Izolinvest s.r.o.Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Když chcete dobře izolované stavby, musíte najít spolehlivou a poctivou Firmu. Firma Izolinvest vám nabízí své profesionální služby i prvotřídní produkty. Dvě věci, které jsou potřebné k tomu, abyste se nemuseli strachovat o kvalitu provedené práce. Dopřejte si klidný spánek a spolupracujte s jedničkami v oboru. Nebudete litovat.


Provádíme bezchybné izolace střech, teras, balkónů, základů staveb, bazénů a jezírek

Jsme významným importérem a výhradním dodavatelem vysoce kvalitních střeních fólií (Logicroof), zemních fólií (Izofol) a asfaltových hydroizolací (Velbit). Najdeme pro vás to nejvhodnější řešení izolací střech, základů bazénů nebo také teras či balkónů – jak technické, tak finanční. Nejdříve vám spočítáme jednotlivé varianty řešení včetně dodávky materiálu a montáže na klíč. Když se domluvíme, zařídíme vše, co je třeba, a vám ubydou starosti.

Dostanete u nás i hydroizolační fólie, injektáže a sádrokartony

Nabízíme široký sortiment nejrůznějších produktů. Seženete u nás střešní, zemní, jezírkové a bazénové hydroizolační PVC fólie, i fólie teras a balkónů hned v několika možných typech. Vyberte si sami na našich stránkách nebo se přijďte poradit na náš prodejní sklad. Pokud vám zatéká nebo máte problémy s vlhnutím stěn či zdiva, oceníte naši nabídku, které brání váš dům právě proti takovým nepříjemnostem. A aby toho nebylo málo, specializujeme se i na montáž sádrokartonu a mnohé další služby i produkty.

Sádrokarton snadno a rychle

Nejjednodušší, nejrychlejší, nejpraktičtější a nejlevnější způsob, jak si vylepšit své bydlení k obrazu svému? No přece sádrokarton! Sádrokartonové desky se dají velmi snadno upravit do požadovaných rozměrů a nachází tak uplatnění v nejrůznějších prostorech i v nejrůznějších fázích stavby. Mimořádně vhodný je např. při stavbě podkrovního bydlení. Izolinvest zajišťuje veškeré práce spojené s montáží sádrokartonu. Naši profesionální pracovníci pracují, rychle, kvalitně, precizně a snaží se nenadělat příliš velký nepořádek. Navíc mají mnoho zkušeností, které vám zaručí skutečně bezchybné provedení.

Proč se s izolací či sádrokartonem spoléhat zrovna na nás?

Nejen, že zajišťujeme prvotřídní materiál, ale i spolehlivou pracovní sílu, která se dnes těžko hledá - obzvlášť z pozice zákazníka. Spolupracujte s lidmi, kteří vědí, co dělají a dělají to skvěle! Už žádný Pat a Mat, po kterých musí přijít další dělníci, aby drahou škodu napravili. Šetřete své nervy i peněženku a rovnou spolupracujte s těmi nejlepšími, kterým na svých zákaznících a jejich spokojenosti záleží.

Od února 2014 jsme vám k dispozici v nových prostorách a skladu. Rozšířili jsme pro vás totiž výrobu různých doplňků, tvarovek a nově také vyrábíme profily z poplastovaného plechu. Kromě všeho výše zmíněného u nás najdete i množství dalších výrobků potřebných pro stavební izolace. Navštivte stránky firmy Izolinvest a přesvědčte se, že naše práce mluví sama za sebe.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.izolinvest.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín

Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín

Kvalitní hydroizolace je důležitou součástí každé stavby. Toho si je dobře vědoma firma Izolinvest s.r.o. se sídlem ve Zlíně, která zajišťuje hydroizolace střech i základů staveb. Zabýváme se také prodejem hydroizolačních fólií. Zbavíme vás tak problémů s vlhkostí jakékoliv stavby.

Vydáno 16.02.2017
Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Chcete mít kvalitně zaizolovanou stavbu? Od toho je tu společnost Izolinvest. Zabýváme se montáží hydroizolace nebo střešní izolace. Dodáváme a montujeme hydroizolační systémy Logicroof, Logicbase, Izofol a Velbit, sami vyrábíme pomocné izolační materiály a provádíme také zateplování budov. Izolinvest, to je široký sortiment osvědčených materiálů a výrobků pro střešní izolace, izolace základů staveb nebo také jezírek a bazénů.

Vydáno 02.01.2017Vydáno 21.02.2014
800 Zhlédnutí
Topováno 30.05.2019