Klima Invest: Staráme se o kvalitu i teplotu vzduchu ve vašich objektech 24 hodin denně

Díky našim klimatizacím, vzduchotechnice, chlazení prostor, systémům ohřevu vody, odvětrávání, odsávání a větrání si můžete sami stanovit, jak teplo či zima vám bude a jaký vzduch budete dýchat. Buďte pány svého domu či jiného objektu – po všech stránkách.


Vzduchotechnika i klimatizace na míru

O své zákazníky se staráme, jak nejlíp dovedeme. Plníme vaše přání, proto vám navrhneme vzduchotechniku, klimatizaci, tepelná čerpadla nebo i odvlhčení bazénů šité na míru. Dodáváme a montujeme vzduchotechniku, klimatizaci a tepelná čerpadla nejen do průmyslových, zdravotních a sportovních zařízení či školních jídelen, ale i do rodinných domů. Zajišťujeme také revizi požárních klapek, odvlhčování bazénů, projektovou dokumentaci a poradenskou činnost.

Odvětrávání, odsávání a větrání nikdy nebylo lepší a snazší

Základním prostředkem tvorby interního mikroklimatu je výměna vzduchu v daném prostoru za vzduch upravený do stavu zajišťujícího požadovanou úroveň vnitřního prostředí, charakterizovaného zejména teplotou, vlhkostí a v neposlední řadě také čistotou. Naprosto nepostradatelné je zejména v zařízeních, kde není možné přímé větrání. V takových budovách je nutné zajistit přívod čerstvého vzduchu jinak. Díky naší vzduchotechnice chráníte nejen své zdraví, ale zvyšujete i pracovní nasazení a produktivitu práce. Dopřejte si ten nejlepší vzduch, chraňte sebe, svou rodinu i zaměstnance.

Klimatizaci využijete v létě i v zimě

Klimatizační jednotka je ideální a velmi účinné zařízení k vytvoření tepelné pohody. Zatímco v letních měsících umožňuje ochladit vzduch v místnosti, v chladnějším období lze prostřednictvím klimatizace vytápět bytové i nebytové prostory. Nabízíme efektní a designově propracované nástěnné jednotky, díky čemuž se klimatizace stane nepozorovanou součástí vašeho bytu či firmy. Na rozdíl od nevzhledných nepraktických mobilních jednotek se navíc vyznačují i efektivnějším provozem.

S tepelným čerpadlem znatelně ušetříte náklady

Současný technický pokrok je na takové úrovni, že tepelná čerpadla, která jsou mimořádně vhodným zařízením pro účely vytápění a ohřívání užitkové vody, dokážou při 1 kW dodané energie získat troj a vícenásobné množství tepelné energie odebrané z přírodního zdroje z okolí. Jak se říká, za málo peněz, hodně muziky.

Veškerá tato zařízení jsou sice poměrně velkou investicí, nicméně jsme si jistí, že nebudete litovat. Zdraví máme všichni jen jedno, a proto je nutné se o něj starat. Díky našim zařízením můžete dýchat mnohem čistější vzduch než v leckterém městě. Chtějte pro sebe, svou rodinu i své zaměstnance to nejlepší. Jistě se vám to vrátí.

Přijďte se k nám poradit a uvidíte, zdá se vám námi nabízené řešení a cenová relace zamlouvají či nikoliv. Navštivte webové stránky www.klima-invest.cz pro více informací.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.klima-invest.cz

Vydáno 21.02.2014
284 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klimatizace, tepelná čerpadla a další vzduchotechnika Opava

Klimatizace, tepelná čerpadla a další vzduchotechnika Opava
Hledáte spolehlivou firmu, která vám zajistí kvalitní vzduchotechniku, chlazení, tepelná čerpadla či klimatizace? Obraťte se na naši opavskou společnost Klima Invest. Již přes dvacet let jsme spolehlivými dodavateli vzduchotechniky pro stavební firmy, průmyslové i výrobní haly, kancelářské ...

Ekologická tepelná čerpadla navrhuje firma Klima Invest

Ekologická tepelná čerpadla navrhuje firma Klima Invest
Úspora energie a ochrana životního prostředí je současným trendem. Oblíbená jsou ekologická tepelná čerpadla, která poskytují maximální pohodlí a účinnost za jakéhokoliv počasí za nízké spotřeby energie. Společnost Klima Invest s.r.o. Opava proto rozšiřuje nabídku tepelných čerpadel od osvědčených ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KLIMA INVEST s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KLIMA INVEST s.r.o.
www.klima-invest.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Vzduchotechnika
Adresa

Adresa

Polní 3/1012
Opava 746 01

info@klima-invest.cz
+420 553 711 688


Najdete nás také zde:

ARES
captcha