3D řešení projektovaných budov – moderní software REVIT

AZ elektroprojekce s.r.o. Měření a regulace Praha

3D řešení projektovaných budov – moderní software REVIT

Profesionální projektová dokumentace vašeho elektra vždy v termínu

AZ Elektroprojekce realizuje pro své klienty zakázky v podobě projektové dokumentace v oblastech silnoproud, slaboproud, měření a regulace, a to v rámci všech projektových stupňů. Novinkou je pak také zpracování projektů ve speciální 3D aplikaci Revit. V případě zájmu investora zajišťujeme také dodávku námi navrženého elektro zařízení a provádíme autorský dozor i koordinaci se všemi navazujícími profesemi.

AZ elektroprojekce s.r.o., Měření a regulace, Praha: projektové dokumentace pro silnoproud i slaboproud

Projektové dokumentace pro silnoproud i slaboproud

V rámci řešení silnoproudu vypracujeme projektové dokumentace v profesním zaměření na silnoproud, silnoproud z hlediska energetiky, na náhradní zdroje elektrického napětí, ale zaměříme se třeba také na optimalizaci procesu hospodaření s energií, hlídání maxima odběru elektrické energie, signalizace poruch a mnoho dalšího.

V oblasti slaboproudu se postaráme o projektovou dokumentaci vnitřních rozvodů slaboproudu, jako je vnitřní strukturovaná kabeláž, rozvody kabelové televize, domácích telefonů a podobně. Naprojektujeme také elektrickou požární signalizaci, kamerové a přístupové systémy a další bezpečnostní prvky.


Měření a regulace se bez kvalitní projektové dokumentace také neobejdou

Projektové dokumentace z oblasti měření a regulace pak provádíme v zaměření na centrální řídící a monitorovací systém a řízení veškerých technologií inteligentních budov. Vytvoříme projekt funkčního systému vzduchotechniky, klimatizace, chlazení i zdravotechniky.


Program AutoCAD a 3D BIM aplikace REVIT

AZ Elektroprojekce pro zpracování projektových dokumentací využívá programu AutoCAD a 3D BIM aplikaci REVIT. Zpracování projektů je navíc možné jak v českém, tak samozřejmě také anglickém, německém nebo třeba ruském jazyce. V naší společnosti si zakládáme na striktním dodržování termínů a celkové spolehlivosti, proto si můžete být jisti, že od nás skutečně dostanete to, co si objednáte dle dohody a včas.

Pro kompletní informace o specialistovi na zpracování projektové dokumentace pro vaše elektro neváhejte navštívit web společnosti www.azep.cz nebo přímo sídlo naší společnosti v Praze 8 – Kobylisích.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.azep.cz

Vydáno 26.02.2014
325 Zhlédnutí
Topováno 06.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Projektová dokumentace – silnoproud, slaboproud, měření a regulace

Projektová dokumentace – silnoproud, slaboproud, měření a regulace
AZ elektroprojekce s.r.o. se zaměřuje na silnoproud, slaboproud, rozvody elektrické energie a na měření a regulaci. O jaké činnosti se tedy jedná? Jde o projekční a inženýrské činnosti v oboru elektro.

Projekční a inženýrská činnost v oboru elektro, tím se představuje firma AZ elektroprojekce

Projekční a inženýrská činnost v oboru elektro, tím se představuje firma AZ elektroprojekce
Společnost AZ elektroprojekce působí na českém trhu již 25 let. Specializuje se na projekční a inženýrskou činnost v oboru elektro a své služby nabízí ve všech projektových stupních v podoborech silnoproud, slaboproud, měření a regulace.

AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT

AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT
Společnost AZ elektroprojekce nabízí zhotovení projektové dokumentace v revolučním programu REVIT. Ať už chcete vytvořit jakýkoli projekt v oblasti elektro, rádi vám ho vytvoříme ve 3D a přesně na míru.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AZ elektroprojekce s.r.o. Měření a regulace Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
AZ elektroprojekce s.r.o.
www.azep.cz
Adresa

Adresa

Přemyšlenská 13a
Praha 8 - Kobylisy 182 00

azep@azep.cz
+420 284 007 631


Najdete nás také zde:

ARES
captcha