Módní bižuterie a náušnice přímo od výrobce - Jablonec Nad Nisou

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading Komponenty na výrobu bižuterie Jablonec

Módní bižuterie a náušnice přímo od výrobce - Jablonec Nad Nisou

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading
Komponenty na výrobu bižuterie JablonecVelkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Že je město Jablonec nad Nisou vyhlášené po celém světě unikátní bižuterií, to ví snad každý. Že ale můžete pro svůj obchod s bižuterními komponenty nebo pro vlastní výrobu šperků získat bižuterní komponenty přímo od jabloneckých firem, to vám prozradíme až nyní. Výrobou, prodejem a distribucí bižuterních komponentů od renomovaných značek se zabývá firma P.P. trading.

Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Bižuterní komponenty s tradicí

Společnost P.P. trading se na českém trhu pohybuje už téměř čtvrt století, od roku 2000 se orientuje na velkoobchod s bižuterními komponenty takových významných jabloneckých výrobců, jako jsou Ag-plus, JSB-Jablonecká bižuterie, LILIEN, ESTRELLA Es-Press, EMPEX-Bohemia, KOBI a mnoho dalších.

Mezi naše zákazníky patří kamenné obchody i hobby e-shopy s bižuterními komponenty, ale například i podnikatelé zabývající se výrobou bižuterie. Velkoobchod s bižuterními komponenty těmto obchodním partnerům nabízí velmi výhodné ceny a rychlé dodání po celé ČR.

Velkoobchod s bižuterními komponenty


Jaké komponenty na výrobu šperků nabízíme?

Náušnicové díly: v sortimentu bižuterních komponentů najdete háčky, klapky, klipsy či puzety jak pozlacené, tak i postříbřené nebo z chirurgické oceli
Kotlíky a lůžka mnoha tvarů z mosazi buď s plochým dnem, nebo bez dna
Bižuterní řetízky z mosazi nebo poměděného drátu: řetízky dodáváme v mnoha provedeních a povrchových úpravách, a to včetně bižuterních komponentů ke kompletaci řetízků
Filigrány neboli speciálně zdobené bižuterní komponenty ve vintage stylu
Kovové náramky a spojovací prvky na náramky
Kotlíky na Rivoli a celý sortiment broušených kamenů Swarowski
Bižuterní šňůrky a lanka
Ostatní komponenty na výrobu šperků – kompletní nabídku naleznete na webových stránkách www.pptrading.cz


Bižuterní komponenty prvotřídní kvality

Chcete-li i vy zásobovat svůj obchod, e-shop nebo dílnu kvalitními bižuterními komponenty za výhodné ceny, kontaktujte firmu P.P. trading, která vám nejen dodá prvotřídní zboží, ale vzhledem k mnohaletým zkušenostem vám pracovníci i rádi poradí s výběrem komponentů. Velkoobchod s bižuterními komponenty můžete kontaktovat i v případě individuálních požadavků. Na přání totiž provádíme různé povrchové úpravy, takže u nás seženete i originální kousky.

Navštivte web firmy P.P. tradingVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.pptrading.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.

Vydáno 29.04.2018
Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů

Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů

Pomocí bižuterie se ženy zkrášlovaly už od nepaměti. Náušnice, řetízky, náhrdelníky, přívěsky nebo prsteny, krásný bižuterní šperk nesměl a ani nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženy. Stěžejní je samozřejmě kvalita, která musí být co nejvyšší. Vyplatí se investovat do kvalitní jablonecké bižuterie, kterou má na svědomí tradiční jablonecká firma P.P.Trading.

Vydáno 13.03.2017
Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Když se v České republice řekne bižuterie, jako první každého napadnou šperky z Jablonce nad Nisou, které jsou dokonce i mezinárodně proslulé nejen svou krásou, ale i kvalitou. Společnost P.P.trading je už déle než dvacet let součástí této jablonecké tradice, neboť vyrábí a prodává hotovou bižuterii i bižuterní komponenty, ze kterých si můžete vytvořit svůj vlastní osobitý šperk. Dodáváme vše od polotovarů na náušnice, přes díly na náhrdelníky, až po prsteny a jinou bižuterii.

Vydáno 21.06.2014
Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Luxusní bižuterie s komponenty Swarowski, jednoduché řetízky i výrazné náhrdelníky, náušnice pro všechny příležitosti nebo náramky jak pro běžné nošení, tak na slavnostní příležitosti. Nejen to je možné vyrobit z bižuterních komponentů, které nabízí naše společnost.

Vydáno 22.03.2016
Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Výroba jablonecké bižuterie má v České republice dlouhou tradici, už po celá staletí jsou totiž tyto vyhlášené šperky velmi vyhledávaným vývozním artiklem. Kvalitní komponenty na výrobu bižuterie jsou nezbytným základem krásných a trvanlivých skvostů, které proslavily Jablonec nad Nisou po celém světě.

Vydáno 28.05.2013Vydáno 20.04.2015
1267 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2020