Mobilní aplikaci Česká města lze využít i pro obchodní účely

Česká města je mobilní aplikace seznamující turisty a občany s novinkami, možnostmi ubytování, stravování, kulturního vyžití a dalšími informacemi o dané lokalitě a její nabídce. Tato mobilní aplikace však nachází své využití i pro vyhledání zajímavých obchodních příležitostí.

Elektronický informační portál od FACE Style s.r.o.

Elektronický informační portál od FACE Style s.r.o.

Společnost FACE Style nabízí komplexní řešení pro webové prezentace, Facebook či e-shop drobným živnostníkům, velkým firmám i institucím. Pracovníci firmy se zaměřili také na vývoj a realizaci mobilních aplikací pro operační systémy Android a iOS a vytvořili elektronický informační portál měst České republiky určený nejen pro turisty a občany, ale i pro podnikatele.

 

Mobilní aplikace Česká města slouží jako jakýsi průvodce danou lokalitou se všemi aktuálními údaji, které potřebujete. Najdete zde například informace o památkách a zajímavostech, ubytování, kulturní, sportovních a společenských akcích, dopravě, restauracích, úřední desku města či obce, samozřejmostí je i podrobná mapa a možnost aktualizace polohy a navigace pomocí GPS.

 

Tato mobilní aplikace je určena pro „chytré“ mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS, je dostupná v českém i anglickém jazyce, aktualizace nové verze probíhá automaticky přes internet. Mezi další přednosti mobilní aplikace Česká města patří rychlá navigace, maximální přehlednost a jednoduchost ovládání usnadňující proces vyhledávání.

 

Součástí mobilní aplikace Česká města se může stát i váš požadavek, který vám ve výčtu funkcí chybí, stačí kontaktovat pracovníky společnosti FACE Style a podělit se o vaši představu.

Co všechno získáte s mobilní aplikací Česká města?

  • informační portál pro turisty a občany s možností plánování dovolené/výletu/návštěvy zajímavých míst
  • informační systém pro koncové zákazníky obsahující seznam poboček, servisních míst či výhodných akcí, právní rady, kalkulátory,…
  • přehled volných parkovacích míst na konkrétním cílovém místě
  • zoo aplikace s GPS navigací, podrobným popisem zvířat a možností stát se sponzorem přímo prostřednictvím mobilní aplikace
  • vyhledání volných míst v dané lokalitě včetně kontaktů
  • přehled důležitých čísel
  • přehledný systém pro vyhledávání obchodních příležitostí v daném regionu, např. inzerce konkrétního podnikatele

 

Máte-li zájem využívat mnoho funkcí mobilní aplikace Česká města nebo dalších profesionálních služeb společnosti FACE Style, navštivte webové stránky www.facestyle.cz a informujte se o dalších podrobnostech.
Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.facestyle.cz

Vydáno 02.05.2015
80 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Efektivní prezentace na internetu: buďte vždy o krok před konkurencí!

Efektivní prezentace na internetu: buďte vždy o krok před konkurencí!
I v současné době, kdy konkurence na internetu každým dnem narůstá, nabízí efektivní způsoby, jak zviditelnit svou firmu a dát o sobě vědět novým potenciálním zákazníkům. Základem propagace na internetu jsou „líbivé“ přehledné webové stránky a šíření dobrého jména společnosti přes sociální sítě.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FACE Style s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FACE Style s.r.o.
www.edb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Reference
Adresa

Adresa

Nad Buďánkami II 1841/17
Praha 5 150 00

objednavky@facestyle.cz
+420 734 448 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha