Dřevěné a kovové palety prodej a výkup, výkupny palet a europalet

Jan Šuster VPS Palety výroba a výkup

Dřevěné a kovové palety prodej a výkup, výkupny palet a europalet

Jan Šuster VPS
Palety výroba a výkup
Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech

Myslíte si, že palety se hodí pouze k přepravě a skladování zboží? Omyl! V poslední době se čím dál víc rozmáhá móda využívání těchto produktů úplně jinak! Dřevěné bedny a palety všeho druhu lidé hojně využívají pro výrobu nápaditého nábytku či dekorací. Pokud si naopak na takovéto originality a inovace sami nepotrpíte, ale máte k dispozici pro vás nepotřebné palety, můžete je prodat. Výkup a prodej palet má nyní zelenou.

Miroslav Šuster VPS: výroba dřevěných beden

K čemu mi mohou palety a dřevěné bedny sloužit?

I když se to zdá možná neuvěřitelné, palety už dávno neslouží pouze ke skladování zboží. V poslední době nacházejí veliké využití i v domácnostech, a to jako exteriérové i interiérové doplňky či kusy nábytku. Z palet se dají vyrobit stylové a přitom levné a praktické postele, stoly, křesílka, zahradní nábytek, sedačky, poličky, ale i schody. Vytvořit můžete skutečně nádherné kousky, které je možno také doplňovat vkusnými doplňky. Paletový nábytek je nejen velmi efektní, ale poskytuje také prostor pro ukládání věci. Kromě financí vám tak ve výsledku může ušetřit i spoustu místa.


Kde najít vhodné místo na prodej palet?

Pokud se rozhodnete být moderní a jít tímto směrem, musíte si nejdřív palety sehnat. Výborným řešením je opavská firma Miroslav Šuster VPS výroba dřevěných palet a beden, která prodává i vyrábí palety různých rozměrů a tvarů. Prodej palet není to jediné, čím se společnost zabývá. Její další činností je také výroba dřevěných beden a dalších dřevařských výrobků, ale i výroba samotných strojů pro výrobu palet. V případě, že naopak palety sami vlastníte, ale nechcete je využít, můžete se jich zde zbavit. Firma palety v několika městech republiky také vykupuje.

Výroba dřevěných palet a beden


Výroba dřevěných beden a palet na míru

Prodej palet uskutečňuje společnost Miroslav Šuster VPS už řadu let a díky svým zkušenostem a schopnostem nabízí výrobky skutečně kvalitní, propracované a funkční. Samozřejmostí je prodej palet standardních a europalet, navíc jsou zde k dostání i palety vlastní. Firma je schopna vám poskytnout jakékoli rozměry a konstrukce palet na míru. Dle přání zákazníka vyrábí palety i dřevěné bedny za různými účely. Problémem není ani výroba atypických palet či palet se zvýšenou nosností. Také dřevěné bedny si můžete vymyslet dle vlastních představ, fantazii se zkrátka meze nekladou.


Dřevěné bedny, které poskytnou ochranu a bezpečí každému zboží

Výroba dřevěných beden je společně s výrobou podlážek, vík a dalších výrobků další velmi oblíbenou službou firmy. Chcete skladovat či přepravovat zboží dokonale chráněné před mechanickým poškozením? Pak jsou pro vás dřevěné bedny to pravé. I zde je možno vyrobit bedny různých rozměrů a v jakémkoli množství. Pro opravdu bezpečnou přepravu nákladu je možno bedny vybavit také podklady a proklady pro zajištění zboží. I dřevěné bedny však mohou stejně dobře sloužit jako doplněk a dekorace domácnosti.

Výroba dřevěných beden


Kvalita je v tomto případě zárukou bezpečí

Ať už jde o nábytek či přepravní bedny, předpokladem pro kvalitní a bezpečný výrobek je samozřejmě i dobrý a vhodný materiál. Na základě povahy a účelu požadovaného výrobku společnost používá jako materiál prkna, překližku nebo OSB desky. Všechna využívaná řeziva jsou nakupována od dlouhodobě prověřených dodavatelů. Přesto, že výsledné produkty jsou spolehlivé a po všech stránkách dobré, nestojí zbytečně moc peněz. Výhodou společnosti je také možnost dopravy palet v krátkém termínu až na místo určení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vps-palety.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba dřevěných palet a beden

Výroba dřevěných palet a beden

Palety se používají nejenom na skladování, ale také pro přepravu zboží. Toto téma však zahrnuje i dřevěné bedny a další výrobky ze dřeva jako jsou přepravní a externí boxy a průmyslové obaly.

Vydáno 29.10.2017
Dřevěné palety na míru nabízí  Miroslav Šuster – VPS

Dřevěné palety na míru nabízí Miroslav Šuster – VPS

Dřevěné palety se hodí pro skladování a převoz zboží, ale i pro výrobu nábytku a zajímavých doplňků do bytu. Sháníte i vy kvalitní dřevěné palety a nevíte na koho se obrátit? Spolehněte se na českého výrobce palet firmu VPS pod vedením Miroslava Šustra. Nabízíme vám standardní palety, europalety i atypické palety na míru, to vše levně a v krátkém termínu.

Vydáno 27.04.2016
Proč kupovat palety od profesionálů?

Proč kupovat palety od profesionálů?

Dřevěné palety a europalety jsou důležitou pomůckou v našich životech. Díky nim skladujeme a převážíme nejrůznější zboží a materiály. Dřevěné palety jsou univerzální a manipulace s nimi je snadná. V současné době se čím dál více využívají také jako dekorační prvek v domácnostech. Jednoduše z nich vytvoříte například stylovou postel. Poradíme vám, jak vybírat kvalitní a spolehlivé palety a europalety.

Vydáno 18.08.2014Vydáno 28.04.2015
921 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2016

Dřevěné palety standard, atypické palety

Dřevěné palety standard, atypické palety

Dřevěné palety standard, výroba atypických palet

Výkup dřevěných a kovových palet, výkupní místa

Výkup dřevěných a kovových palet, výkupní místa

Dřevěné a kovové palety prodej a výkup, výkupny palet a europalet

Dřevěné bedny na míru, průmyslové obaly

Dřevěné bedny na míru, průmyslové obaly

Dřevěné bedny, průmyslové obaly, bedny na míru, exportní a přepravní boxy