Školicí a konferenční prostory vybírejte s rozvahou

Hledáte prostory pro pořádání konferencí nebo školení? Pokud nepovažujete výběr takových míst za důležitý, je na čase váš pohled změnit. I když se to na první pohled nemusí zdát, výběr prostorů pro školení, eventuálně konferenčních prostorů může zásadním způsobem ovlivnit efektivitu vaší práce. Lidé v příjemném a klidném prostředí budou bezpochyby pozornější a ze školení nebo konference si odnesou více informací, navíc se budou cítit dobře.

Prostory pro školení, kongresový sál

Jak vybrat prostory pro školení?

Pokud se zaměříte na několik zásadních parametrů, výběr prostorů pro školení a konference bude triviální záležitostí. Přirozené světlo je zásadní, zajistí bdělost účastníků vaší akce po celý den. Ve školicích a konferenčních prostorech by mělo být příjemné klima, které zajistí kvalitní klimatizační zařízení. V kombinaci s dostatkem místa pro určený počet účastníků, kvalitním technickým zázemím a přístupností k dalším potřebným místnostem (restauraci, hale či wellness) pak zajistíte ideální podmínky pro konání konference nebo školení.

Hotel Kurdějov nabízí konferenční prostory na úrovni

Pokud chcete vsadit na jistotu a vybrat ideální prostory pro školení, Hotel Kurdějov je pro tyto případy speciálně vybaven a přizpůsoben. Nachází se v obci Kurdějov asi 3 kilometry od Hustopečí s dobrým spojením z Brna. Prostory hotelu jsou uzpůsobeny pro pořádání akcí na nejvyšší úrovni. K dispozici jsou tři hotelové domy s různými kapacitami, prostory jsou tak vhodné pro pořádání akcí různého rozsahu.

Kongresový sál a profesionální technické vybavení

Pro pořádání školení a konferencí pro větší počet účastníků je k dispozici kongresový sál. Jednotlivé konferenční a školicí prostory jsou pak vybaveny kvalitní promítací technikou, zpětnými projektory, klimatizací i televizory. Hotel Kurdějov svými nabízenými službami splňuje ty nejpřísnější kritéria a je ideálním místem pro konání i velmi reprezentativních akcí.

Wellness hotel pro odpočinek a prostor k teambuildingu

Konferenční prostory a prostory pro školení v čele s kongresovým sálem nejsou jedinými důležitými místy pro pořádání společenských akcí. Pro návštěvníky je k dispozici i wellness hotel s relaxačním bazénem s barem, lehátka s masážními tryskami i sauny. V hotelu jsou také prostory pro sportovní aktivity či pořádání teambuildingových akcí.

 

Hotel Kurdějov nedaleko Hustopečí se tak stal velmi oblíbeným a vyhledávaným místem, kam lidé vyráží za relaxací, ale také za prací. Přilehlá krajina, možnosti pro turistiku, vybavené luxusní konferenční prostory, kongresový sál i wellness hotel jsou důvody, proč využít k pořádání konferencí a školení právě tento hotel.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotelkurdejov.cz

Vydáno 18.04.2015
152 Zhlédnutí
Topováno 03.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kongresový a wellness hotel Kurdějov ***

Kongresový a wellness hotel Kurdějov ***
Rádi bychom vás pozvali do Kurdějova, obce vzdálené 3 km severovýchodně od Hustopečí a 40 km jižně od Brna. Hotelový resort Kurdějov se skládá z několika budov. Navštívit můžete hotelový dům Tenis, Adina, Vinař ***. Ubytování poskytujeme celkem pro 156 osob v 54 pokojích a apartmánech. Všechny ...
PODSTRÁNKY

Hotel Kaskáda Kurdějov

Hotel Kaskáda Kurdějov
Komfortní ubytování v hotelu Kaskáda v Kurdějově, konferenční sál, degustace vín

Hotel Tenis Kurdějov

Hotel Tenis Kurdějov
Hotel Tenis v Kurdějově pro pořádání konferencí, firemních akcí, školení

Hotel Adina Kurdějov

Hotel Adina Kurdějov
Hotelový dům Adina v Kurdějově - konference, wellness, sportovní vyžití
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Kurdějov a.s. Konferenční a relaxační centrum
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Kurdějov a.s.
www.hotelkurdejov.cz
Adresa

Adresa

č.88
Kurdějov 693 01

info@hotelkurdejov.cz
+420 519 411 381


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha