Na práci, za zábavou, prostě kamkoli? Přijďte si vybrat do UNICARS CZ, máme auto pro každého!

Uvažujete o pořízení nového vozu? Hledáte kvalitu za rozumné peníze? Pak vsaďte na prověřeného prodejce. Od toho je tady společnost UNICARS CZ. Nabízíme vám akční vozy značek Mitsubishi, Nissan a Citroën za velmi výhodných podmínek. Přijďte si k nám vybrat nový automobil.

Mitsubishi ASX  - UNICARS CZ s.r.o., Zlín

ASX – do města i za zábavou

Hledáte spolehlivý a prostorný rodinný vůz, se kterým budete moct vyrazit na nákup i na hory? Pak vybírejte z nabídky známého výrobce Mitsubishi. UNICARS CZ vám v současnosti nabízí dva akční vozy s mnoha výhodami. První s názvem Mitsubishi ASX má mimořádně nízkou spotřebu - jen 5,6 l / km a zavazadlový prostor s objemem až 488 litrů. Příjemnou výhodou je možnost volitelného pohonu 4x4, asistence rozjezdu do kopce a parkovací kamery, kterou oceníte zejména ve městě. V prodejně UNICARS CZ ho pořídíte již od 369 000 korun!

OUTLANDER – vyvážená rovnováha

Druhý akční vůz s názvem Mitsubishi Outlander v sobě kombinuje skvělé jízdní vlastnosti, mužné prvky designu a potěšení z robustního SUV. Model OUTLANDER u nás pořídíte již od 552 000 korun! Na veškeré vozy Mitsubishi navíc poskytujeme tovární záruku 5 let.

NISSAN nyní se zvýhodněním až 100.000,- Kč

UNICARS vám dále nabízí akční vozy značky Nissan. Přijďte omrknout všestranný Qashqai , prostorově velkorysý Pulsar a hravý Juke. Nissan Qashqai  je  nyní k dispozici i s novým motorem 1,6 DIG-T o výkonu 163k. Nissan Qashqai  koupíte za akční cenu od 384.900,- . Druhý vůz Nissan Pulsar pořídíte od 299 000,- korun při výhodném značkovém financování.

Nissan Pulsar:

  • neuvěřitelně prostorný vůz
  • nynikající jízdní vlastnosti, podtržené skvělým motorem 1,2 DIG- T

Nissan  Qashqai:

  • komunikační nástroje NissanConnect, bezpečnostní systém Safety Shield a panoramatický kamerový systém AVM
  • výborné jízdní vlastnosti a široký výběr motorů

Přijďte se podívat na nový CITROËN C4 CACTUS

UNICARS CZ najdete i vozy značky Citroën. Novinkou je model C4 CACTUS, s čistým a výrazným designem. C4 CACTUS je opatřen novinkou značky Citroën systémem AIRBUMP, který ochrání Váš Citroën před nárazy a navíc má styl!

Ať už hledáte automobil, který bude sloužit celé rodině nebo jen Vám, přijďte do UNICARS CZ. Najdete u nás akční vozy od předních výrobců, které Vás nadchnou. S výběrem Vám navíc rádi pomůžeme tak, abyste vybrali auto, které Vám bude nejlépe vyhovovat. Najdete nás ve Zlíně-Malenovicích na Tečovské ulici. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.unicars.cz

Vydáno 23.04.2015
102 Zhlédnutí
Topováno 13.08.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

To nejlepší od značek Citroën, Mitsubishi a Nissan pod jednou střechou UNICARS CZ ve Zlíně

To nejlepší od značek Citroën, Mitsubishi a Nissan pod jednou střechou UNICARS CZ ve Zlíně
Ať už hledáte živý, energický vůz či elegantního společníka na dlouhé cesty anebo třeba rodinné auto, do kterého se vejdou všichni vaši potomci i velký nákup, jistě jej najdete v UNICARS CZ ve Zlíně. UNICARS CZ ve Zlíně je autorizovaným prodejcem vozů Nissan, Citroën a Mitsubishi, zároveň provozuje ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA UNICARS CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
UNICARS CZ s.r.o.
www.unicars.cz
Adresa

Adresa

Tečovská 1052
Zlín-Malenovice 763 02

unicars@unicars.cz
+420 577 133 333


Najdete nás také zde:

ARES
captcha