Online rezervace letenek je k nezaplacení – levná, rychlá a bezstarostná

Kvůli cestování nemusíte složitě na několika místech rezervovat letenky, hotel, půjčovat auto či zajišťovat cestovní pojištění. Společnost Nemo & Selecta plní vaše sny o pohodlném cestování bez starostí. Pomůžeme vám zařídit vše potřebné na jednom místě a navíc opravdu velmi výhodně.


Online rezervace letenek, hotelu, auta i koupě pojištění

Cestování často provází vyřizování množství nepříjemných formalit. Od toho vám však umíme pomoci. Na základě smluv s leteckými společnostmi rezervujeme zlevněné tarify do vybraných destinací při zachování flexibility letenek. Kombinujeme různé rezervační systémy, máme smluvní přístup do jedné z největších databází hotelových kapacit na světě, spolupracujeme s prověřenou pojišťovnou při prodeji cestovního pojištění. U nás máte vše na jednom místě – rezervaci letenek, ubytování, vozidla i koupi pojištění.

Výhody online rezervace letenek vás potěší

Pro naše zákazníky dokážeme vždy najít optimální služby zejména v oblasti nejrůznějších služebních cest. Samozřejmostí je plnohodnotný online přístup k rezervaci letenek, hotelů, aut a ke koupi cestovního pojištění. Vše si můžete zarezervovat sami anebo využít našeho individuálního poradenství. Náš online systém vám nabídne všechny hlavní nízkonákladové dopravce na jedné stránce. Nemusíte tak brouzdat na webu a složitě hledat ten nejlepší spoj. U nás stačí zadat, odkud kam chcete letět, a systém vám vše vyhledá a ještě nabídne srovnání cen.  

Díky systému online rezervace letenek víte přesně, co kupujete

U nás také víte, za co platíte, takže se vám zobrazují nejen ceny letenek, ale i veškeré poplatky. Naše služby slouží především k tomu, abyste vy ušetřili. Pro významné zákazníky máme připravené nízké servisní poplatky. Garantujeme evidenci a využití všech bonusových programů leteckých společností ve prospěch zákazníka. Poskytujeme další slevy z rezervací hotelů, aut a pojištění.

Levné online letenky mají i své nevýhody, ale zanedbatelné

Letenky nízkonákladových dopravců je zpravidla třeba zakoupit hned při rezervaci. Většinou platí, že čím dřív ji koupíte, tím nižší částku zaplatíte. Po zakoupení už pak ale nemůžete letenku zpravidla vrátit. Levné letenky mají sice určitá omezení, ale jejich cena vám je jistě bohatě vynahradí. Na přestup si musíte nechat více času, neboť zavazadla se automaticky nepřekládají jako u klasických dopravců. V ceně letenky není ani občerstvení na palubě, to si však můžete dokoupit. Jedná se tak o služby, které jsou postradatelné.

Levné letenky online nejsou podraz, ale efektivní nakupování

Letenky, které nabízíme, nejsou žádný podfuk. Jsou chytrým využitím nabízených slev s oželením postradatelných služeb. Navíc, všechny peníze, co ušetříte na letenkách, si pak můžete řádně užít v místě vašeho pobytu. Podívejte se na naše webové stránky a sami se přesvědčte, jak výhodně můžete cestovat.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nemoletenky.cz

Vydáno 01.03.2014
881 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NEMO & SELECTA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
NEMO & SELECTA s.r.o.
www.nemoletenky.cz
Adresa

Adresa

Politických vězňů 8
Praha 1 110 00

letenky@nemoletenky.cz
+420 224 228 627


Najdete nás také zde:

ARES
captcha