NOSTA, s.r.o. se podílí na řadě veřejných zakázek

Jen stěží budete na Novojičínsku hledat stavební firmu s většími zkušenostmi, než je NOSTA, s.r.o. Tato stavební společnost působí na českém trhu již řadu let, založena byla v roce 1992.

NOSTA, s.r.o., Nový Jičín: stavební firma, veřejné i neveřejné zakázky

NOSTA, s.r.o. má dceřinou společnost ASB SQUASH s.r.o., která se úzce specializuje na výrobu a montáž squashových kurtů. Ty jsou vyváženy do celého světa.

Služby stavební společnosti NOSTA, s.r.o. jsou velmi rozsáhlé. Zejména se zaměřuje na veřejné stavby, rekonstrukce a revitalizace, v menší míře pracuje také pro soukromé investory.

Výstavba administrativní budovy Archeoparku Chotěbuz

Archeopark Chotěbuz je významnou a navštěvovanou památkou Moravskoslezského kraje. Na konci roku 2014 byla oficiálně zahájena dostavba zázemí archeoparku Chotěbuz, na kterém se podílí právě společnost NOSTA, s.r.o. Díky přiznané dotaci z evropských fondů bude postaven vstupní objekt s recepcí, sociálním zázemím, pokladnou, archeologickou expozicí a keramickou dílnou. Stavební firma se také postará o bezbariérový přístup pro návštěvníky. Stavba firmy NOSTA, s.r.o. má zatraktivnit poznávání naší minulosti pro školy, širokou veřejnost i odborné publikum. Výstavba bude dokončena na konci roku 2015.

Revitalizace sídliště ve Valašském Meziříčí

Novojičínská stavební firma NOSTA, s.r.o. také v současnosti pracuje na revitalizaci a rekonstrukci sídlišť ve Valašském Meziříčí. Rekonstrukce probíhá v několika etapách, během kterých budou postupně zřízena dětská hřiště a sportoviště včetně venkovní posilovny, součástí rekonstrukce je i vybudování parkovišť, polopodzemních kontejnerů na tříděný odpad či instalace veřejného osvětlení. Během rekonstrukce sídliště bude také provedena nová výsadba, zahradní a terénní úpravy a opravy chodníků. Všechny tyto stavební práce má na starosti právě firma z Nového Jičína NOSTA, s.r.o.

Rekonstrukce parků a domů pro seniory

Během roku 2015 provede stavební firma  NOSTA, s.r.o. významnou rekonstrukci a revitalizaci městského parku v Moravském Berouně. Veřejnou zakázku „Revitalizace zahrady Piaristického kláštera v Příboře II“ má taktéž na starosti.  Mimo to pracuje na neveřejné zakázce „Rekonstrukce a modernizace oddělení následné péče Beskydského rehabilitačního centra“. Je tak zřejmé, že ačkoliv jsou veřejné zakázky hlavní náplní této firmy, spadají do jejího portfolia i ty neveřejné.

 

Archeopark Chotěbuz patří k nejznámějším projektům firmy, NOSTA, s.r.o. se však podílí na velkém množství zakázek různého typu a zajišťuje jejich kompletní dodávku. Zajímá vás, na jakých projektech se firma podílela a jaké další rekonstrukce uskutečnila, či jaké jiné služby nabízí? Navštivte internetové stránky www.nosta.cz, kde se dozvíte podrobné informace a novinky společnosti.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nosta.cz

Vydáno 28.04.2015
248 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOSTA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
NOSTA, s.r.o.
nosta.cz
Adresa

Adresa

Svatopluka Čecha 2088/13
Nový Jičín 741 01

nosta@nosta.cz
+420 724 004 591


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha