OMEGA ZLÍN - výrobce ozubených převodů a ozubených kol

Ozubené převody nalezneme v celé řadě výrobků a zařízení, které nás obklopují v běžném životě, a mnohdy o tom ani nevíme.

Výroba ozubených převodů

Založení firmy OMEGA spol. s r.o.

OMEGA spol. s r.o. byla založena ve Zlíně v roce 1991 jako soukromá společnost zabývající se všeobecným kovoobráběním. Postupem času bylo třeba rozhodnout o směřování společnosti a vedení rozhodlo, že dojde ke specializaci výroby a byl vybrán jeden z nejnáročnějších oborů strojírenství – výroba ozubených převodů.

Profil společnosti OMEGA spol. s r.o.


Sídlo a technologie společnosti OMEGA spol. s r.o.

Společnost OMEGA, výrobce ozubených převodů a ozubených kol, sídlí ve vlastním areálu, kde se nacházejí tři výrobní haly s centrálním skladem. Areál společnosti se nachází na adrese – Tečovská 861 ve Zlíně Malenovicích.

Společnost vlastní kompletní výrobní technologie pro výrobu evolventního ozubení, kromě tepelného zpracování, které zajišťuje u profesionálních společností zabývajících se tepelným zpracováním.

Vysoká kvalita výrobků vyžaduje profesionální kontrolu, jak co se týká speciálních měřících strojů a vybavení tak vysoce proškolených zaměstnanců. Velmi důležité pro moderní společnost jsou také certifikáty jakosti a další systémy managementu.


Zákazníci společnosti OMEGA spol. s r.o.

O každé společnosti nejlépe vypovídají její spokojení zákazníci. Jsme proto hrdi, že mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti, jako jsou ZETOR Tractors, Grazziano Transmision, ATMOS, Agrostroj Pelhřimov nebo Zbrojovka Uherský Brod. Naši zákazníci jsou společnosti, jež se zabývají výrobou zemědělské techniky, traktorů, kompresorů nebo leteckých motorů.

Reference


Výrobní program společnosti OMEGA spol. s r.o.

Sériová výroba ozubených kol a hřídelí pro převodovky, výroba rozvodových kol, dutých hřídelí, korunových kol a dalších součástí, broušení ozubení jsou hlavní náplní výroby firmy OMEGA. Pro více informací o výrobním programu stejně jako veškeré kontaktní údaje naleznete na webové stránce společnosti – www.omega-zlin.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.omega-zlin.cz

Vydáno 05.05.2015
322 Zhlédnutí
Topováno 11.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ozubené převody a ozubená kola jsou docela věda. Víme, jak na ně!

Ozubené převody a ozubená kola jsou docela věda. Víme, jak na ně!
Hřídele, ozubená kola nebo kola rozvodová jsou součástí celé řady mechanismů, se kterými se setkáváme v každodenním životě a ani o tom třeba nevíme. To, že jsou ale ozubená kola a další výrobky kovoobrábění součástí automobilů nebo letadel, si asi umí představit každý. A právě na takovéto ...

Společnost Omega se letos zúčastnila veletrhu subdodávek v Lipsku

Společnost Omega se letos zúčastnila veletrhu subdodávek v Lipsku
Účast českých společností na známých veletrzích je velký úspěch a posun české výroby do povědomí i zahraničních zákazníků. V kovozpracujícím průmyslu to platí obzvlášť, protože i naše výroba se pyšní kvalitou a profesionalitou. Jako i společnost OMEGA, spol. s r.o. se sídlem ve Zlíně, která se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OMEGA, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OMEGA, spol. s r.o.
www.omega-gears.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobní program
Adresa

Adresa

Tečovská 861
Zlín-Malenovice 763 02

omega@omega-gears.cz
+420 577 106 559


Najdete nás také zde:

ARES
captcha