Hotel Kraví Hora pro pořádání konferencí, kongresů, teambuildingů, firemních akcí

Hotel Kraví hora Bořetice ****

Hotel Kraví Hora pro pořádání konferencí, kongresů, teambuildingů, firemních akcí

Zpříjemněte si kongresovou turistiku pobytem ve wellness centru

Je důležité umět při práci i relaxovat. K obojímu máte perfektní podmínky v našem čtyřhvězdičkovém hotelu v Bořeticích, který funguje i jako školící centrum. Přes den pracujete v našem konferenčním sále či školícím altánu, a večer relaxujete v našem špičkovém wellness centru. Pěkná představa, že ano? Prostředí okolo hotelu je navíc velmi vhodné pro outdoorové a sportovní aktivity, takže když potřebujete „upustit páru“ po nevydařeném jednání, vyrazíte ven. A když už máte všechna jednání za sebou, můžete je oslavit degustací v našem stylovém vinném sklípku.

Ubytování HOTEL KRAVÍ HORA, Bořetice

Perfektní prostředí pro konference, kongresy, školení i rodinné dovolené

Naše dveře jsou otevřené veškerým firemním setkáním, konferencím, kongresům, teambuildingům i školením, ale samozřejmě také turistům, rodinám i párům. Najdete u nás příjemné moderní ubytování, krásné prostředí a luxusní wellness centrum, díky čemuž máte jistotu, že na každé firemní jednání, příspěvek na konferenci či kongresu budete perfektně naladění a odpočatí. Pracovní prostředí je důležitější než si připouštíme. Dopřejte sobě i kolegům poznání toho, jaké to je, když pracujete rádi a když vám práce jde od ruky. Náš hotel Kraví hora, kde jsou všechny školící místnosti i pokoje klimatizovány, nabízí ideální podmínky.

Luxusní wellness centrum


Konferenční sál je ideální pro konference, kongresy a jiná firemní setkání, ale i pro rodinné oslavy

Spojit práci se zábavou není hřích, spíše naopak. Je třeba náročný den vyvážit příjemným programem v podvečer a perfektním odpočinkem v noci. Náš hotel je perfektně vybavený jak pro práci, tak pro zábavu i odpočinek. Konferenční sál je vybavený videodataprojektorem, CD a DVD přehrávačem s receiverem, ozvučením na řečnickém stolku i bezdrátovým mikrofonem. Wifi připojení k internetu a vzduchotechnika s klimatizací je samozřejmostí. Konferenční sál o rozloze 96 m2 je vhodný nejen pro pořádání firemních akcí, kongresů, konferencí seminářů, školení či meetingů, ale i svatebních hostin, svatebních obřadů a nejrůznějších rodinných oslav.

Konferenční sál pro firemní akce i rodinné oslavy


Altán můžete využít jako kongresový sál, učebnu či k oslavám a párty

Velmi půvabným prostorem, kde můžete taktéž pořádat firemní akce, školení, semináře či společenská a rodinná setkání, je také náš altán. Pohodlně se do něj vejde až 50 osob, které tu mohou buď v soukromí slavit, anebo se vzdělávat či pracovat. Altán je klimatizovaný a je do něj možné dodat veškerou techniku potřebnou pro pohodlnou prezentaci, jako je audiovizuální technika či zatemnění. Toto místo většinou lidi okouzlí na první pohled. Podívejte se do fotogalerie na našich webových stránkách a sami se přesvědčte, že prostředí, jaké náš hotel nabízí, je skutečně výjimečné.

Jak to u nás vypadá? Podívejte se na naši fotogalerii


Své služby přizpůsobujeme specifikům firemních akcí, kongresů i rodinných setkání

Každý zákazník má svá specifická přání i potřeby. Proto vám vždy vycházíme maximálně vstříc, co se týče vybavení, prostor, termínů, ale i cen. Pro školení, semináře, rodinné oslavy a skupinové stravování nabízíme hned několik cenových variant menu podle přání zákazníka. Naše služby jsou vám vždy šité na míru ve všech ohledech. Těžko byste hledali hotel, který je schopný a ochotný se tolik přizpůsobit přáním zákazníka tak, jako my.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kravihora.cz/

Vydáno 21.02.2014
813 Zhlédnutí
Topováno 24.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví ...

Hotel Kraví Hora Bořetice – ideální pro firemní akce i rodinné dovolené

Hotel Kraví Hora Bořetice – ideální pro firemní akce i rodinné dovolené
Firemní akce, rodinný výlet, romantický víkend plný wellness nebo noc strávená ve vinném sklepě? To vše nabízí Hotel Kraví Hora Bořetice. V našem hotelu najdete pohodlné ubytování, skvělou restauraci, konferenční místnost i řadu možností, jak trávit volný čas, a to po celý rok.

Pro vaše firemní akce zajistíme prostory, občerstvení i bohatý program

Pro vaše firemní akce zajistíme prostory, občerstvení i bohatý program
Hledáte místo pro firemní akci, školení nebo konferenci, které zaujme řadové zaměstnance i významné firemní partnery? A slyšeli jste už o resortu Kraví hora na jižní Moravě? Náš hotel totiž nabízí vše, co k pořádání úspěšné firemní akce či konference potřebujete – pronájem školicích prostor a ...
PODSTRÁNKY

Ubytování a restaurace

Ubytování a restaurace
Ubytování a stravování v restauraci moderního Hotelu Kraví Hora na jižní Moravě

Firemní akce a konference

Firemní akce a konference
Hotel Kraví Hora pro pořádání konferencí, kongresů, teambuildingů, firemních akcí

Wellness a vinný sklep

Wellness a vinný sklep
Hotel Kraví Hora na jižní Moravě s wellness zónou a degustací vín ve vinném sklípku
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Kraví hora Bořetice ****
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Kraví hora Bořetice ****
www.kravihora.cz
Adresa

Adresa

č. 510
Bořetice 691 08

hotel@kravihora.cz
+420 519 430 090


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha