Veškeré sklenářské práce na profesionální úrovni

Společnost SAŠ GLASS poskytuje komplexní sklenářské práce ve špičkové kvalitě za rozumnou cenu. Spolupráce s vynikajícími architekty a interiérovými designéry dává vzniknout sklu dokonalému nejen po technické stránce, ale také originálním designovým prvkům.


Sklenářské práce Praha

SAŠ GLASS s.r.o. působí na českém trhu již téměř 20 let a má bohaté zkušenosti z mnoha realizovaných zakázek, které zahrnují například i sklenářské práce v hotelu Hybernia, Tropickém skleníku České zemědělské univerzity, reality show BigBrother a Vyvolení a spoustu dalších. Máme zkušenosti jak se standardními realizacemi, tak i s unikátními projekty velkého rozsahu, které jsou pro nás vždy výzvou. 

Sledování nových trendů, využívání nejmodernějších technologií výroby a zpracování skla, a hlavně dostatek nadšení pro sklenářské práce, jsou hnacím motorem pro neustálé rozšiřování sortimentu a výrobních prostor společnosti.

Pestrá nabídka sklenářských prací

  • Izolační dvojskla tvořená dvěma tabulemi plochého skla jsou naší doménou. Mají vynikající tepelně i zvukově izolační vlastnosti pro maximální pohodlí domácností i komerčních prostor.
  • Skleněné obklady nejen do kuchyní a koupelen, ale i do místností jakéhokoli charakteru vynikají vysokou odolností proti teplotním změnám, nosností až 160 kg a luxusním designem.
  • Zasklívání oken i dveří všech typů provádíme v rekordním termínu. Můžete se na nás obrátit i v případě zasklení výlohy libovolných rozměrů.
  • Postaráme se o různé techniky opracování skla a zrcadel, jako je fazetování, broušení, fantování, gravírování, pískování ornamentů, vrtání otvorů atd.
  • Realizujeme i výrobu a montáž celoskleněných schodišť, balkonových zábradlí, bezpečnostních, pochozích či neprůstřelných skel a mnoho dalších typů výrobků včetně potřebných atestů.
  • Také rámování obrazů, paspartování, zasklívání malby, kreseb a plakátů lze realizovat u nás. Vybírat můžete z více než 100 druhů rámů.
  • Vyrobíme, dovezeme a namontujeme tabule skla rozměrů od 50 x 50 mm až po tabule do velikosti 3000 x 5000 mm.
  • Lepení akvárií a opravy poškozených akvárií provádíme na zakázku dle individuálních požadavků klienta.
  • Pořídit u nás můžete i kvalitní protisluneční fólie s účinkem pasivní klimatizace, zabarvené, reflexní nebo nereflexní.

Spolehněte se na zkušené odborníky, kteří vám vyjdou vstříc i v případě těch nejnáročnějších požadavků. Pro více informací navštivte webové stránky www.sasglass.cz nebo se přijďte podívat přímo do provozovny v Praze – Košířích nebo v Rudné u Prahy.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sas-sklenarstvi.cz

Vydáno 26.02.2014
349 Zhlédnutí
Topováno 12.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Skleněné dveře, stěny i schody vyrobíme na míru vašemu interiéru

Skleněné dveře, stěny i schody vyrobíme na míru vašemu interiéru
Sklo se skvěle hodí do interiérů domů, firem i hotelů. Prostoru totiž dává eleganci, punc luxusu, dost světla a opticky zvětšuje prostor. Ve společnosti SAŠ GLASS výhody skleněných výrobků známe. Nabízíme proto skleněné dveře, skleněné stěny, skleněné schody i další originální výrobky ze skla, ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SAŠ GLASS s.r.o. Sklo, Interiéry, Exteriéry
WEBOVÁ STRÁNKA
SAŠ GLASS s.r.o.
sasglass.cz
Adresa

Adresa

Masarykova 1483
Rudná 252 19

info@sasglass.cz
+420 257 221 767


Najdete nás také zde:

ARES
captcha