Autocentrum KLAS nabízí elektroskútr AKUMOTO 600, se kterým ušetříte

Pohybujete se často po městě na krátké vzdálenosti? A chcete být nezávislí na stále se tenčících zásobách ropy? Pak si pořiďte elektrický skútr a všechny starosti hoďte za hlavu! Autocentrum KLAS vám nyní nabízí model AKUMOTO 600 za zvýhodněných podmínek.

Elektroskútr AKUMOTO 600

Kroměříž je pravé místo pro nákup elektrického skútru

Elektrický skútr AKUMOTO 600 má oproti běžnému automobilu mnoho výhod. První z nich je výrazná peněžní úspora – provoz skútru je více než 40x levnější než jízda automobilem. Za každých ujetých 100 kilometrů zaplatíte pouze 5 korun. Stejně nenáročná je i jeho údržba a servis. Navíc se stanete nezávislí na kolísající ropě. Se skútrem je také velmi jednoduchý pohyb ve městě. Už žádné dlouhé stání v koloně nebo nekonečné popojíždění. S elektrickým skútrem budete vždy a všude včas! Elektroskútr AKUMOTO 600 vám ušetří mnoho peněz i času, a tak se vám prvotní investice mnohonásobně zhodnotí. K dostání je u autorizovaného prodejce KLAS.

Autoservis KLAS – zajistíme měření emisí

Prodejem elektrických skútrů naše nabídka nekončí. Na vaši návštěvu je připraveno i autocentrum, kam můžete objednat osobní, nákladní i užitkový vůz. Zajišťujeme opravu porouchaných částí, celkovou prohlídku nebo měníme olej. Kromě toho provádíme i měříme emisí. Také je možnost přestavby vozidla na alternativní pohon. V areálu KLAS se nachází čerpací stanice LPG, a tak vyřídíte vše potřebné na jednom místě. Kromě toho ručně myjeme vozidla včetně motorů. 

Silentbloky zaručí hladkou jízdu automobilem

Slyšíte při jízdě automobilem podivné zvuky? Mohou být způsobeny poruchou silentbloků. Oprava není složitá, ale musíte si pořídit nové náhradní díly. Silentbloky, těsnění, kroužky i manžety pro běžná auta i veterány nabízí autoservis KLAS. Kromě toho prodáváme i náhradní díly pro užitková vozidla a příslušenství pro zemědělské stroje. ND vyrábíme sériově i na zakázku. Objednat si u nás můžete i pogumování kovových částí, vodící osy pro soustruhy nebo osy pro automobilový průmysl.

Autoservis KLAS – široké spektrum služeb

V areálu prodejny a výrobny KLAS zajišťujeme velké množství nejrůznějších služeb. Pro celkové shrnutí přinášíme krátký seznam, co u nás vše najdete.

  • elektrický skútr AKUMOTO 600
  • oprava automobilů a výměna oleje
  • měření emisí
  • silentbloky, kroužky, těsnění i manžety
  • výroba náhradních dílů na zakázku

Autocentrum KLAS nabízí pestrou paletu služeb. Nechte si u nás opravit automobil nebo si k nám přijďte pro náhradní díly. Třeba vám při návštěvě naší prodejny padne do oka i elektroskútr AKUMOTO 600, který vám změní život.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.klaskm.cz

Vydáno 23.04.2015
1484 Zhlédnutí
Topováno 03.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

KLAS Kroměříž: Sériová a zakázková výroba gumových částí a silentbloků

KLAS Kroměříž: Sériová a zakázková výroba gumových částí a silentbloků
Zakázkovou výrobou silentbloků a pogumováním kovových dílů se zabývá firma KLAS o.v.d. Kroměříž. Vyrábíme nejrůznější gumové části jako pryžové pásy, hadice, těsnění a silentbloky pro vozidla. Všechny produkty vyrábíme sériově i na zakázku. Působíme v regionu Zlínský kraj.

Užívejte si ničím nerušenou jízdu díky silentblokům

Užívejte si ničím nerušenou jízdu díky silentblokům
Jízda veteránem je pro každého milovníka těchto vozidel zážitek. Užíváte si auto, kterým se kdysi projížděli naši předkové, a vychutnáváte si každý detail. Pak ale uslyšíte pravidelný klapot a hluk, a máte pocit, že jedete po vymletých dlaždičkách a ne po asfaltové silnici. Příčinou může být ztráta ...

Měření emisí, autoservis i náhradní díly - Kroměříž

Měření emisí, autoservis i náhradní díly - Kroměříž
Pravidelně nechávat svůj vůz otestovat na měření emisí je povinnost každého řidiče. Jezdit bez všem dobře známé nálepky značící proběhlé měření emisí není povoleno.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž
WEBOVÁ STRÁNKA
KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Kaplanova 1763
Kroměříž 767 01

klas.ovd@centrum.cz
+420 723 664 462


Najdete nás také zde:

ARES
captcha