HAGS Praha vybuduje dětské hřiště i ve vašem městě

Rekreační parky, sportovní hřiště i městská zeleň neodmyslitelně patří do každého města. To stejné platí i pro dětská hřiště. Pryč jsou doby, kdy se hřiště pro děti rovnalo jedné lavičce a rozvrzanému kolotoči. Společnost HAGS Praha nabízí moderně vybavené parky pro děti i dospělé. Z naší nabídky si vybere každý. Uděláme i vaše město hezčím!

HAGS Praha: dětská hřiště, sportovní hřiště, minigolfové hřiště

Zkrášlujeme města po celé zemi

Dětské hřiště je skvělý způsob, jak ve městě trávit čas s dítětem. Byli jste někdy zklamaní z vybavení dětského hřiště? Tento negativní dojem byste na hřišti od společnosti HAGS Praha nikdy nezažili! Jsme moderní společnost, která buduje parky i hřiště na mezinárodní úrovni. Kromě dětských hřišť stavíme i multifunkční hřiště. Naše nabídka je opravdu široká, a proto se nás klienti nebojí oslovit s jakýmkoli přáním.   

Cvičební stroje přímo v parku potěší všechny sportovce

Rádi byste u vás ve městě nechali postavit skatepark, ale ještě jste nenašli vhodného dodavatele? Nebo si pohráváte s myšlenkou propojit rekreační zónu se sportovní a zřídit minigolfové hřiště? HAGS Praha to zařídí! Umíme zbudovat skateboard parky i místa vhodná pro minigolf. V poslední době se také čím dál větší oblibě těší cvičební pomůcky a stroje umístěné přímo v parku. Poraďte se s námi o této možnosti.

Koordinaci těla mohou děti trénovat na horolezeckých stěnách

Horolezectví zvyšuje rovnováhu a pomáhá rozvíjet celkovou koordinaci těla. I proto se tento sport těší čím dále větší oblibě nejen mezi dospělými, ale i dětmi. Proto nabízíme nejrůznější horolezecké skály a překážky jako součást výbavy dětského hřiště. Nabízíme i dětmi velice oblíbené lanové herní prvky. Z naší nabídky šplhacích sítí, pyramid a mostů si vybere i ten nejnáročnější malý návštěvník.

Naše dřevěné lavičky vydrží desítky let

Správný park se neobejde bez městského mobiliáře. Dřevěné lavičky jsou nedílnou součástí každé zelené oázy. Velký výběr dřevěných lavic i laviček najdete u společnosti HAGS Praha. Záleží nám na kvalitě, a tak našim zákazníkům nabízíme pouze lavičky z prvotřídních materiálů. Můžete si tak být jistí, že na stejnou lavičku jako vy, se jednou posadí i vaše děti.

Kompletní nabídku mobiliáře najdete na webu HAGS Praha.

HAGS Praha Vám nabízí komplexní řešení pro veřejné prostory, vybavení pro volný čas všech obyvatel:

  • Herní prvky různých velikostí a funkcí pro různé věkové skupiny s možností integrace pro postižené
  • Mobiliář (lavičky, lavice, piknikové stoly, odpadkové koše a popelníky, stojany na kola, altány, gril oplocení, info cedule, …)
  • Lanové herní prvky
  • Šplhací skály a stěny
  • Minigolf
  • Skateboardové prvky
  • Multifunkční sportovní arény
  • Fitness prvky a stanice
  • Mola a přístaviště

Vybavíte si při spojení dětské hřiště spoustu prolézaček a houpaček? Nebo do vaší představy o ráji pro děti nejlépe zapadá zelená plocha s prostorem pro improvizaci? HAGS Praha splní jakékoliv vaše přání. Jsme odborníci na sportovní hřiště i multifunkční arény. Vytvoříme z nevzhledného prostoru ve vašem městě takové místo, kam se budete stále rádi vracet. Pro více informací nás kontaktujte nebo se podívejte na informace na našem webu www.hagspraha.cz a  www.hags.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hagspraha.cz

Vydáno 23.04.2015
111 Zhlédnutí
Topováno 24.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Městský mobiliář obsahuje vybavení pro parky, města i dětská hřiště

Městský mobiliář obsahuje vybavení pro parky, města i dětská hřiště
Sociální prostranství, jako například parky, promenády, náměstí, dětská hřiště a další, se neobejdou bez kvalitního vybavení, které přispívá pohodovému trávení volného času. Parkový a městský mobiliář HAGS obsahuje všechny nezbytné součásti, které je možné do těchto prostor instalovat.

Solární nabíječka Energy Street Charge nabije mobilní telefony i tablety stejně rychle jako zásuvka

Solární nabíječka Energy Street Charge nabije mobilní telefony i tablety stejně rychle jako zásuvka
V dnešní době si spousta lidí neumí svůj den bez chytrých telefonů či tabletů ani představit. Nejen, že jsou telefony či tablety klíčové pro práci, ale i celou řadu běžných činností včetně zábavu. Telefon však nabitý nevydrží neomezeně dlouho. Co se mobilních telefonů týče, vývoj technologií jde ...
PODSTRÁNKY

Dětská hřiště

Dětská hřiště
Dětská hřiště Berliner Seilfabrik a HAGS se skluzavkami, kolotočem, houpačkami, prolézačkami

Solární nabíjecí stanice

Solární nabíjecí stanice
Solární nabíjecí stanice Energy Street Charge k nabití mobilních zařízení

Městský mobiliář

Městský mobiliář
Parkový a městský mobiliář HAGS, Nusser, Concrete Sportanlagen v nejvyšší kvalitě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HAGS Praha, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HAGS Praha, s.r.o.
www.hagspraha.cz
Adresa

Adresa

Platnéřská 9
Praha 1- Staré Město 110 00

hagspraha@hagspraha.cz
+420 602 613 378


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha