Elektronické zabezpečovací systémy vás hlídají za každé situace

Chcete se doma cítit dobře a bezpečně? S tím vám pomohou spolehlivé zabezpečovací systémy, které nikdy nezklamou. Mezi ty nejlepší patří zabezpečovací systémy Jablotron.


Elektronické zabezpečovací systémy nejsou jen pro boháče

Dnes už nejsou elektronické zabezpečovací systémy výsadou nejbohatších. Stávají se běžným standardem a neoddělitelnou součástí infrastruktury budov nejen v podnikové a státní sféře, ale i v soukromých bytových objektech. Žijeme v době, kdy vše, co není připoutané řetězem, zmizí do pěti vteřin. Díky elektronickým zabezpečovacím systémům však máte téměř jisté, že na váš objekt si lupiči netroufnou, anebo se do něj jednoduše nedostanou.

Vývoj zabezpečovacích systémů jde rychle kupředu

Vzhledem k poptávce neustále klesá cena základních komponent elektronických zabezpečovacích systémů a naopak stále roste hodnota chráněného majetku. Díky tomu se elektronický zabezpečovací systém stává velice výhodnou investicí s rychlou návratností. Přitom si však zachovává ty nejvyšší kvality a využívá nejmodernější technologie. Identifikace osob podle otisků prstů či duhovky oka už není realitou jen ve sci-fi filmech. Naše elektronické zabezpečovací systémy navíc plně spolupracují i s aplikacemi přístupu, docházky, průmyslových kamer, elektronické požární signalizace apod. Mějte vše pod kontrolou díky jedinému systému!

Komplexní služby jsou u nás samozřejmostí

Pokud chcete zabezpečit svou rodinu, firmu či sklad, je důležité nejdříve nechat odborníky pečlivě zhodnotit rizika daného objektu či areálu a zpracovat zcela profesionální a maximálně kvalitní realizační projekt. Můžete si být jistí, že my vždy využijeme to nejlepší, co máme k dispozici. Samozřejmě s přihlédnutím k výši částky, kterou chcete investovat. Plníme vaše přání tak, abyste byli bezvýhradně spokojení. Svým zákazníkům nabízíme zcela komplexní služby od konzultace, analýzy rizik, přes projekci až po realizaci, instalaci, revizi i posudky. Samozřejmostí je také poskytování servisu všech našich zařízení.

Zabezpečovací systém Jablotron – to nejlepší na trhu

Jablotron je zcela nový alarm s revolučním systémem ovládání a nabídkou unikátní celkové ochrany. Jedná se o bezdrátový systém určený pro ochranu obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů i dílen. Ohlásí vloupání, požár, zdravotní potíže, přepadení i další rizika. Prostřednictvím zabezpečovacího systému Jablotron můžete navíc ovládat celou svou domácnost – nejrůznější spotřebiče i topení. Jablotron není ošklivá šedá krabička, co hyzdí stěnu. Je to nenápadné a designově vytříbené zařízení, které si velmi rychle oblíbíte.

Pořiďte si dalšího člena vaší domácnosti – zabezpečovací systém Jablotron. Troufáme si dokonce tvrdit, že se Jablotron stane vaším nejoblíbenějším spolubydlícím. Chcete-li to nejlepší pro sebe i svoji rodinu, spolupracujte s firmou Laos.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.laos-cz.cz

Vydáno 21.02.2014
252 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LAOS Cz spol. s r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
LAOS Cz spol. s r.o
www.laos-cz.cz
Adresa

Adresa

Opletalova 92
Lanškroun 563 01

info@laos-cz.cz
+420 465 321 247


Najdete nás také zde:

ARES
captcha