Pohřební služba Richard Vevera Jihlava podá pomocnou ruku v těžkém období

Pohřební služba Richard Vevera se sídlem v Jihlavě podává pomocnou ruku všem pozůstalým na Vysočině, kteří se chtějí důstojně rozloučit se svými blízkými. Tato jihlavská pohřební služba pro vás zajistí veškeré služby týkající se kremace nebo pohřbu. Vyřízení převozu zesnulého, zařízení kremace nebo pohřbu v Jihlavě či jinde na Vysočině, tisk parte, vystavení úmrtního listu, a vůbec vše, co byste od seriózní pohřební služby mohli čekat, pro vás vyjedná Pohřební služba Richard Vevera se sídlem v Jihlavě. Hlavní prioritou naší pohřební služby je slušné a citlivé jednání za každých okolností.


Komplexní služby v oblasti pohřbů

Organizujeme pohřby všech druhů, od kremace s obřadem, kremace bez obřadu, církevního pohřbu, až po pohřby do země. Další služba, kterou pohřební služba Richard Vevera Jihlava svým klientům nabízí, je vsyp či rozptyl. Tento typ rozloučení se provádí na vsypové a rozptylové loučce v Jihlavě. Převoz zesnulých provádí Pohřební služba Richard Vevera Jihlava v rámci celé České republiky, ale samozřejmě také do a ze zahraničí.

Postaráme se o průběh kremace, tisk parte i smuteční řeč na pohřbu

Grafický návrh a tisk parte připravíme na počkání, zajistíme hudbu pro pohřeb, řečníka, který přednese smuteční řeč na pohřbu, či v případě církevního pohřbu domluvíme faráře. Pohodlně si u nás vyberete také rakev, květinovou vazbu i další nezbytné zboží. Abyste si nemuseli dělat starosti ani s případnou dopravou příbuzných na pohřeb či kremaci, na místo smutečního obřadu můžeme pro vás dle domluvy zajistit autobus.

Kytice a věnce jako neodmyslitelná součást pro kremaci nebo pohřeb

Na kremaci nebo pohřeb vašeho blízkého Pohřební služba Richard Vevera Jihlava zajistí také smuteční vazbu. Vybrat si tak můžete z široké nabídky smuteční vazby, jako jsou pohřební kytice, pohřební věnce z živých nebo umělých květů, dále pak také umělá květinová vazba k zapůjčení na kremaci. Kromě pohřebních kytic a věnců pak v podzimním období přijímáme objednávky také například na dušičkovou vazbu.

Ekonomický pohřeb i smuteční obřad na splátky řeší finanční stránku pohřbu

Pohřební služba Richard Vevera Jihlava však umožňuje zajištění pohřbu také klientům, kteří se nacházejí v tíživé finanční situaci. Nenákladným a přitom stále velmi důstojným řešením je například ekonomický pohřeb. Protože chce ale naše pohřební služba umožnit pozůstalým neomezovat se v představách o pohřbu, smuteční obřady nabízíme také na splátky. To vše přitom bez jakéhokoli navýšení konečné ceny pohřbu.

Poradíme, jak postupovat při úmrtí blízkého i kdy máte nárok na volno na pohřeb

Pro více informací o Pohřební službě Richard Vevera Jihlava navštivte přímo webové stránky pohřební služby, kde najdete také cenné informace o tom, jak v případě úmrtí osoby blízké postupovat, kdy máte jako pozůstalý nárok na volno na pohřeb nebo jaké dokumenty budete pro vyřízení pohřbu potřebovat. V případě potřeby nebo jakéhokoli dotazu volejte naši nonstop linku 603 452 119.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rv-pohrebnisluzba.cz

Vydáno 26.02.2014
397 Zhlédnutí
Topováno 20.05.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Richard Vevera
WEBOVÁ STRÁNKA
Richard Vevera
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Jana Masaryka 1601/32
Jihlava 586 01

+420 605 707 528


Najdete nás také zde:

ARES
captcha