Soukromou vodní plochu můžete mít i vy. Pořiďte se zahradní nebo koupací jezírko

Zahrada hraje u rodinných domů, chat či chalup velmi významnou roli. Je totiž nejen místem odpočinku a setkávání, často je taky hlavní chloubou majitele domu, na kterou nedá dopustit. Budujete i vy zahradu vašich snů, ale máte pocit, že k dokonalosti jí stále něco chybí? Řešením jsou možná zahradní jezírka a koupací jezírka od společnosti BAOBAB. Vodní plocha totiž skvěle oživí vaši zahradu a dá jí ten správný šmrnc. Ať už tak chcete malé zahradní jezírko s vodními rostlinami, vodopád nebo soukromé koupací jezírko s písečnou pláží, my vám vaše představy pomůžeme zrealizovat.

Zahradní jezírko  - BAOBAB - péče o zeleň s.r.o., návrh, realizace zahrad a parků Praha

Zahradní jezírka dají vaší zahradě nový rozměr

Zahradní či koupací jezírka jsou v dnešní době stále oblíbenější. Dodají totiž zahradě život, rozčlení ji a vy si tak můžete i ve městě užít kousek přírody. Díky moderním technologiím a čistícím systémům ale na rozdíl od jezírek v přírodě máte jistotu, že vaše zahradní jezírko bude snadno udržovatelné a nemusíte se bát nepříjemného hmyzu či zápachu. Stačí tak vyslovit své přání a ve společnosti BAOBAB vám navrhneme a zrealizujeme zahradní jezírko, u kterého můžete relaxovat, ale i koupací jezírko, které nejen skvěle vypadá, ale může být i zdrojem příjemného osvěžení.

Vytvoříme zahradní jezírka všech tvarů a velikostí

Pokud se rozhodnete pořídit zahradní jezírko, zásadní roli hraje jeho rozměr. Právě velikost jezírka totiž ovlivňuje výběr technologií i čistících systémů. V naší společnosti vás ale nic nelimituje, vybrat si můžete klasické tvary, vyhovíme vám ale i v případě, že chcete něco extra. U nás tak pořídíte tradiční zahradní jezírka menších rozměrů, která jsou opatřena kapsami pro snadné sázení vodních rostlin. K čištění tohoto typu zahradního jezírka pak postačí bazénový filtr či UV lampa. Vstříc vám ale vyjdeme, také pokud chcete zahradní jezírko netradičního tvaru či velikosti. V takovém případě používáme speciální PE nebo EPDM folie, které nám umožní vytvořit zahradní jezírka všemožných tvarů.  

Ekologický systém čištění udělá práci za vás

Systém čištění není radno podceňovat obzvláště v případě, že budujete koupací jezírko větších rozměrů. Ve společnosti BAOBAB chceme, aby vám vaše zahradní či koupací jezírka přinášela maximum radosti a minimální starosti s péčí, také systém čištění proto efektivně vyřešíme za vás. Stačí využít ekologickou metodu čištění, kterou vám nabízíme. U jezírek větších než 35 m² tak jednoduše vytvoříme samočistící zónu složenou z vhodných rostlin a přiměřené míry filtrace, i bez použití chemických přípravků tak bude vaše koupací jezírko vypadat skvěle a za každého počasí vám nabídne křišťálově čistou vodu. To vše absolutně bez práce.

 

Ne každý si může dovolit cestovat pravidelně k vodě, horským jezerům nebo na pláže. My ale známe řešení, jak si kousek přírody přinést hned za okna domu. Stačí se obrátit na firmu BAOBAB a nechat si vytvořit zahradní jezírko či koupací jezírko podle svých představ. Ať už máte rádi kameny, hodně rostlin a tekoucí vodu, nebo hledáte moderní koupací jezírko, které perfektně doplní vaší novostavbu, rádi vám vyhovíme.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.baobab.cz

Vydáno 23.04.2015
1182 Zhlédnutí
Topováno 27.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ekologická zahradní jezírka z mimořádně odolné kaučukové folie

Ekologická zahradní jezírka z mimořádně odolné kaučukové folie
Okrasná zahradní jezírka jsou vkusným harmonizačním prvkem, který si můžete přizpůsobit své vlastní představě. Mohou mít podobu romantické tůňky, exotiky s písečnou pláží, vodní plochy se zurčícími vodopády, vodního bludiště a spousty dalších klasických i netradičních podob.

Specialista na rodinné zahrady i péči o veřejnou zeleň

Specialista na rodinné zahrady i péči o veřejnou zeleň
Společnost BAOBAB – péče o zeleň poskytuje komplexní služby v oblasti kvalitní péče o soukromou i veřejnou zeleň. Odborní pracovníci perfektně ovládající veškeré postupy a technologie se postarají o jakoukoli zeleň s maximálním nasazením, a to i v náročných podmínkách.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAOBAB - péče o zeleň s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BAOBAB - péče o zeleň s.r.o.
www.baobab.cz
Adresa

Adresa

Rýznerova 3/24
Únětice 252 62

baobab@baobab.cz
+420 224 319 917


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha