Palác YMCA: Pronájem prostor pro vaši kancelář i rekreaci

Sháníte vhodný prostor pro vaši firmu nebo organizaci? Společnost Palác YMCA pronajímá hned několik objektů k rozličným účelům, které budou vyhovovat i vašim požadavkům. V první řadě se jedná o multifunkční památkově chráněný, a tedy mimo jiné architektonicky velmi hodnotný, dům v Praze 1. Dalším objektem k pronájmu je pak komerční budova v Hradci Králové rovněž v blízkosti centra města. Jako třetí objekt Palác YMCA spravuje a pronajímá Masarykův tábor Soběšín v blízkosti řeky Sázavy.


Z objektů k pronájmu Paláce YMCA si vyberete

Ať už tedy hledáte vhodné místi pro vaši kancelář, zasedací místnost, prodejní plochu nebo sídlo vaší firmy na luxusní pražské adrese či naopak v klidnějším Hradci Králové, nebo místo pro teambuilding a jiné akce, objekty společnosti Palác YMCA jsou plně připraveny vyhovět vašim požadavkům.

Kancelář na prestižním místě v Praze? S Palácem YMCA žádný problém

Multifunkční budova v samém srdci hlavního města na adrese Na Poříčí 12 Praha představuje pro své uživatele, kteří se rozhodnou pronajmout si zde kancelář, zasedací místnost či rovnou sídlo firmy, celou řadu výhod.

Palác YMCA vám zajistí dobrou adresu pro úspěšné podnikání

Vedle skutečně krásného prostředí nelze opomenout skvělou dopravní dostupnost, ale také možnost využívat například pestrou nabídku služeb místního Sportcentra YMCA, privátního zdravotnického střediska a samozřejmě také restaurace s tančírnou. Pronájem kanceláří, zasedacích místností nebo sídla vaší společnosti v objektu Paláce YMCA tak získá zcela nový rozměr. Okouzlující atmosféra tohoto výjimečného domu z první republiky vás dostane!

Cenově dostupné firemní prostory v Hradci Králové

V centru Hradce Králové se nachází další z pronajímaných objektů. Na nároží ulic Gočárova a Šafaříkova najdete kancelářské prostory, ke kterým je možné pronajmout také parkovací stání. K dispozici je rovněž krásný sál o výměře celých 162 m2 a mnoho dalších prostor, které jsou vhodné například pro umístění prodejny, baru, klubu, posilovny, nebo dokonce mateřské školky.

Pro rekreaci u Sázavy je tu Tábor Soběšín

Palác YMCA však nabízí prostory nejen k ryze pracovním účelům, ale také k rekreaci v přírodě, a to v rámci rekreačního střediska Masarykův tábor Soběšín. Tábor Soběšín představuje vhodné místo pro chvíle klidu v krásné přírodě, a to jak pro rodinnou dovolenou, tak k pořádání táborů či sportovních akcí včetně teambuildingů. Přesvědčte se sami.

Komplexní služby, osobní přístup a otevřenost k vašim specifickým požadavkům, to je Palác YMCA. Neváhejte, navštivte naše webové stránky a vyberte si prostory k pronájmu v Praze či Hradci Králové pro vaši firmu, nebo si rezervujte Tábor Soběšín právě pro vaši akci!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.palacymca.cz

Vydáno 27.02.2014
245 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

YMCA – největší mládežnická organizace na světě

YMCA – největší mládežnická organizace na světě
Model, kdy neziskové organizace zakládají firmy, aby z jejich zisku financovaly svoji společensky prospěšnou činnost, se u nás teprve pozvolna začíná šířit. Přitom tu už dlouhá léta působí organizace, která má v této oblasti dalekosáhlé zkušenosti z celého světa. YMCA – Křesťanské sdružení mladých ...

Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy
Přemýšlíte, jak si letos užít plnohodnotnou dovolenou, v rámci které nebude chybět spousta zábavy, sportovního vyžití, kultury či romantiky v krásné přírodě? Masarykův tábor YMCA je ideálním místem, kam vyrazit s rodinou, přáteli nebo třeba jen ve dvou. A ani zvířecí přátelé nemusí zůstávat doma, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Palác YMCA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Palác YMCA, s.r.o.
www.palacymca.cz
Adresa

Adresa

Na poříčí 1041/12
Praha 1 110 00

sekretariat@palacymca.cz
+420 224 872 882


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha