Jízda vláčkem přináší netradiční zážitky i detailní prohlídku měst Olomouc, Luhačovice a Hodonín

Při výletě nebo návštěvě cizího města toho obvykle chcete stihnout co nejvíc. Chcete vidět nejdůležitější památky, prohlédnout si historická náměstí, poznat atmosféru města, ale také zavítat do krásných parků či zoologických zahrad. Jak ale vše stihnout v jeden den? Máme pro vás řešení. Vyhlídkový vláček Moravský drak Vám zajistí prohlídku toho nejzajímavějšího z měst Olomouc, Luhačovice a Hodonín. Jízda vláčkem je zábavná a poučná, ale také velmi pohodlná. Vše důležité tak uvidíte i bez toho, aby vás večer bolely nohy.

Jízda vláčkem, Olomouc, Luhačovice, Hodonín

Využijte vyhlídkový vláček a poznejte město Olomouc se vším všudy

Olomouc je krásné historické město, které má turistům rozhodně co nabídnout. Máte na jeho návštěvu jenom jeden den a chcete toho vidět co nejvíc? Jízda vláčkem Moravský drak je pro vás tou pravou volbou. Vyhlídkový vláček totiž projede centrem města kolem nejdůležitějších památek, vezme vás na prohlídku orloje i katedrály a dále pak přes krásně upravený park kolem hradeb a botanické zahrady. Během jízdy navíc budete mít i možnost vystoupit a prohlédnout si památky blíže. Pouze jedna jízda vláčkem vám tak stačí k tomu, abyste poznali Olomouc a všechny její krásy.

Jízda vláčkem je tu pro vás i ve městech Luhačovice a Hodonín

Moravský drak vám není k dispozici pouze ve městě Olomouc. My vám chceme ukázat také krásy dalších moravských měst, jízdu vláčkem proto můžete využít také ve městech Luhačovice a Hodonín. Také v tomto případě vám jízda vláčkem nabídne přehlídku toho nejzajímavějšího, co je v daném místě k vidění. V případě Luhačovic si dokonce můžete vybrat jednu ze tří nabízených tras. Stačí tak nasednout a celé město máte jako na dlani a to bez jakékoli námahy. Chcete se dozvědět něco víc o naftovém dobývání a historii města Hodonín? Prohlídka s naší jízdenkou bude o 15 % nižší, se slevovým balíčkem můžete jet s námi také do ZOO a přístavu (možnost objednávky, www.pristavisteujezu.cz). V Luhačovicích vláčkem jedeme po pramenech a po kostelích.

Vyhlídkový vláček je tu pro firmy i svatebčany

Chcete mít vyhlídkový vláček jenom pro sebe? I to se dá zařídit. Vyhlídkový vláček Moravský drak si můžete pronajmout pro soukromý výlet nebo firemní akci. Velmi oblíbená je také jízda vláčkem pro novomanžele, na kterou budou nevěsta s ženichem i všichni svatební hosté dlouho vzpomínat. Vyhlídkový vláček je dostatečně prostorný a pohodlný, během jízdy tak můžete bez problému fotit nebo natáčet. Vláček je opatřen také praktickou střechou, jízda vláčkem je také možná za menšího deště. Projížďka je provázená audio výkladem.

Zaujala vás naše nabídka? Chcete si vyhlídkový vláček pronajmout na svatbu, udělat dojem na firemní partnery, nebo prostě chcete poznat města Olomouc, Luhačovice či Hodonín? Dále vláčky zajedou po zajímavostech na Moravě od Kralického Sněžníku po sklepy jižní Moravy. Navštivte naše webové stránky www.kita.cz, bližší info také na tel.: 602 450 215.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kita.cz

Vydáno 20.04.2015
1957 Zhlédnutí
Topováno 13.08.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KITA - kulturní informační turistická a cestovní agentura TEOZ, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KITA - kulturní informační turistická a cestovní agentura
www.teoz.cz
Adresa

Adresa

Třída T.Bati 1765; areál DEZA
Otrokovice 765 02

info@teoz.cz
+420 577 663 587


Najdete nás také zde:

ARES
captcha