Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Když chcete dobře izolované stavby, musíte najít spolehlivou a poctivou Firmu. Firma Izolinvest vám nabízí své profesionální služby i prvotřídní produkty. Dvě věci, které jsou potřebné k tomu, abyste se nemuseli strachovat o kvalitu provedené práce. Dopřejte si klidný spánek a spolupracujte s jedničkami v oboru. Nebudete litovat.

Izolace bazénů Zlín - Izolinvest

Provádíme bezchybné izolace střech, teras, balkónů, základů staveb, bazénů a jezírek

Jsme významným importérem a výhradním dodavatelem vysoce kvalitních střeních fólií (Logicroof), zemních fólií (Izofol) a asfaltových hydroizolací (Velbit). Najdeme pro vás to nejvhodnější řešení izolací střech, základů bazénů nebo také teras či balkónů – jak technické, tak finanční. Nejdříve vám spočítáme jednotlivé varianty řešení včetně dodávky materiálu a montáže na klíč. Když se domluvíme, zařídíme vše, co je třeba, a vám ubydou starosti.


Dostanete u nás i hydroizolační fólie, injektáže a sádrokartony

Nabízíme široký sortiment nejrůznějších produktů. Seženete u nás střešní, zemní, jezírkové a bazénové hydroizolační PVC fólie, i fólie teras a balkónů hned v několika možných typech. Vyberte si sami na našich stránkách nebo se přijďte poradit na náš prodejní sklad. Pokud vám zatéká nebo máte problémy s vlhnutím stěn či zdiva, oceníte naši nabídku, které brání váš dům právě proti takovým nepříjemnostem. A aby toho nebylo málo, specializujeme se i na montáž sádrokartonu a mnohé další služby i produkty.

Podívejte se, co nabízíme


Sádrokarton snadno a rychle

Nejjednodušší, nejrychlejší, nejpraktičtější a nejlevnější způsob, jak si vylepšit své bydlení k obrazu svému? No přece sádrokarton! Sádrokartonové desky se dají velmi snadno upravit do požadovaných rozměrů a nachází tak uplatnění v nejrůznějších prostorech i v nejrůznějších fázích stavby. Mimořádně vhodný je např. při stavbě podkrovního bydlení. Izolinvest zajišťuje veškeré práce spojené s montáží sádrokartonu. Naši profesionální pracovníci pracují, rychle, kvalitně, precizně a snaží se nenadělat příliš velký nepořádek. Navíc mají mnoho zkušeností, které vám zaručí skutečně bezchybné provedení.


Proč se s izolací či sádrokartonem spoléhat zrovna na nás?

Nejen, že zajišťujeme prvotřídní materiál, ale i spolehlivou pracovní sílu, která se dnes těžko hledá - obzvlášť z pozice zákazníka. Spolupracujte s lidmi, kteří vědí, co dělají a dělají to skvěle! Už žádný Pat a Mat, po kterých musí přijít další dělníci, aby drahou škodu napravili. Šetřete své nervy i peněženku a rovnou spolupracujte s těmi nejlepšími, kterým na svých zákaznících a jejich spokojenosti záleží.

Od února 2014 jsme vám k dispozici v nových prostorách a skladu. Rozšířili jsme pro vás totiž výrobu různých doplňků, tvarovek a nově také vyrábíme profily z poplastovaného plechu. Kromě všeho výše zmíněného u nás najdete i množství dalších výrobků potřebných pro stavební izolace.

Navštivte stránky firmy Izolinvest a přesvědčte se, že naše práce mluví sama za sebe


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.izolinvest.cz/

Vydáno 21.02.2014
821 Zhlédnutí
Topováno 30.05.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín

Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín
Kvalitní hydroizolace je důležitou součástí každé stavby. Toho si je dobře vědoma firma Izolinvest s.r.o. se sídlem ve Zlíně, která zajišťuje hydroizolace střech i základů staveb. Zabýváme se také prodejem hydroizolačních fólií. Zbavíme vás tak problémů s vlhkostí jakékoliv stavby.

Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace
Chcete mít kvalitně zaizolovanou stavbu? Od toho je tu společnost Izolinvest. Zabýváme se montáží hydroizolace nebo střešní izolace. Dodáváme a montujeme hydroizolační systémy Logicroof, Logicbase, Izofol a Velbit, sami vyrábíme pomocné izolační materiály a provádíme také zateplování budov. ...

Polyuretanové desky jako bezpečné a účinné zateplení domu

Polyuretanové desky jako bezpečné a účinné zateplení domu
Zateplení domu pomocí systému tvrdých polyuretanových stavebních desek je mnohem efektivnější, než třeba známé zateplení fasády polystyrenem či minerální vatou. Tento tepelně izolační systém nabízí ale také mnoho dalších výhod. Stavíte, chystáte se rekonstruovat nebo zkrátka jen hledáte co nejvíce ...
PODSTRÁNKY

Stavební práce

Stavební práce
Stavební práce, úpravy interiérů v bytové i průmyslové výstavbě Zlínský kraj

Hydroizolace staveb, izolace střech

Hydroizolace staveb, izolace střech
Izolace plochých střech, bazénů, teras na klíč, hydroizolace budov proti vlhkosti

Prodej hydroizolačních folií

Prodej hydroizolačních folií
Hydroizolační fólie střešní, zemní, bazénové, asfaltové hydroizolace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Izolinvest s.r.o. Stavební izolace Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
Izolinvest s.r.o.
www.izolinvest.cz
Adresa

Adresa

Tečovice 349
Zlín-Malenovice 763 02

info@izolinvest.cz
+420 774 772 300


Najdete nás také zde:

Facebookwww.izolinvest.czARES
captcha