Přesvědčte se o kvalitě vaší vody. Laboratorní rozbory vám v tom pomohou

Kvalitní a nezávadná voda je pro nás život velmi důležitá. Není divu. Pitnou vodu potřebujeme k zahnání žízně i vaření, vodovody a kanalizace nám ale denně poskytují také vodu na koupání či zalévání zahrádky. O to, aby voda byla vždy nezávadná a neobsahovala žádné nežádoucí látky, se proto staráme ve společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany. Nabízíme vám rozbor pitné vody, ale i další laboratorní rozbory, které zjistí vše potřebné.

Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o.: rozbor pitné vody, laboratorní rozbory, Praha

Vodohospodářská laboratoř Říčany, to je firma s dlouholetou tradicí. Již v roce 1997 jsme se oddělili od společnosti Vodovody a kanalizace Říčany a od té doby vám nabízíme kvalitní, přesné a také rychlé laboratorní rozbory nejen pitné vody. Rozbor pitné vody i další laboratorní rozbory provádíme na základě osvědčení o akreditaci od Českého institutu pro akreditaci, u nás tak máte jistotu, že se na zjištěné údaje můžete skutečně spolehnout.

Rozbor pitné vody vám dá jistotu

Rozbor pitné vody, který vám v naší laboratoři nabízíme, můžete využít hned v několika případech. Potřebovat ho budete při kolaudaci studní, vrtů, ale i vodovodních přípojek. Rozbor pitné vody se vám ale bude hodit i v případě, že máte pochybnosti o kvalitě vaší vody a chcete se ujistit, že není zdravotně závadná. Vodovody a kanalizace se mohou také poškodit a voda v nich se může znehodnotit. I v tomto případě je pro vás tak rozbor pitné vody a pravidelná kontrola její kvalita vhodná.

Laboratorní rozbory vody využijete na koupališti, rybníce i u odpadních vod

Vodohospodářská laboratoř Říčany ale nenabízí pouze rozbor pitné vody, my zajistíme laboratorní rozbory i v jiných případech. Detailně tak prozkoumáme teplé vody z individuálních i hromadných zdrojů, bazénové vody i vody přírodních koupališť, ale i povrchové vody v potocích a nádržích. Laboratorní rozbory zajistíme také v případě odpadních vod. Ať už tak potřebujete zjistit množství sinic v rybníku, pH vody v bazénu, nebo vás trápí vodovody a kanalizace v domácnosti, naše společnost je tu pro vás.

Rozbory pitné vody i další laboratorní rozbory obdržíte do 15 dnů

Rychlá, ale při tom přesná a kvalitní práce, tak přesně na tom si v naší společnosti zakládáme. Už při odběru vzorků pro laboratorní rozbory proto pracujeme maximálně pečlivě, vzorky pak detailně zkoumáme a zjistíme vám přesně ty hodnoty, které vás zajímají. Problém pro nás není zjištění podrobného chemického složení vody, mikrobiologický rozbor ani výpočet kalového indexu, stačí vyslovit, co si přejete. Výsledky rozborů od nás obdržíte během 7 až 15 dnů. To ale stále není vše. My vám neposkytneme pouze nic neříkající data, my vám je také vysvětlíme a na základě rozboru vám navrhneme ideální řešení.

 

Potřebujete i vy rozbor pitné vody, nebo vás trápí vodovody a kanalizace v obci? Navštivte naše webové stránky a my vám poskytneme odbornou pomoc.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vodolab.cz

Vydáno 17.04.2015
195 Zhlédnutí
Topováno 09.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozbor pitné vody, odpadní vody i bazénových vod

Rozbor pitné vody, odpadní vody i bazénových vod
Rozbor vody má smysl z mnoha důvodů. Nejen, že potvrdí či vyvrátí nezávadnost vaší pitné vody, ale odhalí i případné škodlivé látky, které se dostaly do povrchových i bazénových vod. Rozhodně jej nepodceňujte!

Rozbory vod Říčany

Rozbory vod Říčany
Z jara rychlostí blesku vstupujeme do léta. Jakmile nastanou vyšší venkovní teploty, už myslíme na koupání. Jenomže u každé říčky, jezera, řeky i potoku potřebujeme nejprve zjistit kvalitu vody. Na rozbory vody v Říčanech jsou specialisté ve společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o. Zde ...

Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody

Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody
Voda je základem bezstarostného života. Používá se v domácnostech, ve firmách, při výrobě nebo poskytování služeb, je součástí hygieny i zábavy jako je koupání v bazéně nebo na veřejném koupališti. O jistotu, že voda, kterou používáte je nezávadná, se rychle a profesionálně postará Vodohospodářská ...

Pijte jen zdravotně nezávadnou vodu. Laboratorní rozbory vody vám ji otestují

Pijte jen zdravotně nezávadnou vodu. Laboratorní rozbory vody vám ji otestují
Laboratorní rozbory vody by měly být samozřejmou součástí našeho života. Díky nim objevíte přítomnost škodlivých látek (nejen) v pitné vodě. Ve středočeském kraji provádí kvalitní laboratorní rozbory vody Vodohospodářská laboratoř Říčany.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o. Rozbory a odběry vody Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o.
www.vodolab.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ceník služeb
Adresa

Adresa

Kolovratská 1476
Říčany 251 01

laboratorkopecna@seznam.cz
+420 602 363 180


Najdete nás také zde:

ARES
captcha