Chcete mít jistotu, že Vás vaše vozidlo nenechá na holičkách? Najděte si spolehlivý autoservis

Tu nejlepší péči o vaše vozidla svěřte jedině do rukou profesionálů. Takových, jaké zaměstnává firma Trans-Spedit. Díky našim prvotřídním službám budete mít jistotu, že Vás vaše auto nikdy nezklame. Lepší autoservis a pneuservis nákladních vozů byste hledali jen těžko.


Perfektní služby díky profesionálním zaměstnancům

Pro firmu Trans-Spedit pracují jen ti, kteří splňují vysoké nároky na profesionalitu, spolehlivost a zkušenosti. Své zaměstnance vždy velmi opatrně vybírají právě v zájmu svých klientů a jména své společnosti. Vždy skvělé služby zaručují konkurenceschopnost firmy Trans-Spedit a místo mezi špičkovými autoservisy a pneuservisy. Naši zaměstnanci jednoduše nedělají chyby.

Bezchybný autoservis a pneuservis nákladních vozidel, dodávek a autobusů pro každého klienta

Naprostá flexibilita a individuální přístup je ve firmě Trans-Spedit samozřejmostí. Každý klient se u nás setká se stejným pochopením a ochotou. Naším cílem je rozšiřovat zástup jejich spokojených zákazníků a maximálně uspokojit jejich potřeby. Dobré jméno naší společnosti je pro nás důležité. Svých zákazníků si vážíme a tak jako každá firma, i my jsme rádi, když se k nám spokojení zákazníci vracejí.

Jezděte svým vozem bez starostí. Najděte si spolehlivý auto a pneuservis

Abyste mohli své vozy používat bez starostí, je nutné, abyste se na ně mohli naprosto spolehnout. Takový klid vám však zaručí jedině prvotřídní autoservis a pneuservis. Kvalita a spolehlivost služeb auto a pneuservisu Trans-Spedit je dána profesionalitou zaměstnanců, flexibilitou služeb, zkušenostmi, prvotřídními nástroji a samozřejmě snahou splnit veškeré požadavky našich zákazníků.

Autoservis rychlý, ale kvalitní

Autoservis a pneuservis Trans-Spedit provádí opravy vozidel Scania, Volvo, Renault, Mercedes, Man, Liaz, Karosa a dalších. Opravujeme také návěsy, výměny čelních skel, zajišťujeme vaření AL bočnic a provádíme diagnostiku veškerých nákladních vozidel i pneuservis zemědělských i stavebních strojů a samozřejmě nákladních aut. Obrovskou předností je také rychlost služeb, která však nemá ani nejmenší vliv na kvalitu provedení. Náhradní díly dodáváme do čtyřiadvaceti hodin.

Profesionalita, rychlost a spolehlivost – to jsou známky prvotřídního autoservisu

Autoservis a pneuservis Trans-Spedit nabízí své služby na Vysočině, v Třebíči, v Jihlavě a Moravských Budějovicích. V našem servisu se setkáte s velmi profesionálními, kvalitními, ale i rychlými službami. Díky nim si budete moci být jistí, že jezdíte v bezpečných vozech. A taková jistota je k nezaplacení. Pracovní dobu přizpůsobujeme potřebám a požadavkům našich zákazníků.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.trans-spedit.cz

Vydáno 26.02.2014
739 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Spolupracujte s těmi nejlepšími. Naše dopravní služby Vás nikdy nezklamou

Spolupracujte s těmi nejlepšími. Naše dopravní služby Vás nikdy nezklamou
Spolehlivý autodopravce, náklad pod vlastním dohledem, profesionální řidiči a prvotřídní služby. To je firma Trans-Spedit. Naši zaměstnanci vždy udělají maximum pro to, aby splnili veškerá vaše přání. A to nadstandartně. Řídíme se heslem náš zákazník – náš pán.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRANS - SPEDIT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRANS - SPEDIT s.r.o.
www.trans-spedit.cz
Adresa

Adresa

Dopravní 1040
Moravské Budějovice 676 02

info@trans-spedit.cz
+420 725 062 762


Najdete nás také zde:

ARES
captcha