Pijte jen zdravotně nezávadnou vodu. Laboratorní rozbory vody vám ji otestují

Laboratorní rozbory vody by měly být samozřejmou součástí našeho života. Díky nim objevíte přítomnost škodlivých látek (nejen) v pitné vodě. Ve středočeském kraji provádí kvalitní laboratorní rozbory vody Vodohospodářská laboratoř Říčany.

Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o.: rozbory pitné vody, přítomnost škodlivin ve vodě

Chraňte své zdraví

Escherichia coli je častou bakterií, vyskytující se ve vodě, která způsobuje zdravotní komplikace, jako infekce a průjmy. Ve vodě můžou být ale i další škodliviny. Přítomnost těchto okem neviditelných bakterií zjistíme jedině pomocí laboratorních rozborů vody. Na ty se specializuje Vodohospodářská laboratoř Říčany. Rozbory pitné vody by se měly provádět pravidelně. Měly by provázet také každou kolaudaci studny, vrtů nebo vodovodních řádů a přípojek. Včasným rozpoznáním škodlivin obsažených ve vodě můžete zabránit nežádoucím účinkům. Vodohospodářská laboratoř Říčany zjišťuje přítomnost škodlivin ve vodě pomocí různých rozborů, které se dají rozdělit na několik kategorií:

  • mikrobiologická stanovení
  • stanovení prováděná při odběru vzorků
  • fyzikálně-chemická stanovení v laboratoři
  • senzorická stanovení
  • chemická stanovení

 

Pomocí speciálních metod se pak dá zjistit přítomnost Escherichie coli, enterokoků, dusičnanů a mnoha dalších škodlivých látek obsažených ve vodě.

Nejenom pitná voda může způsobovat komplikace

Nejenom rozbory pitné vody jsou důležité. I znečištěná voda ke koupání může způsobovat zdravotní komplikace. Koupání ve zdravotně závadné vodě může způsobovat průjmy, infekce močového ústrojí, oční rohovky, ucha, ale také nejrůznější vyrážky po celém těle. Ve vodních tocích se také často vyskytují sinice, které můžou způsobovat alergie, takže kromě vyrážek se může onemocnění projevit zarudlýma očima a rýmou. Proto nabízí Vodohospodářská laboratoř Říčany rozbory teplé vody z individuálních a hromadných zdrojů, bazénových vod, povrchových i odpadních vod.

Kvalitní rozbory vody určí míru znečištění

Vodohospodářská laboratoř Říčany vznikla roku 1997, kdy navázala na předchozí zkušenosti z oboru. Rozbory vody provedené touto akreditovanou laboratoří jsou kvalitní, rychlé a hlavně přesné. Osvědčení o akreditaci nám udělil Český institut pro akreditaci (ČIA). Vzorek můžete odebrat buď sami, nebo přijedeme přímo k vám. Kompletní rozbor vaší vody pak obdržíte už v rozmezí od 7 do 15 pracovních dnů (záleží na míře rozsahu prováděného rozboru). Nejsou to ale jen rozbory, co provádíme. Na základě výsledků z rozborů vám totiž poskytneme odbornou konzultaci, na které vám navrhneme nejvhodnější řešení vašeho problému s vodou.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vodolab.cz

Vydáno 02.05.2015
250 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozbor pitné vody, odpadní vody i bazénových vod

Rozbor pitné vody, odpadní vody i bazénových vod
Rozbor vody má smysl z mnoha důvodů. Nejen, že potvrdí či vyvrátí nezávadnost vaší pitné vody, ale odhalí i případné škodlivé látky, které se dostaly do povrchových i bazénových vod. Rozhodně jej nepodceňujte!

Rozbory vod Říčany

Rozbory vod Říčany
Z jara rychlostí blesku vstupujeme do léta. Jakmile nastanou vyšší venkovní teploty, už myslíme na koupání. Jenomže u každé říčky, jezera, řeky i potoku potřebujeme nejprve zjistit kvalitu vody. Na rozbory vody v Říčanech jsou specialisté ve společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o. Zde ...

Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody

Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody
Voda je základem bezstarostného života. Používá se v domácnostech, ve firmách, při výrobě nebo poskytování služeb, je součástí hygieny i zábavy jako je koupání v bazéně nebo na veřejném koupališti. O jistotu, že voda, kterou používáte je nezávadná, se rychle a profesionálně postará Vodohospodářská ...

Přesvědčte se o kvalitě vaší vody. Laboratorní rozbory vám v tom pomohou

Přesvědčte se o kvalitě vaší vody. Laboratorní rozbory vám v tom pomohou
Kvalitní a nezávadná voda je pro nás život velmi důležitá. Není divu. Pitnou vodu potřebujeme k zahnání žízně i vaření, vodovody a kanalizace nám ale denně poskytují také vodu na koupání či zalévání zahrádky. O to, aby voda byla vždy nezávadná a neobsahovala žádné nežádoucí látky, se proto staráme ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o. Rozbory a odběry vody Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o.
www.vodolab.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ceník služeb
Adresa

Adresa

Kolovratská 1476
Říčany 251 01

laboratorkopecna@seznam.cz
+420 602 363 180


Najdete nás také zde:

ARES
captcha