Porouchané mikroskopy stačí je opravit

Máte na pracovišti mikroskopické zařízení, které už přestalo sloužit? Padla vaše první myšlenka na jeho výměnu? Pak zbystřete, protože s firmou Optimikro – Josef Karlovský, můžete snadno ušetřit. Přístroj není nutné měnit, stačí ho opravit! Servisujeme přístroje mnoha zavedených značek. Neváhejte se na nás obrátit.

Mikroskop, Praha 5, Optimikro - Josef Karlovský Servis a prodej mikroskopy - kolposkopy

Opravy mikroskopů s tradicí 25 let

Optimikro – Josef Karlovský je zavedená společnost, která oslavila už 25 let své existence na trhu. Věnujeme se nejen prodeji, ale hlavně servisu mikroskopů a jejich  periodickým kontrolám mnoha zavedených značek. Také se zabýváme opravami dílenských mikroskopů v průmyslu. Dále se zabýváme servisem mikrotomů sáňkových i rotačních pro přípravu preparátů. Samozřejmostí je také instalace nových přístrojů a důkladné zaškolení vašich pracovníků. Nabízíme vám nejlepší péči o vaše přístroje. To co jiní vymění, my opravíme.

 

Optické přístroje opravujeme u vás nebo v naší dílně

Když se mikroskop porouchá, nemusí to nutně znamenat jeho konec. Od toho je tu společnost Optimikro – Josef Karlovský, která zajišťuje drobné i velké opravy mikroskopů. V současnosti vám navíc nabízíme výhodnou akci. Při servisním výkonu nad šest tisíc korun poskytujeme našim klientům cestovné zdarma! Využijte této akční nabídky i vy a nechte si zkontrolovat vaše přístroje.

 

Zvládneme i složitější opravy mikroskopů

V případě snadné závady je postup jednoduchý. Přijdeme, opravíme a vy můžete ihned pokračovat v započaté práci. Co když se ale jedná o závažnější poruchu? Pak využíváme naše vybavené dílny, kam přístroje převezeme, a kde je opravujeme. Máme široké a kvalitně vybavené zázemí, a tak jsou opravy vždy otázkou co nejkratšího času. Nabízíme opravy starších mikroskopických zařízení a kolposkopů pro gynekologické ordinace dále vyšetřovací mikroskopy pro ORL ordinace.  Veškeré rekonstrukce a přestavby se samozřejmě řídí přáním zákazníka.

Kromě opravy mikroskopů značky Olympus, nabízíme i servis následujících značek:

·         Zeiss

·         Nikon

·         Leitz a Leica

·         Meopta-Praha

·         PZO Varšava

·         Lambda-Praha

·         a produkty z Číny

Nabízíme set pro jednoduché focení z mikroskopu

Opravujeme kolposkopy a mikroskopická zařízení. Kromě toho se věnujeme i prodeji některých přístrojů a spotřebního materiálu. Nabízíme například optiset pro jednoduché focení a přenos živého obrazu z mikroskopu. V balení najdete tělo fotoaparátu s rozlišením 18 Mpx, redukční díl pro připojení fotoaparátu

k mikroskopu, dále síťový adaptér, paměťovou SD kartu na 8 GB a mnoho dalšího. Bližší informace najdete na www.optimikro.cz.  Dále v naší nabídce najdete kamery Olympus a software Quick Foto pro perfektní práci s digitálním obrazem. Jako doplnění zajišťujeme prodej spotřebního materiálu.

Přemýšlíte o koupi nového mikroskopu nebo kolposkopu? Pak se obraťte na společnost Optimikro – Josef Karlovský. Nabízíme veškeré optické přístroje za velmi výhodných podmínek. Prodejem nových přístrojů však naše nabídka nekončí. Mnoho klientů se na nás obrací s prosbou o opravu starých přístrojů. Zvládneme drobné i větší opravy. Porouchaný přístroj nemusíte vyřazovat z provozu. Místo toho nám zavolejte a prodlužte vašemu přístroji život o další roky.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://optimikro.cz

Vydáno 01.05.2015
402 Zhlédnutí
Topováno 22.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Opravy mikroskopů vám ušetří spoustu peněz - servis Praha

Opravy mikroskopů vám ušetří spoustu peněz - servis Praha
Mikroskopy nejsou levné zařízení, a proto může jejich dosloužení přinést komplikace v podobě nečekaných výdajů za pořízení nových. Ne však v případě, že se obrátíte na náš servis Optimikro - Josef Karlovský, kde zajišťujeme opravy a servis nejrůznějších značek mikroskopů a uděláme maximum, abychom ...
PODSTRÁNKY

Mikroskopy a kolposkopy, poradenství a prodej

Mikroskopy a kolposkopy, poradenství a prodej
Mikroskopy, kolkoskopy, poradenství, prodej, servis, opravy

Fotografické přístroje a optické vybavení

Fotografické přístroje a optické vybavení
Fotografické přístroje a optické vybavení od firmy Optimikro, nabídka a servis

OPTISET pro přenos živého obrazu z mikroskopu

OPTISET pro přenos živého obrazu z mikroskopu
OPTISET, sada na přenos živého obrazu z mikroskopu od společnosti Optimikro
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Optimikro - Josef Karlovský Servis a prodej mikroskopy - kolposkopy
WEBOVÁ STRÁNKA
Optimikro - Josef Karlovský
optimikro.cz
Adresa

Adresa

Na dolnici 192/44
Praha 5 155 00

karlovsky@optimikro.cz
+420 602 308 981


Najdete nás také zde:

ARES
captcha