Správná nehtová kosmetika a laky na nehty pomáhají nejen ke kráse, ale i zdraví vašich nehtů

Nehty jsou jednou z prvních věcí, kterých si lidé, mnohdy i zcela neúmyslně, na ostatních všímají. Jsou ovlivňujícím faktorem celkového dojmu z určité osoby. Kontakt s někým, jehož ruce jsou špinavé, nehty škrábou, jsou polámané a plné nečistot, může být dokonce velmi nepříjemný. I proto by měl člověk dbát na to, aby jeho nehty byly zdravé, čisté a upravené. Nehtová kosmetika je v dnešní době zcela běžnou součástí kosmetického vybavení každé ženy. O své nehty však mohou samozřejmě pečovat i muži. Nejsou to totiž jen gely a laky na nehty, co dělá ruce upravené a pěkné.

Nehtová kosmetika a laky na nehty

Manikúra je důležitým doplňkem péče o tělo

Základem krásných rukou je samozřejmě pravidelná a kvalitní péče o jejich pokožku, nehty a nehtová lůžka. Manikúra je procedura, kterou by si měl dopřávat minimálně jednou měsíčně každý z nás. Není samozřejmě nutné chodit pravidelně k odborníkům, i doma je reálné udělat si manikúru kvalitně. Chce to jen trošku šikovnosti a času. Nehtová kosmetika, laky na nehty a pomůcky pro manikúru jsou k dostání v obchodech a běžnou péči o nehty zvládne každý. Pokud ale chcete své nehty svěřit do rukou opravdových profesionálů, je vždy dobré se dopředu rozmyslet a poradit, který typ manikúry je pro vás ideální.

I gelové nehty potřebují péči

Umělé či gelové nehty jsou sice velmi působivé a krásné, ale je třeba počítat s tím, že bude nutné nechat si je odborně upravovat průměrně jednou za tři týdny. V opačném případě totiž vaše ruce budou vypadat hůře, než kdybyste je nechala přirozené. Ale existují i způsoby, jak si nechat upravit nehty, aniž by byly tvořeny něčím umělým.

P.Shine – japonská manikúra

Velmi oblíbeným a skvělým způsobem, jak pečovat o své nehty opravdu šetrně, je japonská manikúra P.Shine. Jedná se o technologii pracující na principu leštění, a proto není vhodná pro příliš tenké nehty. Pomocí japonské manikúry jsou nehty dokonale očištěny, všechny záděrky a nedostatky odstraněny a je upraven tvar nehtů tak, aby vypadaly co nejlépe a přitom přirozeně. Japonská manikúra udělá skvělou službu a péči jak nehtům normálním, tak i lámavým, roztřepeným či nerostoucím.

Kvalitní nehtová kosmetika je základem úspěchu

Nehtová kosmetika používaná nejen při této metodě by měla být vždy kvalitní a ze spolehlivého zdroje. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ manikúry, vybírejte vždy takové produkty, které jsou skutečně ověřené. Jedině tak se můžete spolehnout na uspokojivý a zdraví prospěšný výsledek. E-shop krasnenehty.cz nabízí veškeré pomůcky pro manikúru P.Shine. Japonská manikúra vyžaduje nejen pilníky, ale také špachtle, jelenicové leštičky, speciální pastu a speciální pudr. Nejedná se však o proceduru složitou, osvojit si ji může rychle i neprofesionál. Ženy si po aplikaci P.Shinu mohou nehty klidně i nalakovat, pokud mají zájem o výraznější vzhled. Ale japonská manikúra samotná je velmi krásná, protože jsou po ní nehty vysoce lesklé.

Laky na nehty dodají sebevědomí i šmrnc

Nehtová kosmetika nezahrnuje pouze krémy, olejíčky a pomůcky pro manikúru. Důležitým doplňkem moderní ženy jsou i gely a laky na nehty. Existuje jich nepřeberné množství, ale jen některé značky opravdu drží, neloupou se a splňují to, co od nich žena očekává. Za královnu péče o nehty bývá považována Jessica Vartoughain, která se svou značkou JESSICA plní stránky i takových časopisů, jako jsou New York Times, Elle, Vogue a další. Nehtová kosmetika značky JESSICA pečuje i o nehty slabé, křehké, loupající se či suché. Princip značky spočívá v tom, dosáhnout v první řadě zdravých nehtů, protože jen ty jsou největším předpokladem nehtů krásných.

Výhradním zástupcem značek JESSICA je e-shop www.krasnenehty.cz. Najdete zde Jessica GELeration barevné gely UV, Jessica GELeration, produkty, které vypadají lako lak, ale mají životnost gelu, dále profi laky, podlaky, korektory, pomůcky a doplňky pro manikúru i pedikúru, produkty P.Shine, a další výrobky nehtové kosmetiky. Užívejte si krásných nehtů, které vás nebudou stát mnoho času. Aplikace i odstraňování těchto výrobků je snadná, rychlá a výsledky ohromující.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.krasnenehty.cz

Vydáno 20.04.2015
303 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Royal Jessica Salon a manikúra Jessica se postarají o dokonalé a krásné nehty

Royal Jessica Salon a manikúra Jessica se postarají o dokonalé a krásné nehty
Krásné a pěstěné nehty jsou nedílnou součástí celkové image. O to, aby vaše nehty byly dokonalé každý den, se postará nový Royal Jessica Salon Praha. Zajistíme dokonalou péči vašim nehtům a dostanete od nás také rady, jak se o nehty správně starat, aby krásné zůstaly. Royal Jessica Salon je hlavním ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Krásné nehty s.r.o. Nehtový e-shop
WEBOVÁ STRÁNKA
Krásné nehty s.r.o.
www.krasnenehty.cz
Adresa

Adresa

Vinohradská 44
Praha 2 120 00

info@krasnenehty.cz
+420 608 814 861


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha