Hliníková střešní krytina TORNERO – krytina, která nezklame

Přemýšlíte, že vyměníte starou střešní krytinu za novou? Vyzkoušejte výhody hliníkové střešní krytiny TORNERO. Tato moderní krytina vaši střechu spolehlivě ochrání. A vy už se nebudete muset obávat rezivění, zatékání vody nebo popraskání tašek. Spoléhejte na hliníkovou střechu od prodejce SALVATOR střechy s.r.o.

Hliníková střešní krytina TORNERO

Vyměňte starou střechu za moderní hliníkovou

Máte rodinný dům a přestala už vám sloužit střecha? Nebo zkrátka jen uvažujete, že ji konečně vyměníte za novější? A slyšeli jste už o hliníkových taškách? Hliníková střešní krytina TORNERO od společnosti SALVATOR střechy v sobě kombinuje ty nejlepší funkční vlastnosti. V prvé řadě je to velmi malá hmotnost a také jednoduchá montáž. S hliníkovou střešní krytinou tak nebudete mít problém, provést výměnu v co nejkratším čase. I proto je krytina u zákazníků tak oblíbená.  

Při výrobě se používá ten nejkvalitnější materiál

Kromě nízké hmotnosti a snadné montáže má hliníková střešní krytina i další skvělé vlastnosti. Při výrobě je používán plech vyrobený norskou firmou HYDRO, jež je jedním z největších globálních výrobců litých, válcovaných a extrudovaných hliníkových produktů, nejen pro stavební průmysl. Hliník je upraven manganem a hořčíkem, aby docílil větší pevnosti a životnosti. Dále je speciálně upraven mechanickým zpevněním  STUCCO. Díky tomu střešní krytina snadno odolá špatným povětrnostním podmínkám, odráží sluneční paprsky a eliminuje hluk. Výrobce střešní tašky dále lakuje speciální barvou, díky čemuž střecha vyniká tvrdostí a celkovou pevností. 

Výhoda hliníkové střešní krytiny?

Střešní tašky dodáváme v délce až 6 metrů – snažíme se tím maximálně vyhovět našim zákazníkům. Ke krytině dále nabízíme kompletní kotvicí komponenty a okapový systém. Další funkční vlastnost, kterou v průběhu používání hliníkové střešní krytiny jistě oceníte, je její schopnost vyhnout se rezavění. Střešní tašky TORNERO jsou navíc recyklovatelné, a tak nezatěžují životní prostředí.

Hliníková střešní krytina má několik výhod, přečtěte si jaké:

·         střešní tašky jsou odolné proti větru, slunci i dešti

·         pochází z dílny prověřeného norského výrobce HYDRO

·         na střechu poskytujeme záruku 40 let

·         střešní krytina TORNERO je pevná a zároveň lehká

·         její montáž je jednoduchá a zabere minimum času

Chcete si pořídit bezúdržbovou střechu, o kterou se nebudete muset starat? Objednejte si hliníkovou střechu TORNERO www.krytinatornero.cz a zbavte se všech starostí. Za skvělých podmínek vám ji nabízí společnost SALVATOR Střechy. Pro více informací navštivte náš web nebo nás neváhejte kontaktovat. Na všechny vaše dotazy ohledně hliníkové střešní krytiny vám rádi odpovíme.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.salvatorstrechy.cz

Vydáno 23.04.2015
1102 Zhlédnutí
Topováno 30.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost SALVATOR STŘECHY je tím pravým partnerem při rekonstrukci střech

Společnost SALVATOR STŘECHY je tím pravým partnerem při rekonstrukci střech
Když před čtvrt stoletím vznikla firma Salvator střechy, specializovala se pouze na prodej materiálu a potřeb pro klempíře z okolí Bystřice pod Hostýnem. Postupně se rozšiřovala a dnes se prezentuje jako úspěšná společnost, která disponuje klempířským centrem i půjčovnou strojů.

Hliníková střešní krytina s dlouhou životností? To je TORNERO

Hliníková střešní krytina s dlouhou životností? To je TORNERO
Dopřejte vašemu domu kvalitní střešní krytinu. Najdete ji u společnosti Salvator Střechy s. r. o., která je jedním z předních českých dodavatelů materiálu pro stavbu a rekonstrukci střech. Déle než dvacet let se specializujeme na střešní krytiny a v našem sortimentu se nachází i moderní hliníková ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SALVATOR STŘECHY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SALVATOR STŘECHY s.r.o.
www.salvatorstrechy.cz
Adresa

Adresa

Loukov 90
Loukov 768 75

info@salvatorstrechy.cz
+420 606 676 531


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha