Orientační a informační systémy pomohou zákazníkům snáze najít vaši firmu

Zapp Infosystémy s.r.o.

Orientační a informační systémy pomohou zákazníkům snáze najít vaši firmu

Orientační a informační systémy pomohou zákazníkům snáze najít vaši firmu

Orientační a informační systémy se ukazují jako čím dál důležitější prvek v prezentaci moderních a úspěšných firem. Ať už jde o orientační systémy jako tabule, cedulky na dveřích, piktogramy, a označení vstupů, aby k nám zákazníci snadno trefili, nebo o informační systémy ve formě reklamních ploch všeho druhu od plakátů a vitrín až po bannerové systémy, s image firmy dokážou udělat divy.

Gravírování a tvarové výřezy - ZAPP INFOSYSTEM

Interiérové orientační a informační systémy

Společnost ZAPP INFOSYSTÉMY je předním českým výrobcem a dodavatelem jak informačních systémů, tak orientačních systémů, které se hodí přímo do budov i před ně do exteriéru.

Co se týče orientačních systémů uvnitř budov, nabízíme hned několik produktových řad, které dohromady tvoří ucelený sortiment prvků od dveřních tabulek, přes stolní jmenovky, piktogramy, až po patrové a centrální panely. Samozřejmostí našich orientačních systémů je nabídka označení jednotlivých vstupů do budov.


ZAPP INFOSYSTÉMY: gravírování, popis laserem i světelné provedení informačních systémů

Provedení orientačních i informačních systémů přitom může být také gravírované nebo ve skleněném provedení, umíme také popisování materiálu laserem a tvarové řezání. ZAPP INFOSYSTÉMY nabízí také širokou škálu systémů k upevnění, ať už jsou to distanční šrouby, závěsné lankové úchyty nebo tyčkové úchyty.

ZAPP INFOSYSTÉMY


Venkovní informační systémy vás učiní viditelnými

Informační a orientační systémy však mohou být samozřejmě také venkovní a sloužit jako značení v areálech a naváděcí systémy. Dle vašeho přání vám navrhneme tu správnou možnost právě pro váš areál, ať už budete mít zájem o drobnější tabulky nebo rozměrné totemy se světelnými LED systémy.

Kromě toho se v ZAPP INFOSYSTÉMY specializujeme také na reklamní plochy jako vitríny, prezentační skříně, rámovací systémy, clip rámy a plakátové lišty a informační systémy umožňující velmi snadnou obměnu vloženého tisku. Pro instalaci a upnutí velkoformátových tištěných reklamních formátů pak nabízíme také speciální bannerové systémy.


Světelné informační systémy

Vedle reklamních stojanů pro podporu prodeje a stojanů na letáky jsou naší specialitou také světelné rámy. Informační systém ve formě světelné reklamy je velmi efektivním propagačním prvkem.

Veškeré produkty z řad orientačních systémů i informačních systémů ZAPP INFOSYSTEM lze samozřejmě zakoupit také na našem e-shopu.

Více informací o produktech společnosti ZAPP INFOSYSTÉMY specializujících se na orientační systémy a informační systémy najdete ZDE.

Orientační a informační systémy


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zappinfo.cz

Vydáno 27.02.2014
143 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Informační a orientační systémy pro vybavení obchodů a firem

Informační a orientační systémy pro vybavení obchodů a firem
Chcete úspěšnou firmu? V tom případě nezapomínejte ani na profesionální vybavení, které je založené na různých panelech, vitrínách, tabulkách, rámech i stojanech. Že nevíte, kde to všechno vzít? Snadná pomoc. Vše potřebné má pro vás připravené společnost Zapp Infosystémy s.r.o.

Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR
Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete ...

Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy
Značení interiérů budov od tabulek na dveřích přes stolní jmenovky až po centrální panely. To vše a mnohé další pro vás zajistí firma Zapp Infosystémy. Zabýváme se výrobou informačních systémů do budov i exteriérů, specializujeme se na vitríny a prezentační skříně.

Orientační systém, to nejsou jenom cedulky na dveře

Orientační systém, to nejsou jenom cedulky na dveře
Jednou ze známek profesionality každé firmy je samozřejmě to, jak se prezentuje navenek. Webové stránky, polepy firemních aut, reklama na internetu - na nic z toho nezapomínáme a většinou to bereme jako samozřejmou část, jak firmu propagovat. Ke správné prezentaci firmy ale bezesporu patří také ...
PODSTRÁNKY

Značení interiérů budov

Značení interiérů budov
Informační a orientační systémy k reprezentativnímu značení interiérů budov

Venkovní naváděcí systémy

Venkovní naváděcí systémy
Venkovní naváděcí systémy – totemy, vitríny, reklamní stojany, směrovníky, rozcestníky

Mobilní zábrany, závěsné systémy, distanční šrouby

Mobilní zábrany, závěsné systémy, distanční šrouby
Distanční šrouby, závěsné systémy k uchycení reklamy, mobilní zábrany
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zapp Infosystémy s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zapp Infosystémy s.r.o.
www.zappinfo.cz
Adresa

Adresa

Z Kopečka 99
Sibřina 250 84

info@zappinfo.cz
+420 281 972 728


Najdete nás také zde:

ARES
captcha