HAGS Praha, s.r.o.
HAGS Praha vybuduje dětské hřiště i ve vašem městě

Rekreační parky, sportovní hřiště i městská zeleň neodmyslitelně patří do každého města. To stejné platí i pro dětská hřiště. Pryč jsou doby, kdy se hřiště pro děti rovnalo jedné lavičce a rozvrzanému kolotoči. Společnost HAGS Praha nabízí moderně vybavené parky pro děti i dospělé. Z naší nabídky si vybere každý. Uděláme i vaše město hezčím!

HAGS Praha: dětská hřiště, sportovní hřiště, minigolfové hřiště

Zkrášlujeme města po celé zemi

Dětské hřiště je skvělý způsob, jak ve městě trávit čas s dítětem. Byli jste někdy zklamaní z vybavení dětského hřiště? Tento negativní dojem byste na hřišti od společnosti HAGS Praha nikdy nezažili! Jsme moderní společnost, která buduje parky i hřiště na mezinárodní úrovni. Kromě dětských hřišť stavíme i multifunkční hřiště. Naše nabídka je opravdu široká, a proto se nás klienti nebojí oslovit s jakýmkoli přáním.   

Cvičební stroje přímo v parku potěší všechny sportovce

Rádi byste u vás ve městě nechali postavit skatepark, ale ještě jste nenašli vhodného dodavatele? Nebo si pohráváte s myšlenkou propojit rekreační zónu se sportovní a zřídit minigolfové hřiště? HAGS Praha to zařídí! Umíme zbudovat skateboard parky i místa vhodná pro minigolf. V poslední době se také čím dál větší oblibě těší cvičební pomůcky a stroje umístěné přímo v parku. Poraďte se s námi o této možnosti.

Koordinaci těla mohou děti trénovat na horolezeckých stěnách

Horolezectví zvyšuje rovnováhu a pomáhá rozvíjet celkovou koordinaci těla. I proto se tento sport těší čím dále větší oblibě nejen mezi dospělými, ale i dětmi. Proto nabízíme nejrůznější horolezecké skály a překážky jako součást výbavy dětského hřiště. Nabízíme i dětmi velice oblíbené lanové herní prvky. Z naší nabídky šplhacích sítí, pyramid a mostů si vybere i ten nejnáročnější malý návštěvník.

Naše dřevěné lavičky vydrží desítky let

Správný park se neobejde bez městského mobiliáře. Dřevěné lavičky jsou nedílnou součástí každé zelené oázy. Velký výběr dřevěných lavic i laviček najdete u společnosti HAGS Praha. Záleží nám na kvalitě, a tak našim zákazníkům nabízíme pouze lavičky z prvotřídních materiálů. Můžete si tak být jistí, že na stejnou lavičku jako vy, se jednou posadí i vaše děti.

Kompletní nabídku mobiliáře najdete na webu HAGS Praha.

HAGS Praha Vám nabízí komplexní řešení pro veřejné prostory, vybavení pro volný čas všech obyvatel:

  • Herní prvky různých velikostí a funkcí pro různé věkové skupiny s možností integrace pro postižené
  • Mobiliář (lavičky, lavice, piknikové stoly, odpadkové koše a popelníky, stojany na kola, altány, gril oplocení, info cedule, …)
  • Lanové herní prvky
  • Šplhací skály a stěny
  • Minigolf
  • Skateboardové prvky
  • Multifunkční sportovní arény
  • Fitness prvky a stanice
  • Mola a přístaviště

Vybavíte si při spojení dětské hřiště spoustu prolézaček a houpaček? Nebo do vaší představy o ráji pro děti nejlépe zapadá zelená plocha s prostorem pro improvizaci? HAGS Praha splní jakékoliv vaše přání. Jsme odborníci na sportovní hřiště i multifunkční arény. Vytvoříme z nevzhledného prostoru ve vašem městě takové místo, kam se budete stále rádi vracet. Pro více informací nás kontaktujte nebo se podívejte na informace na našem webu www.hagspraha.cz a  www.hags.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hagspraha.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Městský mobiliář obsahuje vybavení pro parky, města i dětská hřiště

Městský mobiliář obsahuje vybavení pro parky, města i dětská hřiště

Sociální prostranství, jako například parky, promenády, náměstí, dětská hřiště a další, se neobejdou bez kvalitního vybavení, které přispívá pohodovému trávení volného času. Parkový a městský mobiliář HAGS obsahuje všechny nezbytné součásti, které je možné do těchto prostor instalovat.

Vydáno 05.04.2017
Solární nabíječka Energy Street Charge nabije mobilní telefony i tablety stejně rychle jako zásuvka

Solární nabíječka Energy Street Charge nabije mobilní telefony i tablety stejně rychle jako zásuvka

V dnešní době si spousta lidí neumí svůj den bez chytrých telefonů či tabletů ani představit. Nejen, že jsou telefony či tablety klíčové pro práci, ale i celou řadu běžných činností včetně zábavu. Telefon však nabitý nevydrží neomezeně dlouho. Co se mobilních telefonů týče, vývoj technologií jde neustále dopředu, avšak výdrž baterií stále zaostává. Skvělým řešením je solární nabíječka Energy Street Charge.

Vydáno 09.09.2016Vydáno 23.04.2015
100 Zhlédnutí
Topováno 24.07.2017

Dětská hřiště

Dětská hřiště

Dětská hřiště Berliner Seilfabrik a HAGS se skluzavkami, kolotočem, houpačkami, prolézačkami

Solární nabíjecí stanice

Solární nabíjecí stanice

Solární nabíjecí stanice Energy Street Charge k nabití mobilních zařízení

Městský mobiliář

Městský mobiliář

Parkový a městský mobiliář HAGS, Nusser, Concrete Sportanlagen v nejvyšší kvalitě