Repasované autodíly BVM – vyměňte staré díly za nové a nenechte se ničím omezovat

Nákladní vozy, zemědělské vozy, ale i stavební technika musí zastat těžkou práci i v náročných podmínkách. Není proto divu, že se tyto stroje čas od času porouchají a některé díly je třeba vyměnit nebo opravit. Bojíte se, že pro vás porucha vozu bude znamenat velké náklady a především zdržení? Se společností BVM jsou vaše obavy zbytečné. Nabízíme vám totiž repasované autodíly a příslušenství k vozidlům všeho druhu, seženete u nás ale i zcela nové autodíly. Ať už tak potřebujete nové tlumiče, chlazení, brzdy nebo elektro vybavení, my vám je poskytneme okamžitě a bez čekání.

Startery - BVM, s.r.o., Slušovice: repasované autodíly, nové autodíly

Repasované autodíly vám nabízíme již od roku 1993

Repasované autodíly nabízí uživatelům celou řadu výhod. Mezi ty hlavní patří především výhodná cena. Ne vždy totiž máte finance na nové autodíly, nebo jednoduše nemáte čas na nové autodíly čekat. Ve společnosti BVM to chápeme a nabízíme vám repasované autodíly na vozidla tuzemské výroby, jako jsou TATRA, AVIA, ZETOR, LIAZ, KAROSA, DESTA a další. K dispozici jsou vám ale i repasované autodíly na zahraniční nákladní, stavební a zemědělskou techniku, jejichž nabídku stále rozšiřujeme.

Nefunkční díly jednoduše vyměníte za nové

Co se pod pojmem repasované autodíly vlastně skrývá? Je to jednoduché. Vezmeme starší nefunkční díly a kompletně je opravíme. Autodíly tedy rozebereme, vyčistíme, opravíme závady a zkontrolujeme, zda splňují předepsané parametry. Opotřebované díly, jako jsou ložiska či těsnící prvky vyměníme, celý díl pak znovu sestavíme a vyzkoušíme jeho funkčnost. Nezapomínáme ani na povrchovou úpravu, repasované autodíly proto vhodně lakujeme nebo natíráme. Vám pak stačí přinést nefunkční díl vozu a my ho s vámi ihned vyměníme za ten repasovaný. Nemusíte tak na nic čekat a oprava vašeho vozu se nezdrží. Ale pozor, i náš výměnný obchod má nějaká pravidla. Starý díl, který přinesete, by měl být pokud možno kompletní, čistý a nepoškozený hrubou silou, tak aby bylo možné ho opravit.

Tímto způsobem u nás seženete téměř všechny repasované díly od hydrauliky, přes palivová čerpadla až po spojky a lamely. Také v případě, že potřebné repasované díly nemáme, jsme vám ale k dispozici a opotřebený díl vám individuálně opravíme.

Nové autodíly i další příslušenství k vozidlům

Ve společnosti BVM ale nenabízíme pouze repasované díly, u nás seženete také kvalitní nové autodíly a další příslušenství k vozidlům. Výběr je skutečně velký. Máme pro vás tlumiče, naftová topení, palivová i vodní čerpadla, spojky, brzdové válečky, filtry i další nové autodíly. Seženete u nás ale i příslušenství k vozidlům v podobě zpětných zrcátek, autolékárniček nebo nálepek. Nové autodíly a příslušenství k vozidlům navíc najdete na našem e- shopu. Stačí si tak vybrat to, co zrovna potřebujete.

Velká nabídka autodílů i odborné poradenství

Pokud si nevíte s výběrem vhodného autodílu rady, neváhejte se na nás obrátit. Kromě prodeje autodílů se totiž soustředíme také na poradenství. Máme letité zkušenosti a v oboru se skutečně orientujeme, přesně vám tak poradíme, jaké repasované nebo nové autodíly jsou pro vaše vozidlo vhodné. Nakupujte autodíly u společnosti BVM a žádná porucha už vás nepřekvapí.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bvm.cz

Vydáno 01.05.2015
365 Zhlédnutí
Topováno 08.11.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BVM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BVM s.r.o.
www.bvm.cz
Adresa

Adresa

Školní 632
Slušovice 763 15

bvm@bvm.cz
+420 777 917 281


Najdete nás také zde:

ARES
captcha