BB Centrum: unikátní multifunkční areál v Praze 4 - Michli

BB Centrum není jen obyčejným developerským projektem. Je to největší multifunkční areál v České republice, který nabízí veškerou občanskou vybavenost a spoustu pracovních příležitostí. Najdete zde nejen administrativní budovy, obchody a byty, ale také například fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka.


V jednom komplexu naleznete vše, co hledáte

Za unikátním projektem, kterým BB Centrum bezesporu je, stojí akciová společnost PASSERINVEST GROUP. A právě díky BB Centru se zařadila mezi přední české developerské společnosti. Jedná se o dnes už mezinárodně známý největší multifunkční areál v České republice, jehož počátky stavby sahají do 90. let. V současné době se BB Centrum rozkládá na bezmála 200 000 m2 a nabízí veškerou občanskou vybavenost pro pohodlné bydlení, vzdělávání, kanceláře, duchovní a fyzický rozvoj i relaxaci. Dalo by se s nadsázkou říci, že BB Centrum je malou městskou částí Prahy.

Rezidenční park Baarova - exkluzivní bydlení s kompletní vybaveností

Kdo by nechtěl bydlet v lokalitě, která vyniká jak bezproblémovou dopravní dostupností, veškerou občanskou vybaveností, dokonalým zabezpečením, garantovaným parkovacím stáním a navíc je v ní i dostatek zeleně? Rezidenční park Baarova tohle všechno nabízí, a to navíc s jistotou vysokého standardu bydlení. 

Exkluzivní fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka

Hledáte možnosti sportovního vyžití nebo se chcete jen uvolnit po náročném dni? Balance Club Brumlovka nabízí nadstandardní služby v oblasti fitness a relaxace. Řadí se mezi opravdovou špičku mezi sportovními a wellness zařízeními v České republice. Díky komplexnosti služeb v oblasti zdravého životního stylu v Balance Club Brumlovka najdete nejen sportovní vyžití a spoustu možností kvalitního odpočinku, ale také poradenství při redukci váhy, prevenci civilizačních chorob a mnoho dalších užitečných rad od odborníků.

BB Centrum se nadále rozvíjí jako samostatné městečko

Komplex s 16-ti budovami, 12 000 pracujícími, 72 obchody a firmami nabízejícími služby, 4300 parkovacími místy, to vše a mnohem více je BB Centrum, strategicky umístěné v blízkosti hlavní dopravní tepny – dálnice D1. Tím ale výstavba multifunkčního areálu zdaleka nekončí.   

V prosinci 2014 bude v jihovýchodní části BB Centra dokončena nová administrativní budova DELTA, tvořena dvěma objekty propojenými parterem do písmene H. Vznikne tak dalších více než 36 000 m2 pronajímatelné plochy.

A jaké jsou plány do budoucna? Rozšířit dle developerských záměrů společnosti PASSERINVEST GROUP BB Centrum na plánovaných 300 000 m2, na kterých kromě dalších obchodů a služeb přibude i park v jižní části multifunkčního areálu.

Chcete-li se dozvědět více o multifunkčním areálu BB Centrum a dalších úspěšných projektech PASSERINVEST GROUP, a.s., navštivte webové stránky www.passerinvest.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.passerinvest.cz

Vydáno 01.03.2014
234 Zhlédnutí
Topováno 23.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte vhodné místo pro své podnikání? Potřebujete kancelář, kontaktní centrum, výdejnu e-shopu nebo obchod?

Hledáte vhodné místo pro své podnikání? Potřebujete kancelář, kontaktní centrum, výdejnu e-shopu nebo obchod?
Podívejte se na možnosti, které nabízí areál BB Centra na Praze 4. Není jednoduché začít budovat vlastní firmu, nebo ji zvětšovat a zajišťovat všechno potřebné k jejímu chodu. Ať už začínáte nebo se rozrůstáte, vždy k tomu potřebujete správné prostory.

PASSERINVEST GROUP je developerská a investiční společnost, která stojí za rozvojem multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 a administrativní části budovy Nová Karolina Park v Ostravě.

PASSERINVEST GROUP je developerská a investiční společnost, která stojí za rozvojem multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 a administrativní části budovy Nová Karolina Park v Ostravě.
Přední česká developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s. nabízí pronájem administrativních a obchodních prostor v Praze a Ostravě.

Česká developerská společnost poskytující světové služby

Česká developerská společnost poskytující světové služby
Najít poctivou developerskou společnost, na kterou se můžete za každých okolností spolehnout, může být často velmi těžký úkol. Pokud i vy chcete využít služby developerů, vsaďte na jistotu a obraťte se na společnost Passerinvest Group. Naše ryze česká developerská společnost vám totiž nabízí ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PASSERINVEST GROUP, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
PASSERINVEST GROUP, a.s.
www.passerinvest.cz
Adresa

Adresa

Želetavská 1525/1
Praha 4 140 00

info@passerinvest.cz
+420 221 582 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha