Prodej, dodavatel betonové střešní tašky, betonová střešní krytina

Mediterran CZ s.r.o. TERRAN

Prodej, dodavatel betonové střešní tašky, betonová střešní krytina

Betonové střešní krytiny Terran – to pravé pro vaši střechu

Stavíte nebo rekonstruujte střechu a nemůžete se rozhodnout, jaký typ střešní krytiny je pro vás ideální? Váháte, zda zvolit lehké střešní krytiny, nebo dát přednost klasickým páleným taškám? Máme pro vás dobrou zprávu. Betonové střešní tašky Terran spojují výhody obou těchto typů střešních tašek. Střešní krytiny Terran vám tak za velmi příznivou cenu poskytnou spolehlivost, odolnost a zároveň atraktivní vzhled.

Betonové střešní krytiny Terran

Střešní krytiny Terran nabízí celou řadu výhod

Ptáte se, čím jsou betonové střešní krytiny výjimečné? Je toho hodně. Betonové střešní tašky jsou velmi oblíbené pro svoji odolnost, tvarovou stálost a také kvalitu povrchové úpravy. Mezi další výhody betonové střešní krytiny Terran pak patří odolnost proti nepříznivým vlivům počasí, pevnost a minimální nasákavost. Díky tomu vám betonové střešní tašky vydrží i bez větší údržby až 80 let. Pokud vám leží na srdci ekologie, i pro vás máme dobré zprávy. Při výrobě betonové střešní krytiny totiž dochází k minimální zátěži životního prostředí.

 

Potřebujete ještě další důvody, proč vsadit na betonové střešní krytiny Terran? Možná vás přesvědčí jejich cena. Betonové střešní krytiny jsou totiž výrazně levnější než klasické pálené tašky, i přesto vám ale nabízí perfektní tepelně-izolační vlastnosti a maximální odolnost. Také pokládka betonové střešní krytiny je velmi snadná a hravě si s ní poradíte.

Vyberte si střešní krytiny Terran přesně podle svého vkusu

Ve společnosti Mediterran chceme, aby váš dům vypadal přesně tak, jak jste si vysnili. U nás proto nemusíte dělat žádné ústupky kvůli nedostatečné nabídce. My vám nabízíme betonové střešní tašky nejrůznějších tvarů i barev. Vybrat si tak můžete klasické betonové tašky Zenit ve stylu carbonu, břidlice, grafitu nebo antické červené, betonové střešní krytiny Rundo s velmi hezkým zaoblením, vlnité betonové střešní tašky Danubia a mnohem víc. Také v oblasti barev si můžete vybrat přesně tu, která ideálně doplní vzhled vašeho domu. K dispozici jsou betonové střešní tašky v klasické cihlově červené, hnědé a antracitové, ale i netradiční odstíny barvy skořicové či višňové.

Střešní krytina Synus je novinkou roku 2015

Ve společnosti Mediterran se snažíme vždy jít s dobou. Sledujeme proto trendy v oblasti střešních krytin a snažíme se vám přinášet vždy něco nového. Hitem roku 2015 se tak staly střešní krytina Synus. Střešní krytiny Terran Synus jsou, stejně jako všechny naše betonové střešní krytiny, vyrobeny z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností. Střešní krytina Synus má ale něco navíc. Je totiž hned dvakrát opatřena akrylátovým nástřikem s lakem, skvělý vzhled i po několika letech je tak u střešní krytiny Terran Synus zaručen.

 

Zaujala vás naše nabídka? Navštivte nás ještě dnes. Čekají vás odolné střešní krytiny Terran všeho druhu, rychlé dodání, milá obsluha a také třicetiletá záruka, kterou vám na všechny betonové střešní tašky poskytneme.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mediterrancz.cz

Vydáno 19.04.2015
288 Zhlédnutí
Topováno 12.09.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tohle je na beton nejlepší krytina

Tohle je na beton nejlepší krytina
Od střešní krytiny našeho domu většinou chceme opravdu mnoho. Nesmí dům hyzdit, musí být odolná a snadno se pokládat. A pokud je ještě k tomu levná, pak se zdá, že je naprosto dokonalá. U betonové střešní krytiny TERRAN je to skutečně pravda.
PODSTRÁNKY

Betonové střešní tašky

Betonové střešní tašky
Betonové střešní tašky TERRAN – moderní a odolná střešní krytina

Příslušenství střech

Příslušenství střech
Příslušenství k betonovým střešním krytinám TERRAN, střešní doplňky

Kalkulace střechy

Kalkulace střechy
Kompletní cenová kalkulace střešní krytiny TERRAN včetně příslušenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mediterran CZ s.r.o. TERRAN
WEBOVÁ STRÁNKA
Mediterran CZ s.r.o.
www.terran.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 264/120b
Brno 619 00

obchod@mediterrancz.cz
+420 774 443 672


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha