Razitka.cz, to je výroba razítek, gravírování i ofsetový tisk

Máte-li vlastní firmu, bez razítka se asi nejspíš neobejdete. Razítka potřebujeme pro podpisy smluv, daňové doklady, různá potvrzení a spoustu dalších činností. Není to ale pouze výroba razítek, s čím vám může Marking Center pomoci. Zabývá se totiž například digitálním tiskem, offsetovým tiskem, vyrábí orientační systémy a celou řadu dalších forem propagace, které by se mohly hodit i vám.


Výroba razítek nejen pro firmy

Marking Center je doslova odborníkem na výrobu razítek. Razítka TRODAT, která samozřejmě v naší nabídce také máme, zná asi každý. Firma Marking Center nabízí kompletní sortiment těchto razítek, tedy jak výrobu razítek textových, datových, ale třeba také kovových. Kovová razítka jsou totiž velmi odolná, a proto jsou vhodná zejména pro kanceláře, kde se často používají. Dalšími zajímavými produkty z oblasti výroby razítek jsou Mobile Printy na cesty nebo individuální multicolor impression razítka nabízející vícebarevný otisk. Speciální razítka značek REINER a HORRAY pak nabízíme ve variantách jako datová razítka nebo paginovací razítka, a to včetně možnosti textové desky.

Kvalitní tiskové barvy umožní tisk na jakýkoli materiál

Marking Center ve svém sortimentu výroby razítek nabízí také široké spektrum razítkových barev, jako jsou rychleschnoucí razítkové barvy nebo také speciální barvy pro tisk na všemožné materiály. Pokud tedy potřebujete tisknout na kov, plast, dřevo, kůži, sklo nebo třeba gumu, bát se rozhodně nemusíte, barvy používané a nabízené v Marking Center si poradí prakticky s každým materiálem k potisku.

Ofsetový a digitální tisk, řezaná grafika i výroba reklamních poutačů

Marking Center provádí také ofsetový tisk, digitální tisk a veškeré potřebné dokončovací práce, jako je například slepotisk, zlacení, termotisk, laminace, vazba, kulacení rohů a podobně. Ofsetovým tiskem pro vás vytvoříme například vizitky, bloky, hlavičkové papíry, digitální tisk je pak vhodný třeba pro tisk plakátů, etiket, samolepek nebo tisk svatebních oznámení či PF. Možné je také gravírování laserem například do materiálů, jako je plast, dřevo, kámen či hliník. Věnujeme se například také výrobě řezané grafiky a výrobě samolepek. Provádíme polepy reklamních stojanů i polepy výloh, vyrábíme vývěsní štíty a reklamní poutače.

Orientační systémy do budov a firemních areálů

Jednou z novějších služeb Marking Center je výroba orientačních systémů. Orientační systémy mohou sloužit nejen pro označení interiérů, jako například popisy místností, informační cedule v budovách, jmenovky na dveřích, ukazatele směru a podobně, ale rádi pro vás zhotovíme také odolné orientační systémy pro venkovní prostory. Pro výrobu orientačních systémů používáme individuálně zhotovené a následně nainstalované hliníkové profily přesně na přání.

Výroba razítek na počkání či do druhého dne

Protože jsme si vědomi toho, že naši zákazníci obvykle potřebují tisk reklamy či výrobu razítek provést v co nejkratším možném čase, dbáme na krátké dodací lhůty. Výroba razítek je tak u nás možná na počkání nebo do druhého dne, digitální tisk provádíme maximálně do tří dnů od zadání klientem. Jako příjemný bonus při objednávce nad 2000 Kč zajišťujeme zdarma dopravu do místa vašeho bydliště či sídla firmy, dle vašeho přání.

Zaujala vás výroba razítek a tiskové služby firmy Marking Center? Navštivte naše webové stránky razitka.cz a kontaktujte nás se svou poptávkou. Pro propagaci vaší společnosti uděláme maximum!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.razitka.cz

Vydáno 28.02.2014
453 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Marking Center CZ a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Marking Center CZ a.s.
www.razitka.cz
Adresa

Adresa

Třebohostická 12/1244, Strašice
Praha 10 100 00

info@razitka.cz
+420 234 700 700


Najdete nás také zde:

ARES
captcha