MEYRA ČR s.r.o.Zdravotnické pomůcky pro samostatný pohyb i snazší péči o postižené

Sám se posadit, postavit a dojít si na záchod, to jsou pro mnohé z nás samozřejmosti všedního dne. Ne každý má ale to štěstí a o samostatném pohybu si může nechat jen zdát. Ať už vás však limituje stáří, zranění nebo dlouhodobá nemoc, nemusíte se vzdávat nadějí na samostatnost. Přesně pro vás je tu společnost MEYRA. Nabízíme vám nejrůznější zdravotnické pomůcky a pomůcky pro tělesně postižené, které vám ulehčí pohyb i hygienu a vrátí vás opět do života. Veškeré zdravotnické pomůcky navíc seženete v našem přehledném e-shopu.

Zdravotnické pomůcky pro samostatný pohyb i snazší péči o postižené

Lokomoční pomůcky – snazší chůze a větší samostatnost

Pro člověka s omezenou pohyblivostí může znamenat i pár metrů nepřekonatelný problém. Existuje ale řešení. Správně zvolené lokomoční pomůcky vám uleví a pomohu zvládnout kratší trasy bez cizí pomoci. Potřebujete pouze lehkou podporu, nebo je pro vás chůze skutečně velký problém? E-shop společnosti MEYRA má něco pro každého. Nabízíme nejrůznější druhy francouzských holí, berlí a skládacích hůlek, maximální oporu vám pak zajistí stabilní chodítka. Chcete si po dlouhé době vyjít na procházku, ale kvůli pohybovým omezením je to pro vás tabu? My vám nabízíme lokomoční pomůcky, které vám to umožní. Například odlehčená chodítka s kolečky vám poskytnou nejen perfektní oporu, ale i dokonalý komfort. Jsou totiž vybavena brzdami, košíkem na osobní věci i sedátkem pro odpočinek. Nemusíte se vzdávat všeho, co jste měli rádi, stačí si vybrat vhodné lokomoční pomůcky.

Pomůcky pro tělesně postižené usnadní každodenní péči

Péče o tělesně postižené vyžaduje nejen velkou dávku trpělivosti a empatie, ale často také hodně fyzické síly. Právě proto je tu společnost MEYRA. Dobře víme, že řada tělesně postižených je zcela závislá na pomoci druhých a i běžné denní činnosti, jako je koupání nebo jízda autem, tak představují velký problém. Nabízíme vám proto zdravotní pomůcky, které vám péči o postižené alespoň trochu ulehčí. V našem e-shopu najdete vše od koupelnových pomůcek, jakou jsou sedáky a křesla do sprchy, opěrky či speciální toalety až po manipulační pomůcky. Madla všech velikostí, elektrický zvedák nebo nájezdové rampy pro vozík? Tyto pomůcky pro tělesně postižené mohou ulehčit život nejen nemocným, ale i jejich ošetřovatelům.

Zdravotnické pomůcky nakoupíte z pohodlí domova

Zaujala vás naše nabídka, ale na cestování a běhání po obchodech nemáte čas? Máme pro vás dobrou zprávu! Ve společnosti MEYRA jdeme s dobou a veškeré zdravotnické pomůcky vám nabízíme online na našem e-shopu. V přehledných kategoriích si tak můžete prohlédnout všechny naše výrobky, přečíst si potřebné informace a vybrat přesně to, co právě potřebujete. To vše z pohodlí domova a za několik málo okamžiků. Objednané zdravotnické či lokomoční pomůcky vám pak přivezeme až domů. Nenechte se omezovat nemocí nebo stářím a udělejte si život o něco snazší. Zdravotnické pomůcky MEYRA vám v tom pomohou.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.meyra.cz


Vydáno 17.04.2015
993 Zhlédnutí
Topováno 26.04.2016