Opravy elektrického vedení zvládne spolehlivě Elektrotrans

Mít k dispozici v dnešním světě elektřinu je již standardem. Asi nikdo z nás není schopný si bez ní představit svůj každodenní život. Ráno si díky ní můžeme v rychlovarné konvici ohřát vodu, podívat se na ranní zprávy, dobít si mobil nebo si večer lampičkou svítit při čtení oblíbené knihy. Bez elektřiny by se náš život a denní rytmus musel od základů změnit. Ovšem díky elektrickému vedení a moderní době na takové situace nemusíme často myslet. Bohužel někdy může dojít k poruše a v takových situacích jsme odkázáni na firmy, které nám elektrický proud do naší domácnosti dokáží přivést zpět. Mezi takové společnosti patří i Elektrotrans, která zajišťuje komplexní služby v oblasti elektrického vedení.

Opravy elektrického vedení

Příprava všech pokladů zajistí hladký průběh stavby

V některých oblastech je možné staré vedení elektřiny opravit. V takových případech se musí výstavba svěřit společnosti, která již má s takovýmito činnostmi zkušenosti. Elektrotrans zajišťuje inženýring, který se zaměřuje na veřejnoprávní a majetkoprávní projednání tras. Elektrické vedení je komplexní oblastí, se kterou souvisí činnosti týkající se stavebního i územního řízení, kolaudací a přípravy všech podkladů. Pokud si chcete vybrat společnost, na kterou se skutečně můžete spolehnout, zvolte si právě Elektotrans. Ta si za čtrnáct let své existence vybudovala významné postavení na českém trhu s energiemi. Její působiště ovšem není jen v České republice, ale také v zahraničí – podílí se na zakázkách ve Francii, Finsku, na Slovensku nebo Islandu.

Modernizace elektrického vedení je potřebná

Abyste měli jistotu vysoké kvality dodávek, je třeba po nějaké době rekonstrukce elektrického vedení. Jedině průběžné opravy a rekonstrukce vám mohou zajistit stabilní služby, na které se budete moci ve vaší obci či městě stoprocentně spolehnout. Elektotrans řadí právě mezi důležité činnosti komplexní zajišťování oprav, rekonstrukcí a také modernizaci stávajícího vedení. Využívají k tomu vlastní technologické postupy, díky nimž se můžete na elektrické vedení a jeho dodávky plně spolehnout a nemusíte se obávat výpadků. Projekty na opravy vznikají v rámci lezeckých revizí, včetně posudku statika a soudního znalce. Vše budete mít tedy dokonale zdokumentováno a zpracováno, než samotná rekonstrukce elektrického vedení započne.

Certifikace prováděných prací je základ

Kromě samotné výstavby, oprav a rekonstrukce se můžete na firmu Elektrotrans obrátit také s požadavkem na poradenskou činnost, která patří mezi jejich standardní nabízené služby. Také výstavby výškových příhradových konstrukcí jako jsou stožáry telekomunikačních a radiokomunikačních tras, anténní stožáry nebo větrné elektrárny nejsou pro tuto společnost žádnou neznámou. Přímo na webových stránkách firmy naleznete reference z provedených zakázek a ukázky úspěšných výběrových řízení. S jakýmikoliv dotazy proto neváhejte Elektrotrans kontaktovat.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elektrotrans.cz

Vydáno 23.04.2015
153 Zhlédnutí
Topováno 27.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svářečské práce na stožárových konstrukcích podléhají přísným pravidlům.

Svářečské práce na stožárových konstrukcích podléhají přísným pravidlům.
Svářečské práce jsou rizikové hlavně z hlediska bezpečnosti a ochrany zdraví, a to nejen pro samotné pracovníky, kteří se vystavují nebezpečí úrazu, ale i s ohledem na požární bezpečnost při práci za vysokých teplot v blízkosti hořlavých látek. Z toho důvodu je nezbytně nutné, aby svářečské práce ...

Integrovaný systém řízení ve firmě Elektrotrans a.s.

Integrovaný systém řízení ve firmě Elektrotrans a.s.
Integrovaný systém řízení ve firmě Elektrotrans a.s. slouží za účelem propojení požadavků jednotlivých mezinárodních norem. Integrovaný systém řízení umožňuje uspořit čas a zajistit jednodušší přístup, než kdyby byly jednotlivé normy a jejich systémy vykonávány samostatně. Díky tomu, že jednotlivé ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELEKTROTRANS a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELEKTROTRANS a.s.
www.elektrotrans.cz
Adresa

Adresa

Ringhofferova 115/1
Praha 5 - Stodůlky 155 21

sarka.romanova@omexom.com
+420 774 808 845


Najdete nás také zde:

ARES
captcha