Výkup, ekologické zpracování a prodej sběrných surovin na Opavsku a Bruntálsku

Recyklace druhotných surovin je ekologický způsob nakládání s odpady, který má pozitivní dopad na budoucnost naší planety, stále více zatěžované nešetrným zacházením. Hledáte-li spolehlivého partnera pro zodpovědné zpracování kovů, papíru, obalových fólií, plastů či skla, obraťte se na firmu RITSCHNY, specialistu na výkup a recyklaci sběrných surovin.


Jak už napovídá název společnosti RITSCHNY kovošrot a sběrné suroviny, předmětem činnosti je výkup, recyklace a následný prodej železného šrotu a druhotných sběrných surovin. Za 20 let svého působení na trhu si díky komplexní nabídce služeb firma vybudovala stabilní pozici a otevřela 8 provozoven na Opavsku a Bruntálsku. Zkušení pracovníci zajišťují kromě standardních služeb sběrny také kompletní péči o odpadové hospodářství řady dodavatelů. 

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001 – Systém řízení jakosti v oboru sběru, třídění a prodeje kovového odpadu, papíru a barevných kovů.

Výkup a recyklace kovošrotu a barevných kovů

Na všech pobočkách vykupujeme železný šrot, barevné kovy, papír i akubaterie, a to jak od občanů, tak i od firem ve větším objemu. Pravidelná úřední kalibrace vah je u nás samozřejmostí. V případě velkého množství kovů určených pro ekologické zpracování jsme schopni zajistit i nakládku a odvoz kovošrotu přímo z provozovny zákazníka, postaráme se i o případnou demontáž ocelových konstrukcí. Námi recyklované kovy nacházejí využití například v ocelárnách a slévárnách nejen v rámci České republiky, ale v celé střední Evropě.

Sběrový papír bude po recyklaci znovu užitečný

Kartony, vlnitá lepenka, noviny, časopisy, sešity, letáky,…a spousta dalších druhů papíru najde své další využití poté, co je ekologicky zpracujeme. Recyklace sběrového papíru šetří nejen naše lesy, ale i energie a další suroviny potřebné na zpracování dřeva na papír.

Vykupujeme a zpracováváme i obalové folie, další plasty a sklo

Pro mnohé výrobní a obchodní společnosti zajišťujeme přistavení kontejnerů a pravidelný odvoz obalových PE folií, dalších druhů plastů, odpadového bílého i barevného skla dle individuální domluvy.

Pro více informací o službách společnosti RITSCHNY kovošrot a sběrné suroviny navštivte webové stránky www.ritschny.cz nebo jednu z mnoha poboček, případně nás kontaktujte na telefonním čísle: 553 793 283.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ritschny.cz

Vydáno 26.02.2014
256 Zhlédnutí
Topováno 21.05.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RITSCHNY kovošrot a sběrné suroviny s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RITSCHNY kovošrot a sběrné suroviny s.r.o.
www.ritschny.cz
Adresa

Adresa

Vávrovická 267/91
Opava - Vávrovice 747 73

ritschny@ritschny.cz
+420 553 793 283


Najdete nás také zde:

ARES
captcha