SPOROS Consulting s.r.o.
Zpracování daní Praha

Vydáno 23.04.2015
142 Zhlédnutí
Topováno 29.12.2017

Svěřte své mzdové účetnictví těm, kteří mu skutečně rozumí

Peníze jsou nepostradatelnou součástí lidského života. Jenomže nepadají z nebe. Abychom je získali, musíme ve většině případů pracovat. A ani potom to není jen tak. Než za práci člověk dostane svou mzdu, musí se někdo postarat o to, aby byly peníze přerozděleny správně, aby byly správně odváděny daně a tak dále. Zpracování mezd mají na starosti mzdové účetní, jejichž práce zahrnuje spoustu zodpovědných úkonů. Na mzdové účetnictví by člověk ve vlastním zájmu měl opravdu dbát a svěřit ho do rukou odborníků.

Svěřte své mzdové účetnictví těm, kteří mu skutečně rozumí

Co všechno musí mzdová účetní při zpracování mezd udělat?

Vést kvalitně mzdové účetnictví je velmi důležité nejen pro chod firmy, ale také kvůli tomu, abyste měli před zákonem všechno v pořádku. Mzdové účetnictví nezahrnuje pouze výpočet a zpracování mezd, ale také personální a mzdovou evidenci, výpočty daní, srážek a dalších odvodů. Je proto nutné, aby mzdová účetní rozuměla problematice zpracování mezd dokonale a nic jí neušlo.

Mzdové účetnictví vede ke správnému vyplacení mzdy zaměstnanci

Výsledkem zpracování mezd a mzdového účetnictví je to, co je pro každého pracovníka nejdůležitější, tedy jeho plat. Správnost, spravedlivost a spolehlivost při této práci je tedy naprostou podmínkou. Kromě toho, že mzdová účetní zařizuje, aby vám chodily peníze na účet, zajišťuje také různé přehledy pro zdravotní pojišťovny, finanční úřad, úřad práce, instituce sociálního zabezpečení a tak dále.

Kde ale najít někoho, kdo mi mzdové účetnictví povede?

Pokud si nemůžete mzdové účetnictví dělat sami, nezoufejte. Stejně je nejlepší svěřit zpracování mezd do rukou někomu, na koho se můžete stoprocentně spolehnout. Ušetří vám to nejen práci, ale také nervy. Velmi kvalitní a vysoce odbornou firmou pro mzdové účetnictví je společnost SPOROS consulting s.r.o. Působnost firmy nekončí jen u zpracování mezd, v nabídce je i kompletní servis v oblasti daní a účetnictví. Díky letitým zkušenostem a vysoce odborné kvalifikaci svých pracovníků se vám SPOROS consulting s.r.o. o mzdové účetnictví postará rychle, pružně a spolehlivě.

Nabídka kompletních a kvalitních služeb

Společnost SPOROS consulting s.r.o. vám nabízí kompletní mzdové účetnictví, díky kterému nemusíte mít žádné starosti a obavy o své peníze. V oblasti mzdového účetnictví jsou nabízeny tyto služby:

  • zpracování mezd a vedení mzdových listů i výplatních listin
  • zpracování přehledů pro sociální správu a zdravotní pojišťovny
  • zpracování záležitostí sociálního a zdravotního pojištění a pojištění odpovědnosti zaměstnavatele
  • zpracování daňových záležitostí
  • zpracování hromadných příkazů k úhradě odvodů z mezd a výplat čistých mezd
  • vedení evidenčních listů důchodového zabezpečení

Kromě toho společnost poskytuje také služby a zařizování v oblasti personalistiky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sporos.cz