartonáž pro každého
Knihařství, tisk, kartonáž i další služby vám již od roku 1949 nabízí společnost TOMOS Praha. Díky moderním přístrojům a kvalitnímu vybavení jsme schopni vyhovět všem vašim požadavkům z oblasti tisku a knihařství. Chcete svázat diplomovou práci, vytisknout letáky a vizitky nebo vyrobit dárkové ...
PODSTRÁNKY

Knihařské služby

Knihařské služby
Knihařské služby na míru, zakázková výroba a zpracování tiskovin

Tiskařské služby

Tiskařské služby
Realizace firemních a propagačních materiálů, tisk knih a časopisů, potisk šerp a stuh

Kartonáž a plastové obaly

Kartonáž a plastové obaly
Výroba krabic a kartonáže, plastové obaly a vzorkovníky na míru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tomos Praha a.s. tiskárna a knihárna se 70letou tradicí
WEBOVÁ STRÁNKA
Tomos Praha a.s.
www.tomos.cz
Adresa

Adresa

Ohradní 59
Praha 4 140 00

tomos@tomos.cz
+420 241 480 223


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha